Treść opublikowana przez melman_zyrafa
-
B7 Crew
Panowie, Czikita ma problem ze skrzynią biegów w dziale Diesel (WTF?). Pomożecie? W razie czego ma też oryginalne głośniki PLAUPUNKTA jakby ktoś szukał...
-
B7 Crew
Wesołych! Pytanko do posiadaczy 3,0 TDI- Jak jest mróz (<-5) ile wam się świecą kontrolki świec żarowych? Bo u mnie nie ma znaczenia czy jest ciepło czy zimno - zapalają się i gasną w tym samym czasie- i nie wiem czy to uwalone świece czy co... Idzie to Vagiem sprawdzić?
-
B7 Crew
To akurat może nie być dobre porównanie... :grin:
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Po kilku kółkach na torze GTRem mogę śmiało powiedzieć... NIC INNEGO... R8, Gallardo, mają lansfaktor... za to GTR to czysta technika, mega przyczepność i banan na twarzy
-
B7 Crew
Panowie, jak powinno wyglądać ogrzewanie tylnej szyby- tzn. czy po nagrzaniu kontrolka powinna zgasnąć?? Chyba mi nie grzeje, a wydaje mi się, że nie było z tym problemu w zeszłym roku..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Si
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
owszem, najczęsciej w rowie :grin: Dev I po to właśnie chce iść gdzieś na kurs poćwiczyć... Prawda jest taka, że Q jeździ sie... inaczej... Jak już "idzie bokiem"- to dosłownie znaczy, że idzie bokiem- a nie że zarzuca tyłem... :grin:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
robiłem to na suchym asfalcie. Fakt, że zawias był twardy + poliuretan + 18' i prędkość znaczna (80+). Z Q powinno być łatwiej, trzeba tylko wyczuć moment kiedy dohamować i skręcić a fizyka zrobi resztę...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Masę z tyłu na przód to przerzucałem w 90-110 konnym golfie... Wystarczy odpowiednio hamulcem operować.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
To pakuj Konstrukcja niemalże bliźniacza <br /><br />
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Brysio, jak to 4,2 to wrzucaj kompresor i nie męcz się z tym silnikiem w końcu to zacznie jechać adekwatnie do wyglądu Tu masz temat o 4,2 + kompresor w RS4. Bezawaryjnie audi rs4 b7 - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
-
B7 Crew
Może w nowym roku uda mi się przygotować nowe logo B7 Crew... Teraz krucho z czasem ale w wolnych chwilach będę kombinował. Plus jest taki, że jak skończę będzie można testować różne setupy naszych B7-ek Tu próbka: pierwszy to model 3d, oteksturowany model.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Chyba wiem o co Ci chodzi... Mam ten sam problem... :grin:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Bieniek, też planuję- tak więc można by coś wykombinować? +Bonus Snow is not a hindrance - YouTube
-
[ALL] Hydrofobizacja
Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał. Najlepiej szybę przejechać IPA przed nałożeniem.
-
[ALL] Hydrofobizacja
Akjam, Lepiej kupić niewidzialną wycieraczkę Rain-X, nałożyć sobie samemu i mieć spokój. Działa za***iście. A w zimie dodatkowo odszranianie to jest poezja (skrobałem gumową ściągaczką do wody- choć skrobanie to za dużo powiedziane- po prostu jeden ruch i szyba wolna od lodu).
-
B7 Crew
Jak olej jest i pod autem sucho to silnik cały. Poszukałbym winy w osprzęcie... Ewentualnie może ci któraś poducha strzeliła?
-
B7 Crew
Może Ci rozrusznik w jakiś sposób urwało (w sensie może się nie trzyma tak jak powinien)? Żadnego wycieku pod autem?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Orientujecie się czy jest jeszcze wjazd na plac/tor w Józefowie k/Legionowa? Kiedyś byłem i było za***iście- może ktoś jest z tamtych okolic? Bajk, jaka cena za wjazd na Ułęż? i jak to tam wygląda? Jest tylko wytyczona ośnieżona droga, czy odśnieżają jednak?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Większość to kompletnie nie wie, że olej się sprawdza... Albo tylko o tym słyszało... A pod maskę zaglądają tylko, gdy trzeba nalać płynu do spryskiwaczy. Prawda jest taka, że samochody będą wyglądać tak jak mówisz- bo takie są trendy. My jako świadomi użytkownicy się w te trendy nie wpisujemy. PS. Opcja sprawdzania oleju z poziomu wyświetlacza w aucie jest wg. mnie za***ista- można monitorować stan na bieżąco (np. codziennie) ale bagnet być powinien- chociażby do weryfikacji wskazań z wyświetlacza.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymeniu, ja bym póki co nie panikował. Kobity auto tak naprawdę dotarło się dopiero po przekroczeniu 8k-9kkm. Ile do tego bydlaka oleju wchodzi?
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
http://a4-klub.pl/b7-crew-172/b7-crew-249115/index8.html#post3106361
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A propo opon. Mam za psi piniądz do oddania 225/40R18 Fulda Carat Exelero zdaje się. 2 z tego co pamiętam są b. dobre, jedna ma gule na ściance bocznej, jedna nie pamiętam- ale chyba dobra. 300 PLN za komplet, do drobnej negocjacji . Mięsa trochę jeszcze mają (chyba nawet powyżej 6mm). Dobre do zakatowania
-
Rozrząd przeskoczył. Naprawa, wymiana? Co robić?
Tak jak kolega pisał- składaj tak jak powinno być i odpalaj. Jak będzie ok, to się ciesz. Jak nie- zrzucaj głowice i będziesz widział co i jak. Jeśli była kolizja to pytanie na ile mocna- czy tylko głowica/głowice do wymiany/roboty czy tłok, czy coś więcej. Kosz zrobienia jednej głowicy w V6 to około 1000 PLN.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Laguna- może zróbcie tak jak jest w halogenach od Land Roverów. Wiercisz 2 otwory- na górze i na dole. W otwory wstawiasz dwie rurki (np takie jak do akwarium) i wyprowadzasz do dołu (+można trochę do tyłu) i do góry, uszczelniasz łączenia. Rurki wystarczy że będą miały 5-10 cm. Takie ustawienie wymusi normalny obieg po zagrzaniu (konwekcję), ciepłe powietrze będzie uciekało górą co będzie wymuszało pobieranie świeżego od dołu- masz dobrą wentylację. Rurki zabezpieczają przed zalaniem wodą.