Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. To raczej tylko zmienia format 5.1 i 7.1
  2. w ustawieniach wyjscia audio sa 3 opcje formatu. Linear PCM Bistream ( DOLBY) bistream (DTS) jakie macie
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w Audi A4 B6
    dziena jeszcze tylko przeplywka
  4. kodzak0 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Koledzy potrzebuje szybkiej odpowiedzi potrzebuje nr czesci Zaworka DV Przeplywomierza Oraz jakie swiece NGK silniczek 163km BFB
  5. chetnie moj net nieobsluguje sher maly off top ;P jak macie ustawiony dzwiek na konsoli?
  6. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja chce zbic do 90
  7. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    grubasy xD
  8. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja musze zbic. Mam 97wagi a mizernia xD ziomek 10kg mniej a wyglada lepiej do tego troche pucharkow ma
  9. Dobre LG kupisz w cenie 2000-2500 samsunga chyba tez albo lekko wyzej
  10. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Myslalem ze po prawej Jest maaasa
  11. tansze to namawia wg mnie LG albo Samsung naciskiem na samsunga
  12. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wszystko sie da ogarnac
  13. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    zalezy dla kogo
  14. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no mi kolega ulozyl nowy planik w srode byl 1 trening a zakwasy dalej trzymaja
  15. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja sam na redukcji xD ale niebawem masa 47 w lapie musi byc xD
  16. tez mam 42" z LG i jest git. Mam jeszcze 46" z Samsunga i jest rewelka. tak samo obraz z telewizorem ktory ma opcje 3D tez samsung jest bomba ja bym celowal wlasnie w samsunga. Przyzwoity smart tv i ladny obraz
  17. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    chyba koksy poznikaly
  18. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ciezko mi teraz napisac. bo mam to od kolegi. Co wygra na zawodach to mam aktualnie chyba mam vpx shotgun. niby ceny jak na all czasem ale ja sie allegro boje chyba ze wieksza ilosc wtedy jest taniej
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a roznie czasem mam bialka, czasem gainery, kreatyny przedtreningowki doslownie rooznie
  20. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tak samo jak lykalem omege az mi sie odbijalo ps : ktos sie pisze najakies odzywki suplementy taniej?
  21. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    zjadlem tego od groma i mi sie przejadly
  22. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja stosuje neomag i tez jest git
  23. Ktos dzis jechal B5 za mna w Tomicach okolo 13.30 w strone Gory Kalwarii swiatlami mi mignol ktos od nas?
  24. a moze jakis weekendzik? ;p
  25. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w Audi A4 B6
    patzrylem i zbytnio nic nie widze ;/ same max cena 250zl a nie wiem jak poznaca ori on china

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.