Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
Miało być k**ewsko i jest:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
środek mam czarny, czarne skóry, decha wszystko, pierwowzór: Maks:decayed:- [B5 APS] by czorny
będzie k**ewsko:przebiegly:- [B5 APS] by czorny
zejde do "bezpiecznego" 62~, tylko musze wyjąc cały amor, bo mam zapeczoną nakrętke:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- przy 8J ET33 z oponą 225/40 już może być trochę bida:decayed: Ja wywaliłem dystans i przy ET43 i oponie 225/40 jest ok, a w zależności jak stanę to czasem chowa się koło w nadkole:decayed: ET mam 44:wink: ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- no w końcu można by ogarnąć temat, zaczyna mnie to irytować- [B5 APS] by czorny
to jest 59? jakie parametry felgi? ja mam 8j, et 44, oponka 225/40 ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- jak znajde troche czasu, to zabiore się za kręcenie:wink:- [B5 APS] by czorny
ile miałeś? ja mam teraz 63,5 cm do błotnika z przodu, 64cm z tyłu, nie wiem na ile zejść, żeby w miarę jeździć- [B5 APS] by czorny
i już są wystarczy tylko pokręcić gwintem:decayed:- demontaż obudowy kierownicy
trzeba, jeśli to przedlift, bo za kierą masz śruby od obudowy:wink: ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------- Jak wymienić krzyżak w kolumnie kierowniczej
chodzi Ci o ten odnicek pomiędzy kolumną przy kierownicy, a łączeniem za pedałami? jeśli tak to jest to 5 śrub:wink: odkręcasz pod kierą i wyjeżdzasz z "kolumna" później zostaje Ci ten krzyżak na jednej śrubie:decayed:- Moja Ruda Perła
dobra baza do modów, idziesz dobra droga, ale zdecydowanie niżej, polecam gwint:decayed: a na marginesie mówiąc wywal końcówkę tego wydechu:facepalm:- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jeżeli jeszcze tarcze mają mięso, zanieś je do tokarza, niech przetoczy, u mnie załatwiło to sprawę + oczywiście nowe klocki, delikatne hamowania przez jakieś 300km i hamulce jak talala, bynajmniej u mnie:decayed:- [B5 APS] by czorny
ja bym chciał chociaż sobie to podświetlić ale już pojawią się problem, bo nie mam tasmy od tipa i brakuje miejsca na wtyczke:decayed:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wkońcu wziąłem się za podłączenie temp, pociągnałem kabelek od czujnika przed chłodnicą, bo mam climatronic, temp jaką pokazuje mi na fisie to -0,5 +2.0, kiedy na dworze pizga po 20C, co jest nie tak? mase z czujnika, trzeba podać również na wtyczke?- Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
guziki są do zmiany biegów w automacie, raczej nic z tym nie zrobisz, sam takowe posiadam, ale u mnie one kończą się wtyczką- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
byłem tego samego zdania, jedank kupiłem kiere od esy, odmładza wnętrze, jest wielka różnica, trzyma się jakbyś miał 600HP:decayed:- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
kupowałeś dodatkowe dekory? jeśli tak, to w jakiej kasie udało Ci się wyrwać?- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
czy to flok? robi robotę- [B5 APS] by czorny
opcji jest dużo, monoblocki jak się trafią w dobrej cenie:wink:- [B5 APS] by czorny
hola hola to było zdjęcie po rezaniu już błyszczy ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- Mi starczyło 30x100, ale nie ma miejsca na pomyłki. hahaha to nie dla mnie, potrzebuje większy arkusz:kox: ---------- Post dopisany 16-09-2012 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2012 at 12:53 ---------- SPRZEDAM FELGI:decayed: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- [B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
jest temat do modów, plus, że już siedzi na jakiejś glebie:decayed: miłego rezania:jerk:- [B5 APS] by czorny
normalne przedliftowe, nie ruszane, tak wyszły zdjęcia:facepalm:- [B5 APS] by czorny
co na czarno?- [B5 APS] by czorny
narazie tylko w takim. a radio rzeczywiście, troszkę mi wjechało w auto ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- polecam kierownice sline, odmładza wnętrze, a jadąc czujesz się jak sołtys mający 200km wiecęj:decayed: foty kalkulatorem na szybkiego- [B5 APS] by czorny
taką jak twoją ile metrów Ci zeszło - [B5 APS] by czorny