Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Na gwincie będzie super Dystanse już poleciały, smsem będziesz miał powiadomienie, jutro raczej będą
  2. Nie ma czego fotografować
  3. Duds odpowiedział(a) na dmdash temat w Audi A3/S3/RS3
    No chodzi mi o sam przód... Kurde, to mój ma dużą większą regulację. Teraz szukam nowego, więc już wiem, żeby nie szukać MTSa
  4. Duds odpowiedział(a) na dmdash temat w Audi A3/S3/RS3
    To już na maxa opuszczone auto? :shock3: Jaki masz gwint? Ja miałem tak, że małego palca nie dało się wcisnąć, a jeszcze ponad 2cm regulacji było A stabi od esy nie mam i jeszcze miałem zapas
  5. No teraz ten środek lepiej wygląda Ale nie widzi mi się radio i oklejenie klimatronika :decayed: Tak jakby wypukłą część klimatronika zostawiłbym ori, a tylko wokół obkleił
  6. :decayed: Jak na sezon znajdę esowy zderzak to też mnie czeka ogarnięcie końcówek
  7. Duds odpowiedział(a) na dmdash temat w Audi A3/S3/RS3
    A nie masz w planach ogarnięcia polifta w środku albo swapa? Więcej do szczęścia nie potrzeba
  8. Kurde, nadal szukam gwintu.. Bieda straszna...
  9. Duds odpowiedział(a) na dmdash temat w Audi A3/S3/RS3
    Wiadomo - klasa RH zostają na następny sezon czy jak? Jak dobrze kojarzę to pisałeś coś, że chcesz sprzedać
  10. Kurde to musi dobrze jechać Podoba mi się
  11. Przyzwyczaiłem się
  12. Dzięki
  13. Możesz porobić foty jak siedzi lotka? Będę montował w czwartek i zastanawiam się czy ma trochę nie dolegać, bo jak przymierzałem to trochę jej brakuje po bokach.
  14. Duds odpowiedział(a) na michu93 temat w Audi A3/S3/RS3
    Jakie masz głośniki z przodu? Doczytałem, że 165mm. Upchałeś bez przeróbek?
  15. No to coś roboczo musi być, a potem pomyślimy
  16. Rzeźbimy :kox: Ściągnie się może kilka osób z a3-clubu. Tylko nazwa, nazwa Panie. Unikatowa
  17. :polew: A tak serio to mi się pomysł bardzo podoba, myśl nad nazwą i pisz do Szefunia:banan:
  18. Dobry pomysł z tym podforum :kox: Popieram Termostat w miarę szybko idzie, ale fakt, tragiczny dostęp. Postoje raczej ładuje zwykły żółtki, ledy i tak się spalą A ciężko mi dobrać pod kolor zenka, bo zawsze zbyt niebieskie są... Poza tym mam straszną biedę wyciągnąć te ledowe postojówki, które się spaliły Miałem już jedno podejście, szarpałem i nic Ty lotkę w swojej masz? Umknęło mi, a zastanawiam się czy tak ma być, że delikatnie nie dochodzi do końca po bokach...
  19. sys106 napisz na a3-clubie, bo do mnie pisał, że ma H&R
  20. Mam mieszane uczucia już z tym tyłem... Mam do wzięcia zderzak z s3 za 180 z wysyłką, ale bez blendy... Zastanawiam się czy dałoby radę ogarnąć jakoś tą blendę... Ogólnie to w piątek wreszcie będzie rezanie, bo mam kilka rzeczy do zrobienia, a w końcu będzie czas Duperele, typu wymiana postojówek, termostat, lotkę przykleję i muszę ogarnąć drganie jakiegoś plastiku z prawej strony, bo mnie już wkurza Obstawiam, że rura od IC się obija, bo mam to odkąd ją poprawiałem, ale zobaczymy
  21. No ok, ale 50 zł za wysyłkę?
  22. Kurde, ktoś ostatnio do mnie pisał na a3 forum, że ma gwint do Q do sprzedania Ja właśnie zamówiłem nowy gwint, bo stuki, które mam z przodu powodują amorki... Niby tylko sezon używany... W miarę okazyjna cena tylko, że od roku leżakuje Martwi mnie tylko 0 komentarzy na allegro, ale za to wysyłka za pobraniem, miły, starszy gość no i ma od 2008 roku konto Zobaczymy ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- Jednak c**j bombki strzelił :grin: Wszystko dogadałem, a ktoś kliknął na allegro Ja się dogadałem taniej poza allegro, adres podałem i teraz patrzę, a ktoś kupił Nie klikałem, bo cena przesyłki jest wpisana x3 tego co kosztuje... Ciul, szukam dalej No chyba, że ten typo nie spojrzy, bo to starszy gość i mi z samego rana wyśle :polew:
  23. Ja właśnie gwint kupiłem nowy
  24. Seria, ale 2din :decayed: Czekam na przymiarkę koła
  25. Mi się nadal nie widzi :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.