Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Zobaczymy Najwyżej będę jeździł przez Kępno ---------- Post dopisany 17-09-2012 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 22:19 ---------- Dzisiaj rezam halo jak się zbiorę, a jutro może za gwint bym się wziął
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Też niedawno płaciłem, ale u mnie tragedii nie ma 395 zł A to mini AC to naprawdę śmieszne pieniądze i nawet mojego starego parcha bez problemu ubezpieczyłem
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Czołem A ja sobie dzisiaj wykupiłem mini AC w PZU i już jestem o autko spokojniejszy :banan: Ale wartość ubezpieczenia.. :facepalm:
  4. Nie powinno trzeć, ale i tak raczej przełożę 215 na tył Ewentualnie wyciągnę dystans:wink:
  5. No przestań Teraz nie ma efektu, bo słaba fotka i auto jest okropnie brudne (miesiąc czasu stało). W tym tygodniu montaż gwintu i zamiana felg przód z tyłem, bo jest prawie równo z tyłu (8J ET33 opona 225). Może wejdzie, ale na styk jak coś.
  6. Wychodzę do domu, jeszcze dzisiaj będzie jakieś rezanko jak pogoda pozwoli :grin: ---------- Post dopisany 14-09-2012 at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2012 at 10:17 ---------- ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ---------- Taka koza na szybko kalkulatorem, jutro coś lepszego zrobię Uje....bane jak nie wiem co Póki co, przód 64,5cm, tył 66cm :polew: Początek tygodnia montaż gwintu lub przy dobrych wiatrach nawet jutro :naughty: ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- A i jeszcze taki gracik wpadł ---------- Post dopisany 15-09-2012 at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 22:47 ---------- Dzisiaj gwintu nie założę, bo pogoda lipna, więc początek tygodnia dopiero. Pojawił się za to nowy cel :naughty: Będziemy kombinować z tatą dwa swapy :naughty: W przyszłym tygodniu będę starał kupić się B6, które już mam upatrzone w Anglii i najpierw tata swapuje paska, a potem ja a4 na awx/avf, zobaczymy Wtedy autko zostanie na długo W moim przypadku to raczej cel na przyszły rok, bo chyba teraz już nie warto
  7. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  8. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    I znowu mnie nie będzie:doh: ---------- Post dopisany 14-09-2012 at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2012 at 18:17 ---------- Panowie, kupię gdzieś w Wieluniu tanio akumulator? Najlepiej przynajmniej 77AH, bo musi uciągnąć dwa wzmaki
  9. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  10. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Kurde, to ja też wynajmę miejsce garażowe, bo mam okazję za 70 zł/msc:slina: To tak kradną u was felgi ?
  11. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja mam licznikowe 205000, a pewnie jest przynajmniej raz tyle:grin: Najważniejsze, że jeździ
  12. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ja przez pierwszy rok jak mam swój samochód cyknąłem prawie 15tys.
  13. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Ciekaw jestem jak będzie na 18" i gwincie.. Z tym, że ja też za dużo po Wrocławiu to się bujał nie będę. Bardziej trasa Wrocław - Praszka..
  14. masz rację bierz igłę i rób dziurki
  15. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Najlepszego Kaju
  16. Na dniach ruszają prace, bo za dzień, dwa wychodzę ze szpitala. Felgi kupione:banan:
  17. też taką kupiłem:decayed:
  18. Prędko nie zdam, bo jestem w szpitalu
  19. A jakie ET? Dawaj 215:naughty: bodajże 35:wink: wow:decayed: Ja właśnie odpuściłem 8J ET35 mimo, że mam oponę 215:wink: Jak będzie 215/35 to powinno być git:wink:
  20. A jakie ET? Dawaj 215:naughty:
  21. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    A ja znowu nie wpadnę, bo szpital. Poza tym auto ponownie w rozsypce (akurat byłem na etapie montażu gwintu ;/)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.