Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. nie przejmuj sie gdyby ci te obroty falowaly caly czas to pompa paiwa do wymiany ale jak na zimnym to jest normalne temat do zamkniecia
  2. kurde zobaczylem ta strone i jestem pelny dla ciebie podziwu pewnie sam poza lakierowaniem robiles sam po prostu nie wiem co powiedziec ale zapytam czemu po co tak go przerobiles?? nie lepiej bylo kupic rs4 b7 powiedz co cie zmotywowalo do takiego nakladu pracy
  3. ponoc 400zl od sztuki czyli kolo tysiaca wszystko wiesz ja jeszcze sprawdzam wtryski ale pod auto wejdę jutro wiec na co mam zwrócić uwagę sprawdzając poduszki?? u mnie nie ma trzasków na recznym moze dlatego że mam ręczny słaby i nie trzyma ha ha
  4. 19 pieknie wygladaja a 17 sa praktyczne wiec 18 beda pomiedzy do 19 musza by dystanse hmm mysle ze 18 sa ok ale 19 bym i tak chcial wlozyc
  5. to raczej jest normalne bo silnik po dluzszym postoju dobiera sobie dawke dosc duza a komputer ja reguluje stad wlasnie dziwne falowania wskazowki po chwili to ustepuje jak silnik zjedzie na takie obroty z taka dawka jaka go satysfakcjonuje
  6. wlasnie bo jakis czas temu juz napisalem he he a powiedz mi kupowales orginalne poduszki?? ile zaplaciles??
  7. znacie jakis dobry sklep z czesciami do audi u nas w krakowie chodzi mi konkretnie o zawieszenie LF itd orginaly dobre ceny a i tez duzo innych czesci
  8. ok bede jej szukal moze znajde jak nei to napisze
  9. normalne kazdy tak ma
  10. mowisz o tym panelu wtyczek ktory znajduje sie przy pedale sprzegla po lewej stronie na dole??? pasuje to pomierzyc czy jeest prad itd
  11. ale jak sciaganac ta gume a pozniej zalozyc mnie sie wydaje ze to jest na stale wsadzone. mowisz o ktorej wtyczce??
  12. moze po prostu mikrostyk wyczyscic na kablu od niego jest prad bylo mierzone
  13. chcialbym zapytac odnosnie oswietlenia przyciskow podswietlenia podsufitki czy one maja caly czas swiecic czy np w momencie zamkniecia dzwi i odpalenia gasnac?? a tak wogule to dalej gdzie szukac problemu bo oswietlenie mi dziala mimo ze zmienilem komfort na nowy
  14. wiesz mam kolege ktory ma lawete i mowil wlasnie ze w ostatnim czasie auta z silnikami 2.0 tdi to krolowe lawet a co do uszlachetniacza to najlepsze sa liqui molly
  15. zamknijcie juz ten temat bo zaczyna schodzic w inna strone
  16. heh dobre a ty jak dbasz o pompki??
  17. Dobrze słyszałeś i warto go stosować podczas każdego tankowania. Problem z mixolem jest głównie taki, iż co niektórzy nie mogą przeboleć, że skuteczny może być zwykły mixol wartości 13 zł za litr, bo gdyby to był dodatek renomowanej firmy o poj. 500 ml za 50 zł to łykali by go jak pelikany. takiego samego jestem zdania i ja bede lal bo lubie miec zadbany kazdy cm silnika a wiadomo ze pompki to bardzo delikatna konstrukcja kazdy z common rail czy pompowtryskami stosuje wlasnie olej do baku a jezeli nie stosuje to albo wczesniej sprzeda auto albo mu sie cos zrypie ja nawet teraz co jakis czas na polowe baku dolewam 100ml mixolu
  18. wlasnie to juz sie zaczelo przed zima raz sygnalizowal raz nie a teraz calkiem przestal
  19. eee ja liczylem ze juz do polski zawitalo a tu lipa ;( Pablo nie masz problemow z tymi przednimi przyciemnionymi szybami??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.