Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. owszem, nie smakują, czas je popchnąć i kupić coś większego, do tego jakiś gwint, bo na tych sprężynach słabo siadł, plan jest gorzej z finansami:decayed: ---------- Post dopisany 22-06-2012 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 15:24 ---------- w miejsce borbeta, wjechało coś większego, mianowicie 19' 235/35/19 więcej fotek, wkrótce:banan:
  2. ale gablota:decayed: na prawdę na fajnej opcji, felgi z VW robią konkretną robotę, teraz pozostaje tylko kręcić gwintem:slina: jedyne co mogę jeszcze powiedzieć to to, że zazdrość przeze mnie przemawia :grin:
  3. Kozaczek z airem na osiedlu koło obwodnicy, cały czas musze ją omijać
  4. owszem, ale muszę Cie zasmucić bo mamy jeszcze większe
  5. na tych miniaturkach z imageshacka, sprężyny FK ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- i samochód zostawię na pierwszym progu zwalniającym w mieście :decayed:
  6. to przeloz teraz całe do przodu, jeśli to wina opon będą huczeć z tył, jeśli będzie słuchać huczenie z przodu, wykluczysz sobie oponki:wink:
  7. podobne objawy miałem w zafirze z gazem bez sekwencji, falowanie obrotów, zero mocy i na benzynie i na gazie, po wywaleniu calej instalacji lpg wszystko wróciło do normy, ja obstawiałbym jednak instalacje lpg:wink:
  8. Wolsztyn
  9. "Strzał z inflatora powoduje uszczelnienie opony na obręczy tak, aby można było zwykłym sposobem napompować koło do przepisowego ciśnienia." używane do naciągania opon =D nie wiem jak Ty miałeś naciągane, ja właśnie z pomocą tego urządzenia:decayed:
  10. praktycznie nic przetwornice weszły pod lampy, więc ich nie widać mała dziurka w plastikowej zaślepce od strony xenonu, do żarnika i to wszystko, HIDY są zrobione tak, żeby było PLUG&PLAY, zadnego cięcia kabli,kostek wszystko jest kompatybilne ---------- Post dopisany 04-06-2012 at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2012 at 07:53 ---------- na przód wpadły sprężyny FK -40mm, tył jeszcze nie tknięty,chęci były, czasu jednak nie jutro zajmę się tyłem, mam nadzieje, że chociaż troche jeszcze siądzie całość ---------- Post dopisany 10-06-2012 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 23:40 ---------- Kilka aktualnych zdjęć, poodkurzałem trochę pod maską
  11. sam śmigam z naciągiem, nieco większym bo na feldze 9j mam opone o szerokości 205, może powinieneś mieć naciągnięte jeszcze raz, jeśli to wina opony to strzał z inflatora powinien załatwić sprawę, mógł zrobić się bąbel, ciśnienie masz dobre:decayed:
  12. wyczerpujący opis, na pewno u siebie wyrezam
  13. Przypuszczam, że china, świecą w miarę
  14. lepiej, pocztą pantoflową, koleś założył hidy do peugota 206 bez soczewki i "nie mógł się przyzwyczaić" i sprzedał mi je za bezcen, a 200 pesow polskich na alledrogo dał, także okazyjnie:decayed:
  15. jest trochę niebiesko, zobaczymy co będzie w deszczu, jeśli będzie źle to przesiadka na 4300k
  16. Żłopać to ona dopiero będzie jeżdżę dosyć dynamicznie i przeważnie mieszczę się w 10L/100, 80% trasy to miasto:decayed: a co do gąbki, to jest po to, żeby nie paliło w ręce, bo jak chwile trzymasz papier to nieźle pali, dlatego warto zainwestować w gąbke aktualizacja strona 1:banan: ---------- Post dopisany 08-05-2012 at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 16:31 ---------- dzisiaj wymodziłem zestaw HID 5000K, świeci ładnie, lecz trzeba przyzwyczaić oko
  17. czyli jak je zaloze na moje ori amorki bedzie grac?
  18. dobra, to je chapne, mam tylko nadzieje, że obnizają conajmniej o 30mm, spręzyny z lifta niczym sie nie roznia tak?
  19. mam klime, ale koles nie wie ile te sprezyny obnizaly, firmy tez nie moge sie rozczytać, co myślisz?
  20. Czołem, mam okazję kupić sprężyny sportowe, czy jak kto woli obniżające, posiadam skromny piec 1,6 ADP, a te są od 1,9 TDI lift, moje pytanie czy podejdą do mojej kozy, czy też nie?
  21. xenon 8000k:facepalm: 1. jak zobaczą Cie niebiescy - dowód out 2. widoczność na niebiesko wcale nie jest spoko, w deszczu nic nie widać, kup sobie żarniki 4300k - 5000k:wink:
  22. jak zdąże jutro zrobie jedną felge i wrzuce zdjęcia efektów, dzieki tomasz:decayed:
  23. własnie widziałem efekt po "niebieskiej pascie" ale nie mogłem znaleźć jak się nazywa, mam w sztabce zieloną, polerowałem kiedyś felgi od motocykla, ale to maszyną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.