Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. dobre:banan:
  2. stalówki z benta 19'
  3. Chyba dostęp do jakiejś cygańskiej ropy zapytam krissa moze jeszcze
  4. no jak kto uważa, ja osobiscie kupiłbym nowa wlepe No pewnie, ale wlepę z twoim numerem zamawiają i trzeba czekać, a potem samemu się męczyć z darciem starej. taaa. nie wiem czy dodatkowo nie musisz zmienic wlepek na rejkach
  5. nie mam polotu, dzisaj jechać do poznania, za dwa tygodnie będe
  6. w ogóle ryju, kiedy jakiego spota robimy, ponoć 05.04 jest jakiś piknik w okolicach poznania?
  7. no jak kto uważa, ja osobiscie kupiłbym nowa wlepe
  8. ładny spas, musze dołożyć dystanseu siebie
  9. wlepe kupisz za 12 zł
  10. nie, plandeka Gratki foteli W przyszłym tygodniu chcesz mi oddać auto? Mysle jeszcze o tym ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ---------- Mrogal sponsorem fantow ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- tyle zdjęc napstrykane, a może z 10 nadaje się do publikacji
  11. nie, plandeka
  12. jeden musiał iść do tapicera ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- tylko air zostaje, ale to juz raczej nie w tym projekcie
  13. a tymczasem plan na ten sezon: -dokładka cupra -heble s4 -detaling u Krissa
  14. a Ty gdzie mje tu między wódke a zakąske Szatap:przebiegly: czerwony dywan dla mnie koloj:decayed: ponoc w tym roku skaczemu na dachu twojego bolidu z WHY ME na czele Przypomnę Ci Magic coś :polew::polew::grin::grin: http://i.imgur.com/eHEcteh.jpg Arek - Magic 1:0
  15. ma hamować, ja mam 288, strach w oczach, czas najwyższy przesiąść się na 321
  16. w nienagannym stanie pozazdrościć
  17. Jakie parametry i opona?
  18. 8mm, wiertło 8,5 w zeszłym seoznie tez latałem na nanciangach i nic sie z tym nie działo:decayed:
  19. tył 30mm, przód 25, tył będzie dołozony o 5mm, bo czasem obetrze o gwint, na przodzie spokojnie wypchałbym 35mm przód 205/35 tył 225/35
  20. 10j et 60, 8j et 50, możesz mi zlinkowac watek na gg
  21. ---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- ricardo w czerni ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------
  22. Making of:whistling:
  23. zapodaj w ruchu, bo tyle filtrów najebałeś, że wygląda jak vt
  24. oslony vr5 w czern, srodek zostawiłbym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.