Treść opublikowana przez czorny_07
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
mów mi xsero, zamawiam folie:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
krata burberry jest też w innych odcieniach? trochę Ci radio wjechało:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
czekam na foty:decayed: ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- weźmiesz ten RAL, co miał Mrogal na kołach i bedzie tak:naughty: oświeć mnie:decayed:
-
[ALL B5] Demontaż listw ozdobnych wewnetrznych
Pojawił sie wczesniej niz zarejstrowałes sie na forum:polew: BEKA, nie widziałem go wcześniej:facepalm:
-
[B5 APS] by czorny
nie uzyskam takiego efektu farbą, bo ty masz tam flok jo?
-
[B5 APS] by czorny
znając Jawora to pewnie gazetą
-
[B5 APS] by czorny
szukam inspiracji na dekory:decayed: majznąć czy obkleić?
-
Podłączenie tuby
radzę zrobić to fachowo, mam na myśli gruby kabel z bezpiecznikiem od akumulatora do bagażnica(12+) masę możesz wziąć skąd kolwiek, ja np mam ze śrubki od lampy;)
-
[B5 APS] by czorny
droga taka zabawa?
-
[B5 APS] by czorny
no i własnie stąd ta róźnica, po to ja kupowałem te klamoty:decayed: ---------- Post dopisany 03-09-2012 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 23:46 ---------- graty już skompletowane, na co mi redukcja wieloklinu jak tańsza jest kolumna:decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bingo! gdy poświeciłem teraz latarką wszystko się rozjaśniło:decayed: teraz tylko, how to ?
-
[ALL B5] Demontaż listw ozdobnych wewnetrznych
dlaczego ten poradnik pojawił się jak już rozwaliłem listwe od drzwi ale będzie wiedza na przyszłość, dzięki:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jedank nie uporałem się z tym podświetleniem:facepalm: mianowicie w dzień jest dobrze, przysłonie, cały kokpit świeci, klimatronic też, jednak gdy robi się widno, wszystko przygasa, że prawie nie widać, co może być przyczyną po wymianie licznika?
-
[B5 APS] by czorny
slepy masz 19' czy 18' bo już zgłupiałem:banan:?
-
[B5 APS] by czorny
prawie jak P&P:decayed: jutro jadę poogarniać jakieś 215 na przód i trzeba działać
-
[B5 APS] by czorny
btw Maks, marzy mi się zdjęcie w ruchu, wyrezasz coś takiego?
-
[B5 APS] by czorny
5mm, a naprawdę jest róźnica, byłbym wdzieczny, jakbyś mi podlinkował te odboje i plan działania na priv:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
aira sie chyba nigdy nie dorobie:decayed: ja mam 235/35/19, na tyle i na przodzie, wiem, że przód musi wylecieć, ale nie mam tyle sieki, żeby tył też wyrezać i how now:facepalm:
-
[B5 APS] by czorny
kupie dystane 5mm ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- masz może zdjęcie koła na tyle?
-
[B5 APS] by czorny
tylko, że ja nie wiem co ja mam ja usztywnić gwint, to wtedy go skręce:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
no myślałem, ze et35, masz made in italy? 2 rozstawy? na czym polega akcja odbój hahaha
-
[B5 APS] by czorny
szybkiego powrotu do zdrowia:wink: ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- A jakie ET? Dawaj 215:naughty: bodajże 35:wink: wow:decayed: Ja właśnie odpuściłem 8J ET35 mimo, że mam oponę 215:wink: Jak będzie 215/35 to powinno być git:wink: bo mietcy zeście są szafa jeździ na 10J Et40 i daje rade:grin: haha, ale pewnie ma regulowaną twardość slepy btw masz z tyłu dystans?
-
[B5 APS] by czorny
To czekam aż zdasz relacje w takim razie
-
[B5 APS] by czorny
A jakie ET? Dawaj 215:naughty: bodajże 35:wink:
-
[B5 APS] by czorny
dam Ci przymierzyć jedną 19' ---------- Post dopisany 30-08-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 02:49 ---------- moja koza przyciera mi o nadkola z przodu, felga to 8j, opona 235/35/19 czy jak założe 225/35 to będzie mi nadal przycierało, czy może będę mógł go puścić jeszcze niżej:jerk:?