Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. patrzcie jaka mi polerke zrobili samochodu :facepalm: <br /><br />
  2. pablo kiedy jakies nowe foty??
  3. w dieslu wlasnei jest ogien na kazdym biegu i clarkson nawet sobie z tego sprawy nie zdaje ma ktos audice z prlu
  4. ale tu przeciez wiekszosc jezdzi dieslami
  5. no to jestem zadowolony!! a poki co relaksuj sie jedz dobre korytko i spij jak najwiecej uklad nerwowy musi oddetchnac przez pierwsze dni zapodaj sobie aspirynke przed snem jakies 3-4dni i powinno wszystko wrocic do normy na taka reg polecam ci jakis dobry zestaw witamin np animal pak lub cos w tym styli zrob miecha przerwy a w polowie waka wrocisz jak nowy i zwarty na kolejne wyzwania treningowe mam nowe refleksje na temat treningow znow cos powykminialem
  6. ja jestem trenerem z tym ze juz nie pracuje jako trener i moge ci powiedziec jedno trener moze cie tylko wprowadzic bo oni sie malo znaja bo to na ogol sa awfowcy ktorzy nic sie nie znaja na treningach dietach i sa to na ogol dlugopisy nie majacy nic wspolnego z silownia a tylko pracujacy na niej ale nie zawsze musisz dobrze trafic ale i tak cie wreszcie uwali lepiej sie samemu uczyc czytac fora i probowac lepiej na tym wyjdziesz wiem sam po sobie niekiedy dla bekiu sie pytalem tych "trenerow" co i jak to zaden nie widzialem jak i co ma mi powiedziec bo sa cieki bolki.
  7. moge tylko wnioskowac ze od a6 ledy i przeslona nie spasuje a od rs6 bedzie pasowac no nic przynajmniej sie dowiedzialem bo mnie to ciekawilo dzieki wrclaguna chcialbym zobaczyc kiedys ta fure w realu bez kitu nr.1 wsrod b6 sedan
  8. ale za to jak wyglada normalnie cos pieknego
  9. moze wszystko na raz czyli jakas infekcja do tego przetrenowanie i gotowe radze zrobic z miesiac odpoczynku mialem podobnie
  10. powaga enoo to mistrza ma dawno nie bylem na jego profilu ciekawe jak on to zrobil
  11. to patrzcie mysle ze to nie sa ori lampy z przelozonymi ledami hmmm
  12. witajcie ostanio na forum znalazlem pewna informacje ze jest mozliwosc wsadzenia lamp przod z a6 c6 po lift do a4 b6, jesli chodzi o same lampy to chyba wejda p&p, moje pytanie odnosi sie do wtykow kabli itp. jak to z tym tam jest trzeba zmieniac kostki na te z a6 c6?? od jakiegos czasu zastanawiam sie nad przejsciem w bixenon i teraz jak znalazlem ze mozna wlozyc bi xenon z a6 c6 to mnie to barrdzo zaciekawilo i jeszcze jedno jak to jest z lampami led na tyl bo wiem ze wyskakuje blad spalonych zarowek na nich i czy jest mozliwosc zrobienia zeby tego bledu nie bylo?? prosze o pomoc
  13. ciekawe ile razanka z tymi lampami od a6 c6
  14. moze to nie wina zlego jedzenia, tylko stagnacja!!
  15. a co sprzedales felgunek
  16. raz na 2000-5000tys oczywiscie jak lejesz regularnie liqui moly do wtryskow 2666
  17. ja smaze na oliwie
  18. klasyka jak lecimy parodiami to macie jeszcze wieksza klasyke Kubuś Puchatek Cześć |1/4| [bEZ CENZURY] - YouTube
  19. wystarczy troche checi wiekszosc ludzi przychodzi z tyry siada piwko tv i komar tyle a to nie na tym polega ja jak ide do roboty na caly dzien to wstaje godzine wczesniej robie sobie sniadanie obiad do pracy i lece dopiero takier realia jak wracam musze zjesc posilek przed treningowy pozniej po treningowy trzeba byc caly czas w ruchu
  20. lepiej liczyc kalorie na rzezbe zjadaasz ok 4-5gr/1kgciala 1-2g tluszczu i 2-3g białka poobliczaj i wcale nie trzeba ise nameczyc przy gotowaniu tylko troche checi do gotowania anie lenistwo :kox:
  21. michail55 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja uwazam ze nie za bardzo ale niech sie inni wypowiedza
  22. ładnie sie pan przywital przed milionami sluchaczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.