Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. mnie sie bardziej czarny podoba tzw black body
  2. headshot!!
  3. jakie sa tego objawy?? ja mam tak ze mi popiskuje jak odpalam silnik po nocy cos pod maska i tak dziwnie slychac wylaczanie czy to moze byc to sprzegło od alternatora?? czytalem gdzies ze jak pojdzie sprzeglo to tez dochodza drgania kabinowe ile w tym prawdy?
  4. hehehe no wiesz Nosb jest tylko jeden
  5. ty no ale twoje, a tamto a8 to jak niebo i ziemia, bo a8 podchodzi pod wiejski tuning
  6. o f*ck!!
  7. http://otomoto.pl/audi-s8-quattro-C23148000.html CUDO HAHA
  8. wchodzi p&p czy trzeba dorezac??
  9. zvaguje bo mam kabel ale i takmysle ze to termostat bo to nieudana czesc audi
  10. ale mi nie swiruje ani nie lata ani nic w tym stylu niedogrzewa wozu i jest tak jak bylo przed ostania wymiana czyli drga cala buda
  11. :( :( hahaha co sie smucisz polska piekny kraj hjahaha ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ---------- ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------
  12. mikaszi a jak to jest z tymi chromami na drzwiach??
  13. ja kupilem takie cos mam avfa i tam rolka napinacza jest aluminowa w srodku a na zewnatrz plastik a to kupsko co to jest musze to oddac co o tym myslicie ?? http://www.okazje.info.pl/okazja/motoryzacja/eu-rolka-napinajaca-1-9-audi-a4-8e2-b6-8e5-b6-8h7-.html ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- ja kupilem takie cos mam avfa i tam rolka napinacza jest aluminowa w srodku a na zewnatrz plastik a to kupsko co to jest musze to oddac co o tym myslicie ?? http://www.okazje.info.pl/okazja/motoryzacja/eu-rolka-napinajaca-1-9-audi-a4-8e2-b6-8e5-b6-8h7-.html
  14. nie doczytales odpowiedzi napisalem ze sie do niego dostalem i wiem ze jest w podsufitce to bylo chwilowe przycmienie hehe a pozatym to jest delikatnie polamany odlaczylem i podczlaczylem i tak klika razy i zacza dzialac jakby lepiej ale i tak cudow nie ma
  15. termostat kolego duzo postow bylo na forum ja osobiscie zmienilem w zimie i teraz znow mi padl wcale nic nie pokazue caly czas zero a zalozylem ori!! teraz juz kupuje zaminnik
  16. pokaz foto jak wyglada twoj tlumik od dolu ja znalazlem ostanio firme nazywaja jest mg motorsport i tez robia cos podobnego ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- pokaz foto jak wyglada twoj tlumik od dolu ja znalazlem ostanio firme nazywaja jest mg motorsport i tez robia cos podobnego
  17. co to za tlumik zamontowales?
  18. kilka fajnych filmikow
  19. czyli mam rozumiec ze gdzies kupiles rurki kolanko do tego przykreciles rurke bez kata i masz na dwie strony??
  20. chodzi mi o koncowki na dwie strony jak w przypadku magica moze zle to napisalem
  21. tak rozumiem ale ja musze zaczac od tego ze mam tylko ori diesel wydech czyli po jedenj stronie a chce zrobic na dwie strony juz sie rozgladam na allegro za tlumikiem 2.5tdi ale poki co ostatnio byly tylko quattro
  22. zwykly przelot z zalozeniem i dwoma dyfuzorami na koncach chyba ulter 2.5 moze mi napisz co potrzeba i w jakich miejscach to mozna dostac to sobie sam zrobie tylko gorzej ze spawaniem ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- zwykly przelot z zalozeniem i dwoma dyfuzorami na koncach chyba ulter 2.5 moze mi napisz co potrzeba i w jakich miejscach to mozna dostac to sobie sam zrobie tylko gorzej ze spawaniem
  23. mi powiedzieli 2000tys za przelot w tlumikarni
  24. fajnie zwazywszy na to ze wszyscy mowia ze przeloty albo jakies mody wydechow nic nie daje mnie sie podobo gdzie robiles przeloty i jaka cena takiej zabawy??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.