Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. nabyłem coś takiego, nada się? jestem lajkiem w kategori polerka:decayed: autosol musze nabyć na allegro, bo u nas w sklepie liczą sobie 30 zł ;O na allegro mam za to 3 tubki..
  2. Czołem klubowicze:naughty: Rezałem swoje borbety, rant jest wyszlifowany papierami od 150 do 2500, chce je dopieścić i doprowadzić rant do prawdziwego lustra, próbowałem już różnymi pastami i mleczkami, ale chciałbym uzyskać wiele lepszy efekt, bo ten jest mierny, macie jakieś doświadczenie w tym temacie i sprawdzone specyfiki? kilka fot:
  3. http://sick-stickers.pl/ na pewno znajdziesz coś dla siebie
  4. Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło. heheh, uważaj, bo ja własnie miałem już pokaz pirotechniki pod deską rozdzielczą, musiałem wymieniać pół wiązki a co auta, fajna opcja, dużo daje kierka, ja mam felunek 16x9j i ładnie się prezentuje, ale brakuje mi jeszcze gleby, zajrzyj w mój temat Lubie komfort więc felga max 16". A auta zbyt zglebić nie mogę bo mi dojazd do domu nie pozwala. ja mam na oponie 205/55/16 i komfort jak najbardziej zachowany
  5. Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło. heheh, uważaj, bo ja własnie miałem już pokaz pirotechniki pod deską rozdzielczą, musiałem wymieniać pół wiązki a co auta, fajna opcja, dużo daje kierka, ja mam felunek 16x9j i ładnie się prezentuje, ale brakuje mi jeszcze gleby, zajrzyj w mój temat
  6. 08.1 (G92) Potencjometr silnika klapy regulacji temperatury, ciągła przerwa, *08.1 (zobacz poniżej) 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana *08.1 Silnik klapy regulacji temperatury nie może być dłużej sterowany automatycznie, tylko ręcznie ktoś może miał z podobnym problemem styczność?
  7. rozstaw 5x120, uzyjesz adapterów?
  8. Witam, czy jakiś przekaźnik jest odpowiedzialny za zapisywanie ustawień climatronica, miałem wyciągniety około tygodnia, po czym włożyłem klimatronic nie ma wartości LO i HI, moge zjechać recznie do 00.0 stopni i do oporu w górę, po przekreceniu stacyjki ustawia 22 stopnie i nawiew na przednia szybę, coi zrobić, żeby wrócić do LO I HI, oraz do zapisywania ustawień? z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam
  9. doprowadzenie felg, do ładnego stanu, ranty już zrobione, teraz polerka, fronty planuje czarne, rant w polerkę, zmajstrowałem z sąsiadem maszynkę do felg, mianowicie mam wycentrowany dystans z rozstawem 5x112 na silniku ładnie się kręci, a reszta przychodzi sama
  10. po spięciu przyszedł czas na wymianę wiązki wnętrza i nie przewidziane koszta:/ Czy myślicie, że moge załozyć wiązke półliftową pod fisa itp?
  11. HEHEHE miałem to samo napisac w nowszych wozach nie ma jakiejś lampki pod budą, można by takową dorezać
  12. trafiły się za naprawde okazyjną kase, zawsze można sprzedać, póki co męczę je na warsztacie, opony to 225/45/16 Cent do centa aż zbierze się renta =D
  13. Jako, że zbliża się sezon wiosenny, zakupiłem fifki po okazyjnej cenie do swojego woza 16x9J felgi na warsztat, marzą się w pełnej polerce
  14. wepnij się w lampke w podsufitce :gwizdanie:
  15. Z C5 podejdą do B5 z tym samym skutkiem?
  16. no i musze przyznac, ze w TYM przypadku efekt jest powalajacy
  17. efekt nie jest powalający, ale już przedmówcy mówili o gwincie kole, no i przydało by sie więcej elementow w sbombie, typu lusteka itp tak czy owak gratuluje dobrej roboty
  18. masz termokurczliwego stickera? bo wygląda zacnie jak to zrobić krok po kroku hehe
  19. dlaczego combi wygląda lepiej na szerokiej stali niż sedan
  20. PRZEPRASZAM ZA POMYLKE SEBASTIAN! folia leży nie obklejam "zmiana koncepcji" na clear
  21. w projektach troche tego jest moim zdaniem temat zbędny... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=140.0
  22. Własnie chce miec tak samo jak ten pan to opisał:P tylko że w B6 a nie wiem jak to ogarnąć :gwizdanie: Przypuszczam, ze możesz wpiąć się w odopowienią kostke, ja poprostu poprowadziłem dwużyłowy kabelek do lampki w podsufitce, chwila roboty
  23. taaa, już zamowiłem folie a ta b6 fajna fura
  24. felunek całkiem niezły, tylko brać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.