Treść opublikowana przez michail55
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
mnie sie bardziej czarny podoba tzw black body
-
Strefa Śmiechu
headshot!!
-
[TDI PD] Wymiana koła alternatora Valeo
jakie sa tego objawy?? ja mam tak ze mi popiskuje jak odpalam silnik po nocy cos pod maska i tak dziwnie slychac wylaczanie czy to moze byc to sprzegło od alternatora?? czytalem gdzies ze jak pojdzie sprzeglo to tez dochodza drgania kabinowe ile w tym prawdy?
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
hehehe no wiesz Nosb jest tylko jeden
-
Strefa Śmiechu
ty no ale twoje, a tamto a8 to jak niebo i ziemia, bo a8 podchodzi pod wiejski tuning
-
Strefa Śmiechu
o f*ck!!
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
http://otomoto.pl/audi-s8-quattro-C23148000.html CUDO HAHA- [ALL B6] Montaż dokładki S-line
wchodzi p&p czy trzeba dorezac??- Czujnik temperatury silnika
zvaguje bo mam kabel ale i takmysle ze to termostat bo to nieudana czesc audi- Czujnik temperatury silnika
ale mi nie swiruje ani nie lata ani nic w tym stylu niedogrzewa wozu i jest tak jak bylo przed ostania wymiana czyli drga cala buda- Siłownia
:( :( hahaha co sie smucisz polska piekny kraj hjahaha ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ---------- ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------- Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
mikaszi a jak to jest z tymi chromami na drzwiach??- Wymiana napinacza paska wielorowkowego
ja kupilem takie cos mam avfa i tam rolka napinacza jest aluminowa w srodku a na zewnatrz plastik a to kupsko co to jest musze to oddac co o tym myslicie ?? http://www.okazje.info.pl/okazja/motoryzacja/eu-rolka-napinajaca-1-9-audi-a4-8e2-b6-8e5-b6-8h7-.html ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- ja kupilem takie cos mam avfa i tam rolka napinacza jest aluminowa w srodku a na zewnatrz plastik a to kupsko co to jest musze to oddac co o tym myslicie ?? http://www.okazje.info.pl/okazja/motoryzacja/eu-rolka-napinajaca-1-9-audi-a4-8e2-b6-8e5-b6-8h7-.html- Słaby odbiór stacji radiowych
nie doczytales odpowiedzi napisalem ze sie do niego dostalem i wiem ze jest w podsufitce to bylo chwilowe przycmienie hehe a pozatym to jest delikatnie polamany odlaczylem i podczlaczylem i tak klika razy i zacza dzialac jakby lepiej ale i tak cudow nie ma- Czujnik temperatury silnika
termostat kolego duzo postow bylo na forum ja osobiscie zmienilem w zimie i teraz znow mi padl wcale nic nie pokazue caly czas zero a zalozylem ori!! teraz juz kupuje zaminnik- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
pokaz foto jak wyglada twoj tlumik od dolu ja znalazlem ostanio firme nazywaja jest mg motorsport i tez robia cos podobnego ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ---------- pokaz foto jak wyglada twoj tlumik od dolu ja znalazlem ostanio firme nazywaja jest mg motorsport i tez robia cos podobnego- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
co to za tlumik zamontowales?- YouTube - filmy warte obejrzenia
kilka fajnych filmikow- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
czyli mam rozumiec ze gdzies kupiles rurki kolanko do tego przykreciles rurke bez kata i masz na dwie strony??- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
chodzi mi o koncowki na dwie strony jak w przypadku magica moze zle to napisalem- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
tak rozumiem ale ja musze zaczac od tego ze mam tylko ori diesel wydech czyli po jedenj stronie a chce zrobic na dwie strony juz sie rozgladam na allegro za tlumikiem 2.5tdi ale poki co ostatnio byly tylko quattro- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
zwykly przelot z zalozeniem i dwoma dyfuzorami na koncach chyba ulter 2.5 moze mi napisz co potrzeba i w jakich miejscach to mozna dostac to sobie sam zrobie tylko gorzej ze spawaniem ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- zwykly przelot z zalozeniem i dwoma dyfuzorami na koncach chyba ulter 2.5 moze mi napisz co potrzeba i w jakich miejscach to mozna dostac to sobie sam zrobie tylko gorzej ze spawaniem- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
mi powiedzieli 2000tys za przelot w tlumikarni- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
fajnie zwazywszy na to ze wszyscy mowia ze przeloty albo jakies mody wydechow nic nie daje mnie sie podobo gdzie robiles przeloty i jaka cena takiej zabawy?? - Strefa Śmiechu