Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomas3k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomas3k

  1. wybiera się ktoś jutro ? Czy już każdy święta czuje ??
  2. heheh.. doczekam się w końcu...
  3. Dziś w Warszawie ul. tunelowa obok dworca zachodniego A4 B5 srebrna z ramkami i fajnym felmi ok 13.20 . Podro dla kierownika.
  4. Dokładnie, bo pompka może sama w sobie pracować lecz może nie mieć siły tyle ile powinna mieć. Albo samo sitko wystarczy przeczyścić. Też będę walczył z tym tylko muszę czasu ogarnąć w tygodniu.
  5. Tomas3k odpowiedział(a) na wiki2009 temat w 2.5TDI
    Dokładnie u mnie do życia się budzi przy 1,8 gdzieś więc to norma.
  6. Mam u siebie w B6 ten sam problem. Przy małej ilości paliwa zaczyna się mrugać świeca żarowa i ten sam błąd. To czujnik masz sprawny bo ma pokazywać oporność 426 lub 100 z tego co pamiętam bo i u siebie sprawdzałem. Po weekendzie mam zamiar wywalić wszystko z zbiornika i sprawdzić sitko może zapchane po prostu i pompka nie ma siły ciągnąć. a jak nie to będzie trzeba pomyśleć coś więcej. Daj znać jak sam dojedziesz o co chodziło u Ciebie...
  7. zawsze ktoś jest.
  8. Raczej nie będzie. Ja odpadam. I chyba parking będzie zamknięty w święto.
  9. ja mam z 150 km w jedną, może znajdzie się jakiś bliższy cwaniak ku temu celowi.
  10. Właśnie co robimy za tydzień ? Zmiana terminu ? Czy kompletna anulacja ?
  11. do trzech razy sztuka może teraz się uda. )
  12. Tomas3k opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć. Mam problem z klimą. Ostatnio przestała chłodzić więc stwierdziłem że gaz się skończył. Pojechałem nabili gaz( szczelność ok) klima ożyła ale na kilka dni teraz nie działa wcale... błędy na vagu: 1.01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent 2.00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent Czy to możliwe że ten silniczek czy potencometr jest do wymiany ? I cała wina leży po jego stronie ?
  13. Tomas3k opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam od pewnego czasu mam problemy z układem paliwowym. Najpierw zauważyłem że wskazówka od stanu paliwa oszukuje bo często zmienia swoje pozycje. Ale ostatnio wracałem z nad morza i nie było żadnego problemu aż dortarłem do domu i zgasiłem auto ( tuż przed zgaszeniem zaczeła mrugać kontrolka od świec żarowych) po krótkim postoju auto nie chciało odpalić jak dolałem paliwa i dałem mu czas aż ostygł to odpał od pierwszego, jeszcze zauważyłem pęcherzyki powietrza w wężyku przy pompe wtryskowej. Moje pytanie nastepujące czy padła pompa paliwa w zbiorniku i jest do wymiany ? I Czy przez nią mogą być pęchrzyki powietrza ? Vag pokazał takie błędy dotyczące układu paliwa. : 1. 01375 - Valves for Engine Mounting; Stage 1 38-10 - Output won't Switch or Short to Plus - Intermittent 2. 01441 - Low Fuel Level Sensor (G210) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 3. 01442 - Misfire due to Lack of Fuel 35-00 4. 00771 - Fuel Level Sensor (G) 27-00 - Implausible Signal
  14. Mam taki sam problem... i będę z tym jutro walczył... mam nadzieję że przeczyszczenie pomoże.... tylko właśnie wiadomo jak to cudo wydostać ?
  15. Był uzupełniony! Nie wiem co się stało , ale juz naprawione. ;P
  16. A może spróbuj odłączyć i podpiąć wtrysk sterujący ? może się zawiesił ?
  17. A podpora wału ? bo widzę że quattro. Ja miałem podobnie i była do wymiany.
  18. Witam mam u siebie taki problem. Leci mi płyn na pompce od spryskiwaczy pompkę mam do wymiany bo pęknięta ale bardziej mnie martwi uszczelka która trzyma tą pompkę jest pęknięta a nie mogę nigdzie takiej namierzyć. Może ktoś miał taki problem i jakoś sobie z tym poradził ? Dodam że to z xenonem jest jeszcze.
  19. Teoretycznie trzeba odpowietrzyć. Praktycznie mało kto to robi bo układ sam sobie poradzi z odpowietrzeniem. Aby nie pal z samostartu i innych cudnych środków.
  20. ok dzięki idę zaraz szukać, napisze jak dotrę do niego. ---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- Czujnik wywaliłem z auta, oczyściłem i ożył. Dzięki za pomoc.
  21. Ten felerny czujnik trzeba szukać przy skrzyni gdzieś ? jak się domyślam ? Bo jeszcze nie miałem z nim do czynienia.
  22. Problem mój polega na tym, że jak odpalę auto to od razu zapalają się światła wsteczne... palą się nawet jeżeli nie mam włączonych żadnych świateł... palą się ciągle gdy pracuje silnik. ( taki efekt jak światła dzienne ale zamiast z przodu to są z tyłu ^^ ) Ktoś ma jakiś pomysł ?
  23. Miałem tak samo.. olej mi uciekał po kilku km.. musiałem wymienić dwie miedzianki i jak ręka odjął( ja miedzianki sam dobrałem w sklepie, bez numeru katalogowego), tylko muszą być dokładnie takie same bo jak zmieniłem na trochę inne to i tak ciekło ^^ i dokręcaj z umiarem, żeby ten cholerny przewód nie zagiąć przy śrubie. Powodzenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.