Treść opublikowana przez michcio88
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja mam komplet ms założony w kwietniu i coś mi zaczyna jeczec i skrzypiec i tak się zastanawiam czy to wahacze czy może coś innego
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Te fotele są po prostu bajeczne
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Ładna sztuka kiedyś widziałem ja pod macro na młocinach
-
[B5 AEB++]Dupowóz z szachownicą by Króliczor :D
Fajnie się prezentuje czarny lakier biała felga i ta szachownica... tak inaczej oryginalne
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ślicznota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może i ja się wybiore
-
[B5] A4 1.8T avant nowe mody
Wszystko w swoim czasie i pojawią się nowe lusterka tylko teraz pytanie czy lusterka chromowane czy satyna??:unknown:
-
[B5] A4 1.8T avant nowe mody
Dziś po powrocie z pracy czekał na mnie mój mały kurier z paczkami a w niej + dywaniki welurowe rs audio zamontowane
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
Jest na allegro niebieski za 1000 z kratkami to nie jest zła cena
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
Zapowiada się gruby projekt... powodzenia w modzeniu
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Bardzo fajny projekt.. A nie myślałeś żeby wstawić zegary w słupek. Daszek to oryginał czy jakaś replika?? Powodzenia w modach
-
be pięć avant ADR -- powoli do celu
Te felgi naprawdę robią robote ??
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Sam przyciemniales czy jakaś firma Ci to robiła
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Bardzo fajna czarnula powodzenia w modach
-
be pięć avant ADR -- powoli do celu
Felgi to polerka czy chrom ??
-
A4 b5, 1.8
Przykra sprawa ale ja bym naprawił silnik i jeździł audiczka dalej
-
A4 Diesel
Kozaczek... lampki przód i tył rewelka
-
[ALL B5] szerokie s4
Jest smak
-
[ALL B5] Audi S4
Ciekawy jestem jak jest z trwałością tego floku czy po czasie nie będzie się wycierać
-
[B5] A4 1.8T avant nowe mody
foto wnętrza w pierwszym poście małe zmiany -ramki motoricus -zakupiona mała kratka w zderzaku brakuje jeszcze tylko środkowej. -blaszki WWL
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Jest pięknie.... Kolorek mega ??
-
[B5 APS] by czorny
Jest pięknie....
-
[ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"
Fajny avancik i fajnie zrobiony powodzenia w modach. Telewizorek dla dzieciaczka bomba.
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Można powiedzieć że komfort poszedł w zapomnienie ale za to jest wygląd na kozaku
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Feleczki się błyszczą jak psu wiadomo co powodzenia w modzeniu