Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duds

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Duds

  1. Boję się, że mnie objedziesz :grin:
  2. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja raczej mam. W niedługim czasie pewnie będę we Wro
  3. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Coś tam gadaliśmy kiedyś, napisałem tutaj, więc też zobaczy
  4. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Siemanko Gdyby komuś się gdzieś mignęło mieszkanie do wynajęcia dla 4 osób, najlepiej w połowie drogi między Politechniką, a Uniwersytetem Ekonomicznym to prosiłbym o jakiś cynk
  5. Dzieki wielkie,co to blotnika z czasem bedzie powrot do orginalu ---------- Post dopisany 18-07-2012 at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2012 at 17:12 ---------- Na dniach byla polerka tylnego zderzaka pasta 3M i gdyby nie zniszczony lakier na zderzaku byl by miod http://s10.postimage.org/g34w4nn51/2012_07_12_10_51_55.jpg http://s14.postimage.org/atxa7ay0d/2012_07_12_10_52_28.jpg http://s12.postimage.org/mtltwy3yh/2012_07_12_10_52_38.jpg http://s12.postimage.org/a7bf041hl/2012_07_12_12_06_58.jpg http://s9.postimage.org/vxuuyuojf/2012_07_12_12_07_23.jpg co to za środek do polerki? U mnie też by się przydało BTW Fura jest kox
  6. Fajne autko Co do felg to mogę Ci moje sprzedać
  7. Nie wkur@!aj mnie nawet Mając 17lat wyprowadziłem się z domu...mimo tego skończyłem normalnie szkołę i pracowałem jednocześnie! Żeby coś mieć trzeba zapie@dalać... mi nigdy niczego nie brakowało mimo trudności Kiedyś też liczyłem na szybki zarobek za zachodnią granicą...zobaczyłem jak się tam traktuje polaków i wróciłem szybciej do kraju niż wyjechałem... Może jestem uprzedzony przez to Ale nic..życzę powodzenia i jak najmniej nieprzyjemności ze strony germańca Widzisz że sam miałeś pod górkę, ale tak czasami gadasz jak by ci wszystko z nieba spadło. Również ci życzę sukcesów w życiu ---------- Post dopisany 09-07-2012 at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2012 at 09:16 ---------- Tymczasem wrzucam parę zdjęć z wczorajszego spota w Lublińcu. Praktycznie nic do tego czasu się nie zmieniło, w tygodniu odbieram od kolegi PUMA orurowanie pod FMIC, z czasem będzie zamontowane. http://img838.imageshack.us/img838/772/72859174.jpg http://img831.imageshack.us/img831/3999/29207650.jpg http://img854.imageshack.us/img854/5484/14185617.jpg http://img685.imageshack.us/img685/1030/31455056.jpg i moje ujeba... autko się załapało :decayed:
  8. Zależy co tam kryjesz pod maską :naughty:
  9. A ja jestem ciekawy ile bym dostał od WhyMe :eusathink:Może nie byłoby takiej tragedii
  10. Dzięki za spota, wrzucę wam niedługo fotki ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- spot lubliniec.rar - Speedy Share - upload your files here Wszystkie foty w linku. Aparat troszkę źle ustawiony, więc niektóre wyszły nie najlepiej, ale ogólnie jest ok
  11. Tu nie ma co myśleć: Klapa USA audi A4 B5 sedan (2475172438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taa niech sie zapyta goscia co sprzedaje czy mu kompletu ze zderzakiem lampami i klapa nie sprzeda. ladnie by wygladalo Medika z forum. Pozostała już tylko sama klapa z tego co mi wiadomo:wink: i zderzak RS
  12. To jest Medika
  13. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    gdzie dokładnie ?
  14. są na allegro naklejki na te dekle z logo audi mam takie u siebie 70zł za komplet dawałem:wink: priv:wink: ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ---------- dostałem w dupkę od PKSU:facepalm: co myśliscie o klapie US? http://img26.imageshack.us/img26/3198/imag0413m.jpg dobry pomysł
  15. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    No Panowie, niedługo was odwiedzę we Wrocławiu Trzeba złożyć dokumenty na uczelnię
  16. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Jest moc
  17. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Siema Od października raczej na pewno również będę Wrocławianinem, bo maturka poszła zacnie qrczak jakbyś gdzieś widział mieszkanie dla pięciu osób to daj cynk
  18. Weekend - Ona tańczy dla mnie 2012 - YouTube nawet wciąga
  19. Jakoś nie mogłem się zabrać za zdjęcia, bo cały czas coś grzebię... Teraz mam problem z połączeniem vagiem, ale jutro to ogarnę u mechanika. Poza tym przestały mi działać spryskiwacze:facepalm: Nie wiem co ja z tymi kabelkami porobiłem. Dodatkowo dosłownie leje mi się olej... Zerwany gwint na wężyku doprowadzającym do turbiny.. Na szczęście już kupione Szykuję auto technicznie, bo w środę wyjeżdżam w Sudety:wink: Jeszcze chyba nowy aku wpadnie. Kalkulatorem, na szybko, ze zdjętym tunelem Ogarnę wszystko i jak wrócę z gór to będzie sesja :
  20. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  21. Duds odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Kaju, ja mu prześlę, bo net mi śmiga tylko podaj maila szczuraz
  22. Duds odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Ja dzisiaj niestety odpadam
  23. Na razie instalacja Teraz idę złożyć, raczej dziś skończę. Chyba, że będę musiał jechać autem taty do mechanika, bo coś tam miał mu grzebnąć, ale nie mogę się dodzwonić PS Ty tak bardzo lubisz fapować, że wszędzie używasz tej emotki? :decayed:
  24. Instalacja ogarnięta :banan: SOPRANO :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.