Treść opublikowana przez hejneken
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
Do podłoża
-
Demontaż uchwytu na telefon w podłokietniku A4 B6
Panowie jak zdemontować uchwyt na tel w naszych podłokietnikach?
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Szukając sprężyn natknąłem się na ST-Suspensions by KW proponuje 3 wersje sprężyn, tj. 30/30mm, 40/30mm lub 40/40mm z tym, że dwa ostanie rodzaje są do zastosowania ze sportowymi, skróconymi amortyzatorami jak to opisuje producent, ciekaw jestem czy zwykły amor by wytrzymał.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Konkretny wypas
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Lecisz grubo z tematem ! auto coraz lepiej wygląda xd
-
...
a chętnie do szczęścia brakuję quattro :/
- ...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tarcze i klocki wiadomo, nie byłem pewny czy osłony podejdą, z przodu wymiana osłon nie była konieczna Dzięki !
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev a powiedz mi czy potrzebuje coś jeszcze do swapu oprócz zacisku i jarzmy, motor 1.9tdi ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie czy zacisk tylni w 3.0tdi B7 jest taki sam jak w 2.0tfsi B7?
-
Zapaszki do auta
Testował ktoś inne nowe produkty od chemical guys ? Np. Chuy Bubble Gum, Purple Stuff, Strawberry Margarita?
-
analiza wtrysków passat b5
Siemka znajomy w pasku ma dziwny problem z wtryskami, zrobiłem analize i w grupie 13 wyszło nam coś takiego: Czy dawka powinna być taka sama na każdym wtrysku? I druga analiza na włączonej klimie, telepie całą budą...
-
...
Nie jestem z samego Wrocka ale wpadnę na pewno !
- ...
-
Jaki Wosk na zimę ?
Ja również jestem już po nałożeniu wosku fk1000p, łatwy w aplikacji, efekt też okej, zobaczymy ile wytrzyma.
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-a8-q7-i4538781474.html Kupował ktoś od tego gostka ledy ?
-
Polecane opony zimowe
Panowie powoli przygotowuje się do zimy i rozglądam się już za zimówkami, z racji tego, że w zimie pokonuje bardzo mało km i to głównie po mieście myślę nad nowymi oponami niskobudżetowymi. Zastanawiam się nad oponami firmy: Goodride/Sunny/Riken. Moje pytanie jest następujące: Czy warto pchać się w opony made in china? Jak tak to, które najlepiej wybrać? Proszę o radę
-
Vag Nie Może Się Połączyć Z Sterownikami Radia 56 I Telefonu 77
Mam taki sam problem w swojej b7... vcds nie łączy, vag-com to samo.. jakieś pomysły ?
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
Nie musisz zmieniać całych lamp, możesz do lamp reflektorowych wrzucić soczewki i potem xenon
-
Felgi do B7 320mm
Podepnę sie pod temat czy te felgi 16 podejda pod zacisk 320? Ma ktoś założone u siebie te felgi ?
-
Jaki wosk ? od A do Z
Ja do swojej czarnej B7 kupiłem Dodo juice purple haze pro, bardzo fajnie mi się z nim pracowało
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Danielion ja podpiąłem się pod silownik drzwi, trzeba zdemontować całe boczki i puścić kable do środka, podpinasz się pod kabel szaro-zielony i brązowo-niebieski
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
vcds chiński klon hex can, wina kabla ?
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Fabrycznie montowany, wyłączam rns'a, rozłączam ze swoim telefonem i lipa dalej to samo
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Aha bo myślałem że jakieś dupnięte żarówki mam. Zobaczę co się będzie dalej z nimi działo.