Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hipo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hipo

  1. z dzisiejszymi silnikami to trudno dojść, gdzie i skąd spala się olej.. może nawet z odmy zasysa turbo i pomyślimy, że torbo rzuca olejem..
  2. spotkałem się kiedyś z informacją, że od uwalonego koła dwumasowego pękł wał! - nie wiem, na ile jest to informacja potwierdzona, ale taką słyszałem..
  3. jak napisał Musashi - pompki..
  4. aż po 180kkm? dużo, baaardzo dużo.. w normalnym TDI np BPW pierwszy raz po 120kkm a drugi po kolejnych 80kkm
  5. chyba Ci nikt kolego nie odpowie, a temat ciekawy - może kiedyś i ja..
  6. wiem Pany, że nie jeździ sięna rezerwie i nie powinno dopuścić się do minimalnej ilości ropki w zbiorniku, ale sytuacja była wyjątkowa - musiąłem szybko dojechać do domu i nie mogłem pozwolić sobie na stratę cennych minut.. nie ma odpowietrznika - w passacie B5FL jest, a w tym nie mam szukałem
  7. Hipo odpowiedział(a) na fla18 temat w Silnik i Układ Napędowy
    a wężyki sprawdzał? jeżeli możesz odłącz na chwilę przepływkę i się przejedź i zobacz, czy masz różnice.
  8. miałem i można powiedzieć, że nadal mam, ale w rodzinie PASSATA B5 FL 2001 z silnikiem AVF 130KM moc w miare ok - przy przebiegu ok.180 000 zrobiłem chip w MastersTuning w wawie wynik 171km teraz auto ma przejechane 233 000 i jeździ dalej! sprzęgło jeszcze oryginał - turbina była wymieniona, ale przech chipem Jak bym teraz szukał auta z grupy VAGA to tylko z tym motorem 1.9 TDI 131KM AVF - AWX jest to samo - różnica tylko w nm, ale jakaś minimalna...
  9. może zapieczone są łopatki?
  10. niestety, ale moim skromnym zdaniem sprzęgło do wymiany - miałem tak w poprzednim aucie i jak wycjągnęli dwumasę to się zaczeli zastanawiać,jak to jeszcze mogło funkcjonować - latała we wszystkie strony
  11. z odmy zawsze coś poleci, ale w granicach "rozsądku"
  12. masakra, ludzie wydają kasę a tu zonk... ja w passacie AVF też miałem wstawioną regenerowaną i tam znowu trzeba było ją regulowac na tej sztandze.
  13. skrzynia na dół i wymiana uszczelniacza - więcej roboty niż strachu
  14. sam zawsze lepiej zrobisz, bo dokładniej, ja takiego samego jestem zdania - faktury są, a jakość naprawy jest zdecydowanie wyższa niż w serwisie. oczywiście mówimy o rzeczach, które możemy sami zrobić..
  15. za drgania może być odpowiedzialnych wieleczynników poduszki, dwumasa, pompki..
  16. cześć pytanie może banalne, ale dziwi mnie dlaczego na jednej stacji maksymalne mogę zatankować 63litry a na shellu przy ulicy Powsińskiej w Warszawie zatankuje nawet 68litrów?? jaki mamy zbiornik ? - sedan BPW
  17. rozrząd raczej nie piszczy - moim zdaniem to układ pasowy i najprawdopodobniej pasek wielorowkowy
  18. pierwsza po 120kkm a druga po 80kkm
  19. kolego, poszukaj, jest tego duuuuużo na forum ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?143493-ALL-B7-Montaż-Licht-Pakietu-i-elektrycznych-podnośników-w-tylnych-drzwiach ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?143493-ALL-B7-Montaż-Licht-Pakietu-i-elektrycznych-podnośników-w-tylnych-drzwiach
  20. u mnie też drży, ale trochę w innych okolicznościach jak jest goraco, temperatura powyżej 25 stopni C na zewnątrz, włączona klima. Jak wieżdżam do garażu na włączonym xenonie to widzę odbijające się światło od lamp na ścianie, jak drży, w srodku też jest odczuwalne drganie..
  21. Twoje felunki mnie się bardzo podobują :)
  22. wywal to ustrojstwo - ja też mam BPW jazda w 80% po mieście (korki) i jest spokój. Z DPFem byłaby masakra w moich warunkach
  23. no i elegancko... codziennie jeżdżę Puławską z Piaseczna do Warszawy i korek.. od poniedziałku korki będą dla mie historią
  24. dzięki znalazłem jeszcze coś takiego kostka pasuje do jakiegoś przycisku "W" ? ---------- Post dopisany 25-04-2012 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 08:08 ---------- nikt nic nie wie ? ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- nikt nic nie wie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.