Treść opublikowana przez melman_zyrafa
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Życzę powodzenia ze skarbówką. Zauważ, że Ci pokur... cze... z naszego rządu wzięli się za rabowanie społeczeństwa. Myślisz, że skarbówka wkrótce się nie weźmie ostro za całą tą akcję z bankowozami i pomocą drogową? A przed nimi nie ma zmiłuj...
-
B7 Crew
Janusz- S-Line to nic. W poprzednim miałem twardy zawias -50mm (amory+sprężyny), poliuretany + opona XL 225/40R18 na Mg/Alu feldze... :grin: Jeszcze żyję BV nie robi na mnie już takiego wrażenia
-
B7 Crew
Mariusz, W poprzednim (dużo lżejszym) aucie zrobiłem 100kkm na 225/40R18 XL. 1/3 tego dystansu na Fuldach. Generalnie tak jak koledzy pisali- teoretycznie mniejsze ryzyko uszkodzenia opony i felgi na dziurach- ale zawias mocniej obrywa. Fuldy generalnie są dobre jak są nowe (miałem Carat Exelero). Później trochę gorzej- te co ja miałem były z twardej mieszanki- powoli schodziły ale i gorzej kleiły. Jak chcesz to mam do oddania za śmieszne pieniądze 2 opony w interesującym Cie rozmiarze (Micheliny chyba). W sumie są 4- ale nie wiem czy z 1 lub dwoma coś nie było ok (a może są ok- nie pamiętam bo miałem kilka kompletów). Oddam 4 za 300PLN. mają jeszcze mięsa na 2-3 sezony. Odezwij się na priv. ---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- Pomyłka - to są Fuldy Carat Exelero. Kupowałem nówki sztuki. Z tego co pamiętam jedna ma bąbla i inna była kołkowana. (tydzień po zakupie na głównej drodze gwóźdź). 2 powinny być ok. Oddaję całość- bo nie wiem, która jest która Bieżnik- 2 mają około 5,5-6mm, 1 trochę mniej, a jedna ma 7. U mnie się zmarnują- więc jakby ktoś chciał- śmiało. BTW. Masa 3,0 TDI w manualu to 1740kg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po co skoro i tak nie wystrzeli?? :grin:
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Pod warunkiem, że przed polakierowaniem bezbarwnym przelecisz papierkiem ściernym (w jednym kierunku) żeby uzyskać efekt szczotkowania
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Proponuję Candy Apple Red candy apple paint - Szukaj w Google
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Dla mnie ok, chociaż nie do końca jestem przekonany do popielniczki i ramki. Ciemno-bordowy lakier w połysku byłby mistrzem
-
Nie wyłączające się podświetlenie/Teraz już nie działające
Ok, podpiąłem VAG'a i moduł komfortu działa i nie zwraca żadnych błędów. Czy przełącznik świateł puszcza jakoś prąd na podstawowe podświetlenie (ESP, diody lampek, podświetlenie zapalniczki, etc.)?
-
Wybija płyn od wspomagania i zapowietrza układ.
zdaje się, że na powrocie. Generalnie polecam kupno nowego zbiorniczka. Koszt w ASO to coś koło 80 PLN.
-
Wybija płyn od wspomagania i zapowietrza układ.
W aso maja chyba tylko jeden rodzaj... zielony, mineralny. W sumie przelalem z 6l przez uklad...
-
Wybija płyn od wspomagania i zapowietrza układ.
I na to się nastawiam. ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 21:51 ---------- A jednak nie. Okazało się, że zawiesił się zaworek Servotronica. Po rozruszaniu wspomaganie wróciło. Cała operacja kosztowała 100 PLN. Polecam Auto-Regen z Wesołej!
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Pierwsze 2 biegi są słabo zestopniowane. Przełożenia poprawili od A5 i B8.
-
B7 Crew
Wal do Lederzentrum- doradzą coś na bank.
-
B7 Crew
Pany, kto od nas ma interfejsy do B7???
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymeniu, za 6000-7000 koła masz cały system- AR z głowicą zewnętrzną (jeśli masz aktywny tempomat to może być problem że AR będzie wył- podejrzewam, że przy instalacji tego systemu spece są w stanie wyeliminować ten problem), + jammery przód i tył. System nie tylko wykrywa wiązki ale dodatkowo "oślepia"- czyli masz więcej czasu na dochamowanie w razie kontroli. Jak rozmawiałem z kiedyś z drogówką to potwierdzali, że to działa. Co więcej- trafił im się kiedyś klient, który sam zbudował sobie taki jammer, który po odebraniu wiązki z urządzenia pomiarowego wysyłał swoją o innej (regulowanej) długości fali- przez co gość miał możliwość wpływania na wartość pomiaru (mógł wybierać czy ma pokazywać swoją prędkość minus określoną wartość lub konkretną wartość).
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymeniu- zainstaluj system AntyRadar + jammery
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Mnie interesuje najbardziej kwestia zerwania obu powłok. Obawiam się, że większe ryzyko uszkodzenia lakieru jest przy folii...
-
Wybija płyn od wspomagania i zapowietrza układ.
Magiel zalożony nowy po regeneracji... Pompa przed wymianą coś tam działała. Teoretycznie Azik ją wymieniał... Ale już nie wiem... Niech się spece zajmą...
-
Wybija płyn od wspomagania i zapowietrza układ.
Zbiorniczek wymieniłem na nowy- płyn się uspokoił ale dalej nie ma wspomagania. Pod koniec miesiąca oddaję do speców- niech działają...
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
a co chesz powiedzieć że to co zalałeś jest lepszym olejem ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- tak To znaczy, że podobno Motula nie zalecają do tego silnika. Chyba za dobry jest Gdyby lać go od początku to pewnie ok. Ale po jakimś przebiegu? Ja zalałem i sypnęła mi się hydraulika- może zbieg okoliczności, a może za szybko wypłukało syf... Generalna zasada- częściej wymieniać olej, brać go z pewnego źródła... I już... Cycek jest od DRL. Masz bixy- przełącznik zmienia położenie przesłony w lampie- mijania/długie. S-line masz tylko wewnętrzny + zawieszenie. Masz czarną podsufitkę?
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Na mandaty... A tak serio- poszukaj na forum- bo w kilku tematach już wklejałem info co i jak. Jak będę miał chwilę to postaram się wkleić coś z tych wypocin... Ciekaw jestem tego oleju- sam się zastanawiałem nad LM ale jednak zalałem Castrolem.
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
Pilnuj rozrządu. Raczej nie lej Motula, staraj się często zmieniać olej. Niech służy!
-
Maglownica z B7 do B6
Jedynie co mogłoby nie pasować to magiel z servotroniciem z B6 do B6 i B7 na 1BV i chyba BE.
-
Nie wyłączające się podświetlenie/Teraz już nie działające
Czy moduł komfortu puszcza też sygnał przez klimatronica do grzania tylniej szyby?
-
[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
Zmiana na plus względem B7