Treść opublikowana przez kodzak0
-
Wspólne granie online PS4
To raczej tylko zmienia format 5.1 i 7.1
-
Wspólne granie online PS4
w ustawieniach wyjscia audio sa 3 opcje formatu. Linear PCM Bistream ( DOLBY) bistream (DTS) jakie macie
-
Szybie pytanie
dziena jeszcze tylko przeplywka
-
Szybie pytanie
Koledzy potrzebuje szybkiej odpowiedzi potrzebuje nr czesci Zaworka DV Przeplywomierza Oraz jakie swiece NGK silniczek 163km BFB
-
Wspólne granie online PS4
chetnie moj net nieobsluguje sher maly off top ;P jak macie ustawiony dzwiek na konsoli?
-
Siłownia
Ja chce zbic do 90
-
Siłownia
grubasy xD
-
Siłownia
Ja musze zbic. Mam 97wagi a mizernia xD ziomek 10kg mniej a wyglada lepiej do tego troche pucharkow ma
-
zakup tv - help!
Dobre LG kupisz w cenie 2000-2500 samsunga chyba tez albo lekko wyzej
-
Siłownia
Myslalem ze po prawej Jest maaasa
-
zakup tv - help!
tansze to namawia wg mnie LG albo Samsung naciskiem na samsunga
-
Siłownia
wszystko sie da ogarnac
-
Siłownia
zalezy dla kogo
-
Siłownia
no mi kolega ulozyl nowy planik w srode byl 1 trening a zakwasy dalej trzymaja
-
Siłownia
Ja sam na redukcji xD ale niebawem masa 47 w lapie musi byc xD
-
zakup tv - help!
tez mam 42" z LG i jest git. Mam jeszcze 46" z Samsunga i jest rewelka. tak samo obraz z telewizorem ktory ma opcje 3D tez samsung jest bomba ja bym celowal wlasnie w samsunga. Przyzwoity smart tv i ladny obraz
-
Siłownia
chyba koksy poznikaly
-
Siłownia
ciezko mi teraz napisac. bo mam to od kolegi. Co wygra na zawodach to mam aktualnie chyba mam vpx shotgun. niby ceny jak na all czasem ale ja sie allegro boje chyba ze wieksza ilosc wtedy jest taniej
-
Siłownia
a roznie czasem mam bialka, czasem gainery, kreatyny przedtreningowki doslownie rooznie
-
Siłownia
tak samo jak lykalem omege az mi sie odbijalo ps : ktos sie pisze najakies odzywki suplementy taniej?
-
Siłownia
zjadlem tego od groma i mi sie przejadly
-
Siłownia
ja stosuje neomag i tez jest git
-
Spotkania na drodze
Ktos dzis jechal B5 za mna w Tomicach okolo 13.30 w strone Gory Kalwarii swiatlami mi mignol ktos od nas?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
a moze jakis weekendzik? ;p
-
Lotka na klape sedan
patzrylem i zbytnio nic nie widze ;/ same max cena 250zl a nie wiem jak poznaca ori on china