Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. wielkie dzieki
  2. Koledzy co to za felga? Widze ze właściciel nie wchodzi narazie na forum wiec moze ktos wie co to za fela.
  3. doradzicie co wybrac? kloci i tarcze ate albo ferodo czy mix jakis? oszczedzac nie chce ale chce by bylo dobrze
  4. Chodzi o jakosc = cena Bo wiadomo ze bywa ze cena duza a jakosc slaba
  5. no OK, tylko w takim razie jakie polaczenie wybrac? by bylo ok i w rozsadnej kasie
  6. Siema. Koledzy nadszedl czas na wymiane klockow i tarcz z przodu. Ale niewiem jakie polaczenie wybrac. Do wyboru mam: tarcze Ferodo,TRW, ATE, Zimmermann klocki TRW, Ferodo, ATE Wiadomo ze chce zestaw cena/jakosc Doradzccie cos
  7. ktos cos na ten tydzien w Piasecznie?
  8. siema. koledzy potrzebuje pomocy szukam jakichs 2 pokoi na 22-23 lipca i nic nie ma Ktos cos moze wie?
  9. a ktos z rejonu Baniochy?
  10. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w Audi A4 B6
    dziena koledzy wiazka kabli od wzmacniacza oraz suba w sedanie ma jakis nr? Witam koledzy potrzebuje pomocy mam takie bledy i potrzebuje nr czesci tych czujnikow aby je zamowic i wymienic 00290 - ABS Wheel Speed Sensor: Rear Left (G46) 30-00 - Open or Short to B+ 00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent 00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent siema. to jest moze nr czujnika predkosci na tylne lewe kolo ? 8E0927807G a to nr czujnika poziomu oleju/ temperatury? 1J0907660B I 1J0907660C
  11. dopiero sie szykuje na mapke i wylaczenie sondy. tylko nie wiem wlasnie co z SAI wywalac czy nie
  12. Koledzy zapytam tutaj bo niechce tworzyc tematu na chwile. Szykuje sie do stage 1. Czekam na montax prawego icka z bex i wtryskow z bex. Nie wiem tylko co zrobic z popma SAI. zostawiac ja czy wywalac skoro kat jest wywalony i jest dp
  13. telefon dla ojca wiec niemusi byc jakis z gornej polki aby byl ok. telefon i tak ma na karte. doladowania takie jak ma teraz. a nowy tel za 9 zl. wiec dla niego wystarczy by odbierac i dzwonic. skorzystac z neta i przedewszystkim z darmowej nawigacji i tyle. Tez mi sie wydaje ze z tych 2 to LG lepszy bedzie. teraz ma jedna ze starszych xperii i nawigacja muli, zreszta jak caly tel i nic sie z nim nieda zrobic. wiec mozna ujac ze za czteropak ma nowy tel
  14. Siema, nie chce tworzyc nowego tematu wiec odswieze ten. Ojciec ma do wyboru samsung galaxy trend 2 lite lub LG Joy Pod wzgledem aparatu i baterii na plus jest LG. Pod wzgledem internetu Samsung Lg ma GPS + aGPS, Samsung ma GPS + Glona SS (nie wiem co to za wsparcie gpsa ten glon) Kwestia tylko jak uzytkowanie sie spusje? co wybrac? czas do jutra heh Wedlug mojego oka LG a was?
  15. Dzieki Bedzie xenon albo bixy Na wszystko przyjdzie pora heh Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Heh, takie na podsumowanie roczku posiadania b6 nie wszystko dokonczone, ale z czasem sie dokonczy heh
  16. Ladna ) Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  17. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    To jestesmy w kontakcie Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  18. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    Daj znaka kiedy znowu bedziesz u spanky Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  19. Pozdrowienia dla kolegi z A4 B8 jadącego w stronę Piaseczna przed chwilą na WP i Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  20. Dokladnie. Dsmic trafilo sie okazyjnie heh A wtryski niebawem dojda Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  21. fotosik stwierdzil ze przekrocyzlem ich limit powywalam kilka zdj i powinno byc ok. Dp sie spisuje. fajny gwizdek jest. Check wywala non toper hehe ale odrazu usuwam. Sonde wywale jak zamontuje fmica i puszcze mape Ok zdj dzialaja mozna oceniac Edit: Mala zapowiedz hehe
  22. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    pany przetestowalem redweilera z olimpa i powiem, szalu nierobi porcja 12g ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.