Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
lampy mam w ładnym stanie, zaczepy cale itp, wolałbym ich nie rozbierać, teraz nie parują i są cacy
-
[ALL B5] PHILIPS BLUE VISION W SOCZEWCE
dowiedziałem się, że ponoć najlepsze przetwornice szły od mercedesa okluara, takie też kupie
-
[ALL B5] PHILIPS BLUE VISION W SOCZEWCE
Wielkie dzięki za odpowiedzi, nie chciałbym chinskich xexnonów, ile kosztuja porządniejsze?
-
[ALL B5] PHILIPS BLUE VISION W SOCZEWCE
czyli lepiej dozbierać i kupić HID + spryski, jak sie reza zderzak do takich sprysków? http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-ii-i2059287914.html @offtopic @Kowi87 masz ścieme lamp(jesli tak to czym przyciemniałeś, jaka widocznośc i co na to niebiescy)?
-
[ALL B5] PHILIPS BLUE VISION W SOCZEWCE
Czołem, zostałem szczęśliwym posiadaczem lamp po II lifcie, póki nie mam sprysków nie chce wrzucać w nie HIDA, moje pytanie brzmi, jak wygląda i jak święca w/w żaróweczki? Pozdro
-
[B5 APS] by czorny
hehehh, najpierw porządny felunek Myśle też o ściemie lamp, mam dużo czarnych elementów w aucie, klamki listwy, gril, kumpel mial przyecmnione spayem, znalazłem taki za 9 zl( mowi ze nie ma rożnicy w świeceniu, a efekt przedni efekt był taki: a SZPRAJ taki: http://allegro.pl/spray-przyciemniajacy-profes-tint-kolory-400ml-i2060621310.html :kox:
-
[B5 APS] by czorny
od forumowicza MaxsteRR
-
[B5 APS] by czorny
ponad trzysta,valeo kompletne, zatrzaski nie połamane, nie klejone, tak sam, zajeło mi to połowe niedzielnego popoludnia fotka z rezania robiona kalkulatorem(brzeszczot + boszka + malowanie)
-
[B5 APS] by czorny
up
-
Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
jaka jest średnica montażu w 1,6, chwilowo nie mam auta i nie moge sprawdzić?
-
[ALL B5] Audi custom FIS
Czekam na wykaz kosztów!
-
[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki
fajna i na wypasie:D powodzenia w modzeniu
-
[ALL B5] BUJAJACY SIE FOTEL KIEROWCY..
buja się na tym od strony tunelu, i chyba zewnętrznym, ale skoro buja sie na tych to środkowy też będzie sie bujał?
-
[ALL B5] BUJAJACY SIE FOTEL KIEROWCY..
fotel w szynie buja się góra dół, to ślizgi? bo nie widze żeby gdzieś była rozgięta szyna.
-
[ALL B5] BUJAJACY SIE FOTEL KIEROWCY..
Gdy siadam strasznie buja mi się fotel kierowcy, sprawdzałem czy nie jest pęknięty stelaż, jest ok, buja mi się w szynach, czy jest jakiś sposób, żeby temu zapobiec? jakieś ślizgi?
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
dzis zabrałem się za montaż podświetlenia nóg, kupiłem 2x ori lampki, wszystko fajnie, kabel poprowadziłem do lampy w podsufitce, aby móc sterować tym na dole, gdy podpiałem, światło gaśnie a nie przygasa, jakieś pomysly co zrobić aby przygasało?
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
Hamulec powietrzny
-
[ALL B5] znaczki bose na maskownicach glosnikow
http://allegro.pl/emblematy-bose-na-maskownice-glosnikow-audi-i2032232302.html znalazłem na alledrogo, ale jak powiedział dropsone cena powala.
-
[ALL] Carbonowe dekory... warto?
kpisz sobie? proszę Cie, zestaw do hydrografiki kupisz sobie w granicach 200 zł, i masz materiału a materiału, trzeba być naprawde zdolnym żeby spieprzyć robotę, bardzo łatwo i przyjemnie!
-
[ALL] Carbonowe dekory... warto?
Polecam hydrografikę, tanio wygodnie i dobry efekt
-
[ALL B5] ZIELONE SPRĘŻYNY WEITEC CZY WARTO? JAKA TO GLEBA?
przy wymianie sprężyn musze jechać ustawić zbieżność? Jak wygląda ta cała operacja <lajk>
-
[ALL B5] ZIELONE SPRĘŻYNY WEITEC CZY WARTO? JAKA TO GLEBA?
AU081HA/00 - a to jaka gleba -30?
-
[ALL B5] ZIELONE SPRĘŻYNY WEITEC CZY WARTO? JAKA TO GLEBA?
nie ogarniam tych oznaczen, jestem lajkiem, ktoś może mi wyjaśnić?
-
[ALL B5] ZIELONE SPRĘŻYNY WEITEC CZY WARTO? JAKA TO GLEBA?
wszystko wiem, wielkie dzięki KOWI87 za odpowiedź!
-
[ALL B5] ZIELONE SPRĘŻYNY WEITEC CZY WARTO? JAKA TO GLEBA?
czy jazda w pieciu ma jakiś wpływ?