Treść opublikowana przez Duds
-
Spoty wrocławskie
Nie do końca.. on ma turbo bez zmiennej geometrii:) trzeba jeszcze dmuchawę przerabiać Sprzedać i kupić 1,9 albo 3.0. Nie słuchaj ich nie kupuj 2,5 Nie wiedzą co dobre. Tak, turbo musi przerobić, ale skoro już kupił to i tak go to czeka A co do spalania Kaju przy pomodzonym 1.9 to bym się kłócił Twoje pewnie miało problem żeby zejść poniżej 6 litrów... Ja w mojej a4 miałem spalanie nawet 4.2 przy 100-120, tylko fakt, że tylko 140km. Teraz w a3 mam 172 i pali około 5 litrów Kumpel ma w golfie IV 1.9 ze 101ps zrobione 200 z hakiem i na trasie w góry 5,5 litra, a nogę ma ciężką
-
Spoty wrocławskie
Zmień turbo, wtryski, daj fmica i to Ci wystarczy, więcej się po prostu nie opłaca.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Jak ma AHH to potencjał jest
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Znaczy miałem fakturę/rachunek za komputer. Nie pamiętam dokładnie jak to było, kilka lat do tyłu W każdym razie komputer właściwie ocalał tylko obudowa się trochę pokrzywiła ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- Koniec OT, WhyMe czekam na fotki na glebie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nowy? ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- Inaczej spytam... Miałeś na to papier? Rachunek/fakture/etc? używany, dostałem zwrot 1500 zł, bo na tyle był ubezpieczony Gość, do którego wysyłałem na gwarancji był mega w porządku. Zrobił tak żeby się nie uruchomił za uja jak przyjechał jakiś tam rzeczoznawca :grin:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No nie wiem, mi zniszczyli komputer podczas wysyłki i miałem zwrot
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Wiesz, można ubezpieczyć na 300 złotych to się jeszcze zarobi jak coś Wszystko można, ale trochę problem Nie masz kogoś kto lata w moje strony?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ma ode mnie, jak chcesz to mam jeszcze jedną
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
szybko się zabierasz...
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Oj, będzie ciekawie Library | 10_225_35_R19 | 10_225_35_R19_Nankang_NS2_3
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
+1
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
opuszczając gwint sprężyna idzie w dół
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Powiedz tylko czy ktoś trafił
-
A3 ASZ by Spanky.
Soft by Spanky Jedzie całkiem fajnie, ale już brakuje No i w przyszłym roku do kolejnych modów konieczna będzie zmiana sprzęgła, a może nawet w tym roku, bo przy pełnym składzie ślizgnęło się na 4tym i 5tym biegu już trzy razy
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Wrzucaj felgę, bo każdy ciekawy :decayed:
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Obstawiam prosięta
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
jest
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No to jak z wpłatami panowie? Tylko Marcin zapłacił na razie
-
Spoty Praszkowskie
No ja już A4 nie mam, ale pozostałem wierny marce, więc nadal jestem za. Kilka aut na pewno by było. Pewnie nie raz mnie w praszce widziałeś, moje auto w podpisie Naciapane z kalkulatora
-
Spoty wrocławskie
100 miejsc rezerwowych
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
ty już przelałeś na zapas
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
No to przelewać nr konta 11 1050 1171 1000 0090 7943 6540
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zależy ile cali jeszcze, ale jak osiem, to na tył przy takiej oponie wal 17mm, a przód 10-15mm max wg mnie. U mnie przy ET43 na glebie czasami przytarło. ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- ja przy ET 48 8J miałem przód 13 i tył 15mm, tylko nie wiem jak chcesz bardzo nisko zejsc czy nie trzeba nadkoli klepać. U mnie przy 62,5cm przód i 63,5 tył dawało rade Teraz rozumiem, że gwint będzie? Bo tak to zrobi Ci się koza Mogę Ci pokazać foto 18" na zawiasie -30
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak zwykle ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- W piz*u, serwer się skończył Mogę przedłużyć jak mi potem przelejecie kaskę