Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

melman_zyrafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez melman_zyrafa

  1. Goniłem się z jakimś białym evoX na pierdzącym wydechu dzisiaj... Bajk to nie Twój?
  2. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Prowadzisz
  3. Panowie, W zależności od tego co potrzebujecie- czy zregenerować skórę czy o nią dbać na bierząco to sprawa generalnie wygląda tak: Dbanie na bieżąco: -czyszczenie skóry (specjalną szczoteczką lub gąbką) + preparat -zabezpieczenie jej (ten preparat odpowiada za wykończenie- połysk, mat, satyna itd.) Regeneracja (w wielkim uproszczeniu): -dokładne czyszczenie z brudu, -odtłuszczanie -lakierowanie specjalnym lakierem do skór -teraz można ją wykończyć (połysk, półpołysk, mat, satyna itd) - niektóre preapraty oferują ten etap -zabezpieczenie. Grunt to używać produktów do tego przeznaczonych a nawet laik sobie z tym poradzi (chybą, że skóra jest pęknięta, przetarta itd.)
  4. Używam produktów Furniture Clinic i jestem b. zadowolony (konkretnie Leather care kit) - raz na powiedzmy 2-3 miesiące. Efekt Satyny (skóra nie błyszczy się jak psu...) i ładny neutralny zapach skóry. Leather Cleaners & Conditioners
  5. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Stolkien, jaka cena? W sumie też bym brał.
  6. napijcie się za tych co w robocie siedzą... :facepalm:
  7. Będę z VAGiem więc jak coś to wpadaj a co to VAG? ---------- Post dopisany 20-11-2012 at 03:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 22:48 ---------- :decayed::decayed::decayed: Żona piłkarza... Naprzykład takiego Bekającego hama :decayed:
  8. Grzechu- zrób tak- wyjedź na drogę i po prostu mu depnij- generalnie jeśli jest problem- to auto złapie notlaufa i przestanie jechać jak powinno. Po ponownym odpaleniu będzie znowu ok aż do kolejnego depnięcia/wzrostu ciśnienia w układzie. Sprawdź dolot + rurki od podciśnienia do turbo. U mnie swego czasu miałem mały otwór w przewodzie i przez to łapał błąd. Koszt naprawy to wymiana wężyka za jakieś śmieszne pieniądze. Ktoś kto ma pojęcie- znajdzie problem od razu. Ale tak jak pisano wcześniej: LOGI!!!
  9. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czyli otworzy się samo ale przy zamykaniu bardziej przypakujesz... Nic w naturze nie ginie...
  10. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Diody rezasz?
  11. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A do tego nie trzeba mieć modułu z pamięcią foteli/lusterek? Trzeba mieć lusterka z pamięcią, silniczki w drzwiach w wersji high, przyciski do pamięci i moduł pod fotelem. Kto to wymyślił?
  12. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    q...wa Coś mi zaczęło pukać i teraz już nie wiem czy to zawias, przegub czy dwumas Edit: Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?
  13. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja się zorientowałem, że to łożysko jak wracałem autostradą z Gda. Po dłuższej jeździe i rozgrzaniu auto zaczęło "pływać"... Momentalnie zwolniłem do 90 Wcześniejsze objawy nie do końca wskazywały na łożysko... Co do spalania- 7,5 to pali przy 120
  14. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wiem Robert. Problem był w tym, że potrzebowałem to ogarnąć "na wczoraj" bo auto musiało być gotowe do wyjazdu i w tym przypadku musiałem liczyć się z takim kosztem.
  15. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak wymieniałem samo łożysko przód to za SKF'a w IC bez zniżek zapłaciłem 357 PLN (jakieś pół roku temu).
  16. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U mnie kiera nie odbija i servotronic chodzi z lekkim oporem... czyżby magiel? W dodatku coś mi chrupie z przodu po prawej- i nie wiem czy to wahacze, czy przeguby... Robert- mówisz, że 100k wytrzymały? Na naszych drogach, twardym zawiasie i dużym kole? Nie wspomnę, że 3,0 to ciężka krowa... To b. dobry wynik.
  17. w sumie bym się pisał? To jak z tymi spotami? da radę przestawić termin? co myślicie?
  18. A może zmiana terminu spota pomogłaby na frekwencję? O ile wcześniej mogłem się raz na jakiś czas pojawić we wtorek o tyle teraz nie mam na to teraz nawet szans..
  19. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A ja może w przyszłym roku szarpnę się na 300 Daniel- popraw linki- bo po kliknięciu na zdjęcia wywala gdzieś w kosmos...
  20. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podziękował! Czyli wygląda, że liczy się tylko odległość do śruby, nic innego się nie reguluje...? Pany, komu posmarować o dodanie do grupy?
  21. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Właśnie chodzi mi o tą regulację tymi śrubam na tunelu przy drążku. Ma ktoś opis co i jak?
  22. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na 17' jest komfort (mam zimówki) na 18' tez nie ma tragedii (lato) Mam 1BV, więc jeszcze twardziej niż BE Wcześniej miałem gofra na 18', poliuretanie i -60mm- tam był hardcore Pany, ma ktoś manuala jak wyregulować skrzynie biegów (skok lewarka) w 3,0 TDI manual?
  23. Sprawdź najpierw poduchy pod skrzynią i silnikiem- to często bywa przyczyną złewgo wkładania biegów. Później możesz sobie wszystko wyregulować śrubami pod tunelem przy skrzyni (obok lewarka).
  24. melman_zyrafa odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Proponuje jeszcze Area:B7
  25. Puchaty, Miałem Golfa IV (wiec to samo co Toledo/Leon)- jeśli chodzi o zawias- wrzucasz sportowe zawieszenie (spręzyny+amorki), poliuretan (nawet 80 Sh), duże, sztywne koło (miałem 18) i dobry hebel i autko daje fajny fun w zakrętach jak na FWD- i prowadzi się o niebo lepiej od serii. Wady takiego rozwiązania- wszystko trzeszczy i przydałoby się środek rozebrać i podkleić jakimś filcem Generalnie zawias prosty do bólu i tani. Jeśli chodzi o ARL- będzie ciężko znaleźć w dobrym stanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.