Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Mnie dzisiaj nie będzie, bo dopiero o 18 startuję z domu:whistling: Spartan po ramkę możesz wpaść koło 21 na Czerniawską jak chcesz:wink:
  2. Znaczy będzie ok, bo to nie jest jakaś gleba tylko może się zdarzyć, że przytrze Najwyżej zmienisz dystans ---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- otóż to:kox:
  3. Duds odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bez maszynki?
  4. Z uwagi na ET. Ja bym dał 15mm dystans. Profil jest dość duży, więc przy większym wyboju może Ci dobić. Zobacz parę postów wyżej ET35 8J z oponą 205/50 No i jeszcze pytanie czy 8J czy 8,5, bo to też ma wpływ. Tył na luzie ---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- Tak w ogóle to miałem dać sprawozdanie z jazdy na gwincie. Więc: 1. 18"/8J ET43 przód + opony 215/40, tył 8J ET43 (wyjąłem dystans póki co) + opony 225/40 2. 61,5cm P, 62,5cm T 3. Gwint JOM 4. Foty na razie tylko takie: Z racji tego, że gwint jest dość miękki to przód sporadycznie przyciera, ale tylko w koleinach (wygięło mi nawet błotnik). Tył nie ma mowy o żadnym tarciu, po założeniu dystansu 10mm może być lipa (dwie ostatnie foty tył siedzi nawet niżej niż te 61,5cm, bo załadowane auto na maxa i nic nie tarło - odboje z golfa)
  5. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Pytałem już Emila, ale jakbyś coś załatwił to daj znać
  6. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Spartan pisałem Ci pw odnośnie ramki, ale zapomniałem jej zabrać Może w niedzielę na spota wpadnę to Ci podrzucę.
  7. Guregoru mógł byś napisac co trzeba zainstalować żeby grać:hi:najlepiej coś w podobie jak ja w pierwszym wątku San Andreas na pewno bardziej wciągnie ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ---------- No chyba, że Kowi zainstalujesz Countera to możemy grać w nieskończoność Nawet serwer klubowy chyba jest postawiony
  8. Ooo w San Andreas to bym pograł :kox: Guregoru, masz jakiś pewny link do pobrania gry?
  9. Kowi, ja w to grałem parę lat temu i to mało, więc w ogóle nie ogarniam także spoko
  10. tak koło 22 bym zagrał
  11. Musimy sprawdzic łacznosc, bo jeszcze nie grałem na obecnych ustawieniach kompa, ale raczej nie powinno być problemu:wink: No jutro ogarniemy na spokojnie:naughty:
  12. No ja tak jak pisałem od jutra mogę nakurfiać
  13. szkoda że tak mało zdjęć nie pomyślałeś aby wybrać po jednym z danej perspektywy które najlepiej wyszło? problemy z czytaniem? ---------- Post dopisany 08-11-2012 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2012 at 12:34 ---------- Dzisiaj auto zostało odstawione do elektryka i po raz kolejny mam kapcia Ojciec ostatnio ciągle jeździ, więc pewnie wy***ał w jakąś dziurę i się nie przyzna I jeszcze pojechał na tym kapciu :facepalm: WhyMe co do montażu 2din to zapytam przy odbiorze auta, bo gościa nie było ponoć. Jutro lub pojutrze
  14. dokładnie już wolę stal:decayed:
  15. Auto zawożę jutro, bo gość jest w Warszawie. Pamiętam także spoko
  16. Jak weźmiesz na zamianę mój + halogeny to spoko Będę miał mniej roboty A tak serio to nie chce, bo musiałbym malować w kolor
  17. Ja nawet nie wchodzę, bo zaraz by było, że odpalony :decayed:
  18. Na razie zostaje:wink: ---------- Post dopisany 03-11-2012 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2012 at 09:53 ---------- Chyba nigdy tych halogenów nie zrobię Albo mi się nie chce, albo nie mam czasu Ale za to dzisiaj jadę po furę :banan: Nie chce ktoś swapować AWXa? :decayed:
  19. Tylko od radia czy całość? Mam całą instalację tylko nie wiem co tam będzie potrzebne. Na pewno od radia mam luzem, ale do tego chyba jeszcze było coś potrzebne co zostało w wiązce, a nie chce mi się tego wyplatać Jak coś to Ci mogę kompletną wiązkę dać, a sobie weźmiesz to co będzie potrzebne. Ale właśnie zważając na to, że ty masz tą elektrykę popierdzieloną to mimo wszystko dałbym to do elektryka, bo tak jak mówię nie jest drogi, a już coś na ten temat wie, bo poprawiał mojego Muszę wymienić kompletną wiązkę audio. Stara się spaliła pod podłączeniu jakiegoś gównianego radia . Masz jakiegoś magika co wymieni mi kompletną instalację w przyzwoitych pieniądzach? Wymieni wiązkę i 2din też ogarnie. Magik to znowu taki nie jest, ale spoko to ogarnie To jak możesz dowiedź się ile sobie życzy za taką zabawę i daj mi znać Jutro/pojutrze jadę to się dowiem
  20. Tylko od radia czy całość? Mam całą instalację tylko nie wiem co tam będzie potrzebne. Na pewno od radia mam luzem, ale do tego chyba jeszcze było coś potrzebne co zostało w wiązce, a nie chce mi się tego wyplatać Jak coś to Ci mogę kompletną wiązkę dać, a sobie weźmiesz to co będzie potrzebne. Ale właśnie zważając na to, że ty masz tą elektrykę popierdzieloną to mimo wszystko dałbym to do elektryka, bo tak jak mówię nie jest drogi, a już coś na ten temat wie, bo poprawiał mojego Muszę wymienić kompletną wiązkę audio. Stara się spaliła pod podłączeniu jakiegoś gównianego radia . Masz jakiegoś magika co wymieni mi kompletną instalację w przyzwoitych pieniądzach? Wymieni wiązkę i 2din też ogarnie. Magik to znowu taki nie jest, ale spoko to ogarnie
  21. Tylko od radia czy całość? Mam całą instalację tylko nie wiem co tam będzie potrzebne. Na pewno od radia mam luzem, ale do tego chyba jeszcze było coś potrzebne co zostało w wiązce, a nie chce mi się tego wyplatać Jak coś to Ci mogę kompletną wiązkę dać, a sobie weźmiesz to co będzie potrzebne. Ale właśnie zważając na to, że ty masz tą elektrykę popierdzieloną to mimo wszystko dałbym to do elektryka, bo tak jak mówię nie jest drogi, a już coś na ten temat wie, bo poprawiał mojego
  22. Ja mam instalację z polifta chyba jeszcze, ale w swoim zostawiłem starą. Musiałem za to przerabiać żeby radio śmigało. Nie pamiętam już jak, dropsone mi pomógł. A co do 2din to nie wiem jak będzie z czasem, ale niedługo zawożę auto do elektryka to zapytam ile u niego by to kosztowało, bo jeśli do 50 zł, to nie warto się w to samemu bawić, a i miałbyś połowę bliżej:wink:
  23. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ==Skusiłem się kiedyś na taki..... po pierwszym deszczu poleciały do kosza. Co do piór od OGRa to nie miałem jeszcze z nimi styczności ale za takie pieniądze to nie będzie szkoda. Tym bardziej, że gość znany Miejmy nadzieję, że będą lepsze Ja jeszcze myślę, czy się nie skuszę na 410mm na tył, ale nie wiem czy wejdzie, bo tą co teraz mam ma 380 chyba. Muszę jeszcze to sprawdzić. Dzisiaj jeszcze raczej nie zamawiasz? Jeśli tak, to zaraz pójdę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.