Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. lampy mam w ładnym stanie, zaczepy cale itp, wolałbym ich nie rozbierać, teraz nie parują i są cacy
  2. dowiedziałem się, że ponoć najlepsze przetwornice szły od mercedesa okluara, takie też kupie
  3. Wielkie dzięki za odpowiedzi, nie chciałbym chinskich xexnonów, ile kosztuja porządniejsze?
  4. czyli lepiej dozbierać i kupić HID + spryski, jak sie reza zderzak do takich sprysków? http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-ii-i2059287914.html @offtopic @Kowi87 masz ścieme lamp(jesli tak to czym przyciemniałeś, jaka widocznośc i co na to niebiescy)?
  5. Czołem, zostałem szczęśliwym posiadaczem lamp po II lifcie, póki nie mam sprysków nie chce wrzucać w nie HIDA, moje pytanie brzmi, jak wygląda i jak święca w/w żaróweczki? Pozdro
  6. hehehh, najpierw porządny felunek Myśle też o ściemie lamp, mam dużo czarnych elementów w aucie, klamki listwy, gril, kumpel mial przyecmnione spayem, znalazłem taki za 9 zl( mowi ze nie ma rożnicy w świeceniu, a efekt przedni efekt był taki: a SZPRAJ taki: http://allegro.pl/spray-przyciemniajacy-profes-tint-kolory-400ml-i2060621310.html :kox:
  7. od forumowicza MaxsteRR
  8. ponad trzysta,valeo kompletne, zatrzaski nie połamane, nie klejone, tak sam, zajeło mi to połowe niedzielnego popoludnia fotka z rezania robiona kalkulatorem(brzeszczot + boszka + malowanie)
  9. up
  10. jaka jest średnica montażu w 1,6, chwilowo nie mam auta i nie moge sprawdzić?
  11. czorny_07 odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Czekam na wykaz kosztów!
  12. fajna i na wypasie:D powodzenia w modzeniu
  13. buja się na tym od strony tunelu, i chyba zewnętrznym, ale skoro buja sie na tych to środkowy też będzie sie bujał?
  14. fotel w szynie buja się góra dół, to ślizgi? bo nie widze żeby gdzieś była rozgięta szyna.
  15. Gdy siadam strasznie buja mi się fotel kierowcy, sprawdzałem czy nie jest pęknięty stelaż, jest ok, buja mi się w szynach, czy jest jakiś sposób, żeby temu zapobiec? jakieś ślizgi?
  16. dzis zabrałem się za montaż podświetlenia nóg, kupiłem 2x ori lampki, wszystko fajnie, kabel poprowadziłem do lampy w podsufitce, aby móc sterować tym na dole, gdy podpiałem, światło gaśnie a nie przygasa, jakieś pomysly co zrobić aby przygasało?
  17. Hamulec powietrzny
  18. http://allegro.pl/emblematy-bose-na-maskownice-glosnikow-audi-i2032232302.html znalazłem na alledrogo, ale jak powiedział dropsone cena powala.
  19. kpisz sobie? proszę Cie, zestaw do hydrografiki kupisz sobie w granicach 200 zł, i masz materiału a materiału, trzeba być naprawde zdolnym żeby spieprzyć robotę, bardzo łatwo i przyjemnie!
  20. Polecam hydrografikę, tanio wygodnie i dobry efekt
  21. przy wymianie sprężyn musze jechać ustawić zbieżność? Jak wygląda ta cała operacja <lajk>
  22. AU081HA/00 - a to jaka gleba -30?
  23. nie ogarniam tych oznaczen, jestem lajkiem, ktoś może mi wyjaśnić?
  24. wszystko wiem, wielkie dzięki KOWI87 za odpowiedź!
  25. czy jazda w pieciu ma jakiś wpływ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.