Treść opublikowana przez michail55
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
czyli szukac z tzw gwarancja rozruchowa jak bedzie lipa to oddac ale czy kase zwroca ---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 17:52 ---------- ja mialem 0.8 mg na 3 cylindrze i mi powiedzial mechanik ze juz powoli bedzie do wymiany
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
to wiadome!! a czym sie kierowac przy zakupie na allero tych pompek zeby mi nie wcisneli jakis lipnych ja wole bq ponoc sa najlepsze!!
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
a bq tez nie da rady znalezc dobrych?? na jakiej zasadzie jest wymiana koncowek co to da?? mi powoli pada jedna juz
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
jakie bipy??
-
[B6 AWX] Wymiana pompowtryskiwaczy
ja juz masz te bq to podobno mozna zrobic program na 176kucy
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
witajcie mam objaw padajacego pompowtrysku a w najblizszym czasie chce zrobic mu gdzies kolo 200koni czyli fmic, brd oraz wlasnie wydajniejsze pompki mam do kupienia te z koncowka bq od 2.0 tdi tylko nie wiem jak sie ma sprawa z ich wymiana, czy wchodza p&p czy moze cos trzeba zrobic poza programem czyli mapa nowa prosze was o pomoc czy po wlozenia woz odpali bez problemu czy bez nowej mapy chipa czy progamu sie nie obedzie?? a moze al czyli popularne alki wlozyc i czym kierowac sie przy ich zakupie zeby nie kupic z allegro lipy
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
tzn ile i jaki interface??
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
gdzies slyszalem ze sie da to wylaczyc moge sie mylic dlatego pytam he
-
[ALL B6] Tylna dokładka z cabrio do sedana.
a dokladka s-line bedzie pasowala z avanta do sedana??
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
skad wziasc taka rurke i jak ja wstawic zamiast egr aha i jak go wylaczyc vagiem??
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
moze ktos by to na nowo przytoczyl??
-
Naprawa zatartych wycieraczek
zamarzl ci mechanizm
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
tylke teraz znalezc wszystko takie jakie ma byc hmmm na allegro wisi zderzak s4 full ze wszystkim za 2200zl
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
200km w fwd mi wystarczy i do tego bede dazyl he moze jak bym mial quatrro :rolleyes:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
duzo roboty z przekladka z diesla na benzyne u ciebie bylo??
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
dzieki wrclaguna
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
a ma ktos numery zderzakow, progow, spojlera oraz nakladek drzwi dolnych??
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
:good: no to kupuje bardziej mi sie podobaja zderzaki s4 niz s-line ale jeszcze jedno czy np mozna sama dokladke zmienic czy trzeba caly zderzak?
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
a wie ktos jak takie odnowic bo ryski od myjni przetarcie przy koncowkach itd
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
miales jakies problemy z montazem zderzakow od s4 do a4?? musiales cos przerabiac czy cos?? ja sie zbieram wlasnie do kupna i nie wiem czegosie moge spodziewac
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
ja przejechalem tyle na nowym termostacie co ty jak byl zimny i dopiero przy mocniejszym deptaniu mial 90 stopni ale dopoki jechalem spokojnie to wskazowka stala kawalek przed 90
-
[INNE] Źle pomalowany element
wiem ze to jest chore a ja mam jeszcze czarna perle i na niej widac to strasznie a jeszcze listwy ozdobne wookol szyb masakra wszystko w ryskach
-
[INNE] Źle pomalowany element
ja nie jezdze na automatyczne co jedynie na reczne zeby poplukac ale to tylko w zimie poprzednik moj jezdzil i teraz ja mam ryski hehe
-
[INNE] Źle pomalowany element
i o to mi wlasnie chodzilo dzieki!!
-
[INNE] Źle pomalowany element
no tak ale ja sie pytam ze wzgledu na to ze jest tu u mnie w miescie taki zaklad splus chca za renowacje karoseri 900zl i kierownik twierdzi ze ta polerka jest na stale jedynie schodzi wosk pytam bo nie wiem czy mnie naciaga czy mowi prawde