Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BizoOn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BizoOn

  1. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Czyli tylko 4 chętnych
  2. Panowie, zauważyłem ze w przepustnicy jest oderwany jeden kawałek ( Zdjęcie ) i ktoś złapał to opaską i zacisnął, niby się trzyma ale czy to może mieć jakiś wpływ na zachowanie auta ?? ---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 19:52 ---------- Logi Statyczne Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76374.html Grupy: 004,004,004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76380.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76378.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76377.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76375.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_76381.html Dynamiczne niestety się nie zapisały
  3. Postaram się zrobić jak najszybciej. Miałem nadzieję że to jednak nastawnik
  4. Nastawnik po regeneracji. Poprawy brak ...
  5. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Panowie ale konkretnie w którym miejscu koło tego reala ??
  6. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    1. beemek88 2. BizoOn ( Jak Uruchomię Auto )
  7. Też kiedyś miałem pomysł na lampy, ale jednak nie będą pasować do tego koloru Ale za to lusterka nie były by złe w czerni Brutus
  8. Podchodzi Podchodzi
  9. Zdemontowałem Sterownik, wysłałem do sprawdzenia i okazało się że jest uszkodzony W poniedziałek wróci z naprawy
  10. Ja mam Czarną. Maluj
  11. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    KFC dobra myśl :D ---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 21:33 ---------- Żadnej koleżanki nie będzie ? Sami Panowie ?
  12. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Panowie to co 16.03 ?? Gdzie ??
  13. W końcu mój kolor V6 !! Szkoda że bez Quattro
  14. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Myślałem o przyszłym tygodniu Teraz nie mam jak
  15. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Można coś ogarnąć w przyszłym tygodniu
  16. Wielkie to kółko się wydaję ;D
  17. BizoOn odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Panowie, kiedy jakiś spot ?
  18. Sporo roboty, ale kolor na +
  19. Ciekawy kolor Ramkę grilla na czarno
  20. Przód o tym charakterze i w tym kolorze - marzenie Pomarańcz jak najbardziej na +
  21. Tak jak wszyscy lampy, spoiler out
  22. Czarna B5 ma potencjał Kolor jak najbardziej na +
  23. Plany dobre Ale większe kółko by się przydało i do ziemi
  24. Rozrząd na wiosnę planuje wymieniać więc wtedy będzie ustawiany Może zregenerował czy wymieniłbym ten nastawnik ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.