Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Nie do końca.. on ma turbo bez zmiennej geometrii:) trzeba jeszcze dmuchawę przerabiać Sprzedać i kupić 1,9 albo 3.0. Nie słuchaj ich nie kupuj 2,5 Nie wiedzą co dobre. Tak, turbo musi przerobić, ale skoro już kupił to i tak go to czeka A co do spalania Kaju przy pomodzonym 1.9 to bym się kłócił Twoje pewnie miało problem żeby zejść poniżej 6 litrów... Ja w mojej a4 miałem spalanie nawet 4.2 przy 100-120, tylko fakt, że tylko 140km. Teraz w a3 mam 172 i pali około 5 litrów Kumpel ma w golfie IV 1.9 ze 101ps zrobione 200 z hakiem i na trasie w góry 5,5 litra, a nogę ma ciężką
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Zmień turbo, wtryski, daj fmica i to Ci wystarczy, więcej się po prostu nie opłaca.
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dużo
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jak ma AHH to potencjał jest
  5. Znaczy miałem fakturę/rachunek za komputer. Nie pamiętam dokładnie jak to było, kilka lat do tyłu W każdym razie komputer właściwie ocalał tylko obudowa się trochę pokrzywiła ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- Koniec OT, WhyMe czekam na fotki na glebie
  6. Nowy? ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- Inaczej spytam... Miałeś na to papier? Rachunek/fakture/etc? używany, dostałem zwrot 1500 zł, bo na tyle był ubezpieczony Gość, do którego wysyłałem na gwarancji był mega w porządku. Zrobił tak żeby się nie uruchomił za uja jak przyjechał jakiś tam rzeczoznawca :grin:
  7. No nie wiem, mi zniszczyli komputer podczas wysyłki i miałem zwrot
  8. Wiesz, można ubezpieczyć na 300 złotych to się jeszcze zarobi jak coś Wszystko można, ale trochę problem Nie masz kogoś kto lata w moje strony?
  9. Ma ode mnie, jak chcesz to mam jeszcze jedną
  10. szybko się zabierasz...
  11. Oj, będzie ciekawie Library | 10_225_35_R19 | 10_225_35_R19_Nankang_NS2_3
  12. +1
  13. opuszczając gwint sprężyna idzie w dół
  14. Powiedz tylko czy ktoś trafił
  15. Soft by Spanky Jedzie całkiem fajnie, ale już brakuje No i w przyszłym roku do kolejnych modów konieczna będzie zmiana sprzęgła, a może nawet w tym roku, bo przy pełnym składzie ślizgnęło się na 4tym i 5tym biegu już trzy razy
  16. Wrzucaj felgę, bo każdy ciekawy :decayed:
  17. No to jak z wpłatami panowie? Tylko Marcin zapłacił na razie
  18. Duds odpowiedział(a) na Duds temat w Opolskie
    No ja już A4 nie mam, ale pozostałem wierny marce, więc nadal jestem za. Kilka aut na pewno by było. Pewnie nie raz mnie w praszce widziałeś, moje auto w podpisie Naciapane z kalkulatora
  19. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    100 miejsc rezerwowych
  20. ty już przelałeś na zapas
  21. No to przelewać nr konta 11 1050 1171 1000 0090 7943 6540
  22. Zależy ile cali jeszcze, ale jak osiem, to na tył przy takiej oponie wal 17mm, a przód 10-15mm max wg mnie. U mnie przy ET43 na glebie czasami przytarło. ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- ja przy ET 48 8J miałem przód 13 i tył 15mm, tylko nie wiem jak chcesz bardzo nisko zejsc czy nie trzeba nadkoli klepać. U mnie przy 62,5cm przód i 63,5 tył dawało rade Teraz rozumiem, że gwint będzie? Bo tak to zrobi Ci się koza Mogę Ci pokazać foto 18" na zawiasie -30
  23. Jak zwykle ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- W piz*u, serwer się skończył Mogę przedłużyć jak mi potem przelejecie kaskę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.