Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2xm

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 2xm

  1. Panowie, jak to jest z oponami z Allegro. Na zimę chcę kupić Continentala TS 850 na felgę 15 cena plus minus 1000 PLN. Zastanawia mnie tylko że w większości przypadków miejsce produkcji to Europa bądź Portugalia. Czy szukać tylko opon z Niemiec czy nie patrzeć na miejsce produkcji?
  2. Witam Potrzebuję łączniki stabilizatora tył lewy i prawy Lemforder do Audi A4 B6 AVF z 2004 roku. Info z kosztami wysyłki poproszę na prv.
  3. Polecam spryskać tapicerkę przed praniem równomiernie plakiem vinet , rozpuści brud no a później odkurzać plus proszek z Karchera. Efekt bardzo zadowalający, nawet jak były plamy to nie ma żadnych śladów.
  4. Witam Poproszę o wycenę - motul 8100 x-cess 5w40 bańka 5 litrów plus komplet filtrów Mann lub Knecht plus koszty wysyłki. Wszystko dla Audi A4 1.9 TDI AVF .
  5. Daj lampie wyschnąć, teraz są zbyt duże różnice temperatur i jak lampę otworzysz to masz wilgoć. Kilka dni i "stara wilgoć" schodzi jeśli faktycznie lampa jest uszczelniona. Po drugie, uszczelka między przetwornicą a lampą - im starsza tym gorsza i potrafi przepuszczać. Po trzecie, sprawdź wentylację w lampie. Po czwarte, lampy w b6 żyją własnym życiem - miałem ponad rok spokoju i jedna znowu zaczęła się pocić i robota od nowa.
  6. Nie kolego nie chodzi mi o reflektory.Były to światła do jazdy dziennej dodane, paski w kratce albo w zderzaku - wyglądało jak S6 ale dla mnie nawet lepiej.
  7. Witam Czy na forum jest kolega z bordowego bądź czerwonego audi a4 b6 w avancie rejestracja LUB ... z pięknymi światłami do jazdy dziennej. Jeśli tak to proszę o info co tam masz założonego. Wygląda lepiej niż fabryka dała w S6. Proszę o info na prv. THX ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- Witam Czy na forum jest kolega z bordowego bądź czerwonego audi a4 b6 w avancie rejestracja LUB ... z pięknymi światłami do jazdy dziennej. Jeśli tak to proszę o info co tam masz założonego. Wygląda lepiej niż fabryka dała w S6. Proszę o info na prv. THX
  8. Kolego jeśli masz faktycznie jak w opisie 3.0 i do tego quattro, to nie masz multitronica tylko tiptronic. Kosztów wymiany i specyfikacji nie znam bo takiej skrzyni nie mam. Poszukaj forum, tu jest wszystko.
  9. Nie ma zamiennika tzn jest FEBI ale nikt go nie leje. Koszt oleju za litr 70-80 PLN bez upustów plus robocizna.
  10. Ledy philipsa dają dużo światła, mam i kilku kolegów i na drodze jesteś pięknie widoczny. Oszczędzasz odbłyśnik i żarnik jak masz ksenon, jeśli masz włącznik auto to wykorzystujesz czujnik zmierzchu. Wszystko pięknie ALE MI JEDNA LISTWA PADŁA PO 7 MIESIĄCACH aby reklamacja była uwzględniona muszę wysłać całość. Dzisiaj już bym tych ledów nie kupił, decante ładniej się chyba komponują a tak naprawdę to polecam pasek ledów od A6, jedyny ich minus to cena.
  11. Jeśli kolegi nie ma na forum to poszukaj na allegro i tam go znajdziesz. Ma przełączniki świateł do audi po 40 PLN , cena oczywiście dotyczy renowacji.
  12. Podgrzewanie nie było standardem. Jeśli masz fabryczny alarm to po stronie kierowcy w drzwiach w schowku będziesz miał przyciski dezaktywacji.
  13. 26.10.2011 Lublin Lukoil - 5,26 a w środę mają taniej
  14. 2xm odpowiedział(a) na avionik temat w Audi A4 B6
    Jak wąż jest cały tylko obejmę szlag trafił to poszukaj jakiegoś magika co to zaspawa, wytoczy itd. Jest to do zrobienia miałem ten sam problem i kolega mi to zrobił. Cena rury w ASO porażka, niestety nie ma zamienników.
  15. Kolega handluje w trzecim pokoleniu oponami i już każe zmieniać. Sam już ma wrzucone zimowe buty bo mu lata szkoda na taką pogodę. Prosto mi wytłumaczył, że ważna jest temperatura asfaltu a nie powietrza a asfalt po nocy już jest wystarczająco wyziębiony. Zmieniam w tym tygodniu.
  16. Kup Valeo jak w pierwszym montażu, minus cena plus jakość. Jest firma w okolicach Poznania, która pięknie regeneruje lampy, nie podaję namiarów na forum bo nie wiem czy można czy będzie to traktowane jako reklama. Jak coś to pisz na prv.
  17. Witam, mam na imię Marcin i od pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Avant 1.9 AVF z multitronickiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.