Treść opublikowana przez melman_zyrafa
-
B7 Crew
Grzegorz- to są przyciski, które da się podłączyć pod coś czy tylko zaślepki? bo u mnie wygląda to tak samo- z tym, że są to zaślepki na sztywno. Jeśli to przyciski- masz może nr? Potrzebuję zrobić włączanie dodatkowego obwodu elektrycznego a wolałbym to ogarnąć tak żeby wyglądało seryjnie
-
B7 Crew
Tomek, Od czego to są przyciski, bo widzę ESP, ?, ?, Parktronic, Awaryjne. Były wogóle "czyste" przyciski (lub z jakąś diodą sygnalizacyjną)?
-
B7 Crew
Pytanko: Konsola środkowa i przyciski przy włączniku awaryjnych: Wiem, że są różne warianty- ja mam, ESP On/Off, Zaślepka, Wskaźnik AirBaga, Zaślepka, Kubek. Czy są jakieś puste włączniki, które można wstawić zamiast zaślepek? Chciałbym mieć tam uruchamiane urządzenie zewnętrzne. Nie interesuje mnie włącznik od ParkTronica czy wizytownik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak Ci wystawią to nie przyjmujesz. W sądzie zawsze możesz się zasłonić, że szyby były tak zaparowane, że bez uruchomionego silnika nie mogłeś nic z tym zrobić- zagrażałbyś bezpieczeństwu innych uczestników ruchu. A podejrzewam, że i Policja przy takim argumencie by sobie darowała. A Twój sąsiad to zwykły ch..j. PS. Ta pozycja jest w taryfikatorze: Pozostawienie pracującego silnika podczas postoju na obszarze zabudowanym - 100 zł, 0 pkt. Oddalenie się kierującego od pojazdu, gdy silnik jest w ruchu - 50 zł, 0 pkt.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skończył się temat rejsingowy i emocje opadły... trzeba coś nowego wymyśleć
-
B7 Crew
antonio- jak miałem kiedyś uszkodzoney bębenek to kupiłem na szrocie inny i dałem śluzarzowi- podmienił bebchy i było ok Może da rade i u Ciebie to tak ogarnąć?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Świeży temat: Warszawa - Zakopane - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wchodzę w to. Niektóre stoja tuz przy jezdni. Wystarczy kupic jakiegos grata i mozna kosic w nocy. W UK wieszaja na nich opony z benzyna i podpalaja. Jest nawet galeria w necie gdzies. ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- Domena jest niezarejestrowana, czyli jest dostepna. Malik- tudzież zebrać ze 2 graty i jednym wymusic pierwdszeństwo na drugim żeby Ci nie powiedzieli, że zrobiłeś to specjalnie... Jestem na etapie poszukiwania kilku rzeczy odnośnie fotek od ITD i SM. I na pierwszy rzut oka wygląda to tak: Przechowywanie, udostępnianie itd. danych zgromadzonych przez ITD jest regulowana rozporządzeniem. Rozporządzenia brak. Brak podstaw do obrotu danymi. czyli pstrykać i filmować mogą ale wygląda na to, że nie mają podstaw prawnych by dysponować naszymi danymi... czyli: CH.Im.W.Dpe Ze strażą wiejską jest inny patent- skąd biorą nasze dane i na jakiej podstawie? bo jeśli nie są organami ścigania to chyba nie mają do tego prawa- a więc jeśli jakoś te dane znajdują- to podchodzi to pod złamanie ustawy o ochronie danych os. Przykład- robię fotkę jakiemuś baranowi co tłucze szybę np. na przystanku- idę do jakiejś instytucji z żądaniem podania mi jego wszystkich danych... mogę? nie- bo nie jestem uprawniony. Gdybym teraz spotkał się z nim w Sądzie to już sam sposób zebrania przeze mnie jego danych jest nie legalny i stanowiłoby to podstawę do umorzenia... Niech mnie ktoś poprawi jeśli nie mam racji... Prawa tylko trochę liznąłem... ---- Aaaa... to jakby was złapali na suszarkę: http://www.damskomesko.pl/2012/11/niedopat...brazalna-skale/
-
B7 Crew
Cwaniak :grin: ---- Ze zderzakiem za pierwszym razem walczyłem dobre 2h bo nie miałem pojęcia gdzie mogą być jeszcze śruby... Teraz to już moment Grunt to mieć odpowiednie narzędzia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobacz: Nie można karać za fotoradary. Mamy precedens - Wykop.pl http://www.rpo.gov.pl/pliki/13496893830.pdf To odnośnie ITD. Jeszcze tylko nie jestem pewny jak wygląda sprawa z tymi s... z SM bo tam też coś było, że wysyłając wniosek do sądu przekraczają swoje uprawnienia...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bajk, kiedy big turbo?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj wynik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki się będą ścigać po parkingu Arkadii... od śpiącego do śpiącego a to i tak teren prywatny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będę chyba kombinował z czymś takim- mam już nawet patent. Potrzebny ktoś z giętarką na nalepke na szybe też jest patent- zawsze możesz ją nakleić na kawałek przezroczystej folii... resztę musisz wykombinować sam PS. Po nowelizacji za brak rejstracji grozi chyba trochę więcej... s..nsyny się przygotowały przed wrzuceniem więcej foto...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mój mądry telefon mówi, że wieczorem ma nie padać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, o 19 kończę robotę ale chyba oleję późniejszy trening i przyjadę (jak mi ropy starczy ). Zapowiada sie event roku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja! Tylko pustka w baku a wypłaty jeszcze ni ma.. Góral Ci naleje, luz... żaden problem, najwyżej jak braknie się dopędzi :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja! Tylko pustka w baku a wypłaty jeszcze ni ma..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bajk, bez przesady... A4 lekkie też nie jest... Tym bardziej zapowiada się ciekawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bajk- miałem podobne wrażenie z tym białym na WB. do 140-150 to była petarda a później jakoś nie specjalnie to jechało... Zestopniowanie skrzyni? Ciekawie się zapowiada
-
B7 Crew
O to chodzi? http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Nie zgodzę się, że się powoli rozgrzewa (chyba, że po chipsie grzeje się szybciej). U mnie komp pokazuje 10-12 po mieście (kiedyś pokazywał mniej i zaniżał- teraz o dziwo jest w miarę ok) W warszawskich korkach wciągnie spokojnie od 11 w górę- 13 myślę, że jest jak najbardziej realne. Bez korków to tak jak pisałem- okolice 10-12 Trasa w zależności od prędkości- od 8 do 10.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie? ja mam wydech na jedną*stronę No właśnie tak sobie skojarzyłem później, że coś pisałeś o pojedynczym... W każdym razie... Wolne nie było A było to parę minut po 11 zjazd z Wenedów na Wybrzeże w kierunku Grota. Białe evoX na WB...
-
B7 Crew
Też się nad tym zastanawiałem... Wychodziło to w ogóle u nas? I jak działa?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry! Wolne to to nie było... a jakie marchewy sadziło Ale chyba nie on- Bajk ma wydech z jednej strony?