Treść opublikowana przez Marcin6
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W Chorusie też da się wysyłać info na fisa?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
licznik z pełnym fisem i pewnie szara kostka 32 pin, bo w 1/2 chyba jej nie ma a czujniki itp?? poziomu oleju, płynu hamulcowego, chłodniczego już masz, pozostają czujniki poziomu płynu do spryskiwaczy, kontrola żarówek oraz podłączenie sygnałów otwarcia ze wszystkich drzwi pojedynczo.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Dzięki, ja na dziś już odpuściłem, poskładałem graty w środku, kiere, manetkę itd, wiązkę wpiąłem w manetkę, odpaliłem autko i tyle, jutro albo w poniedziałek będę działał z tą wtyczką, musi jakoś pójść, ale fakt, też sobie jakoś porozkręcam te przekaźniki. Mogę jedynie potwierdzić, że manetki z A8 pasują idealnie do A4 (tylko też trzeba uważać na lift'y)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przegrałem pierwszą bitwę z tempomatem Pierydole, otwieram łache na te smutki
-
Montaż tempomatu A4 B5
No niestety lipa... Nie sądziłem że na takim czymś polegnę, a już wiązka zrobiona, rozebrane wszystko etc.. eh
-
Montaż tempomatu A4 B5
Panowie macie jakiś sposób na wyjęcie tego białego gniazda View image: kostkabia a z tej listwy? Bo ja jakoś nie umiem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja do poprzedniej fury też lałem Skydda, polecam. Teraz nic nie dolewam :hi:i oby tak zostało
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak już kombinujecie z wsadami to napiszcie coś, żeby przy przekręceniu stacyjki robił się "check" wskazówek, czyli że od 0 do pełnej skali i z powrotem się wskazówki "przeruszały"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Łapy przy samej d*pie upier...
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
No ale chyba na foto już widać tą białą kostkę.
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
Eh byłem przy aucie, pomęczyłem się z demontażem wszystkiego ale przynajmniej wiem: Czyli muszę instrukcji pod AJM się słuchać. Dzięki bardzo za pomoc i już nie śmiecę tutaj
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
czytałem czytałem, no ale nic, trzeba wziąć narzędzia i iść na żywca obadać sytuację
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
a gdzie tych wtyczek niby szukać? żeby mieć pewność przed rozpoczęciem montażu
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
Hmm.. Dziś tak testowo zajrzałem pod podszybie, i znalazłem... chyba ECU jak w tym temacie? Czyli co, jednak mam się stosować do tego tematu?
-
EDS/ESP Roznica... A Montaz ESP QUATTRO
zmień temat na np. "montaż ESP" bo na te pytanie które zadałeś w temacie jest tylko jedna odpowiedź: różnica jest taka ze to dwa odrębne systemy, całkowicie inne, EDS to elektroniczna blokada dyfrów, czyli jeśli np. na śniegu / lodzie jedno koło na osi będzie się obracało duuużo razy szybciej niż drugie to zostanie przyhamowane aby przenieść moc na drugie koło, i w konsekwencji (w domyśle) wyjechać z opresji, np. gdy ugrzęźniemy w śniegu i będą nam buksować koła "na krzyż" to dodanie gazu powinno spowodować wyjazd z dziury, tak po krótce A ESP to kontrola trakcji, też przyhamowuje koła, ale w innych sytuacjach, w zakrętach przeważnie, gdy przesadzimy z prędkością BTW ja już ostatnio zdążyłem przetestować EDS, przyszła odwilż, śnieg strasznie zmiękł, i powstała ciapa głębokiego śniegu... powiem tak... po górkę Subaru matka musiała trzy razy próbować, a ja wyjechałem za pierwszym razem jak czołg raz poczułem że jedno koło straciło przyczepność, ale natychmiast poczułem zryw do przodu, więc to chyba to
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli po kodzie najłatwiej? 4b0, 4z7 to a6'tki.. a a4? 8d0 ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam pytanie, jak rozpoznać licznik poliftowy z zegarkiem cyfrowym, czy jest z A6 czy z A4? Bo to dosyć ważne wychodzi z tego wątku
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
mam pytanie, czy chcąc dokładać tempomat do mojego polifta z AVG powinienem bardziej się sugerować opisem pod AFN czy pod AJM (inny temat)?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W ubiegłą sobotę widzieliśmy takie cacko na żywo, dźwięk ma okrutny No na pewno, z tego co pamiętam Kornacki mówił, że za wydech 5k pln dopłaty I podziw bierze, że robią RS'y bez turbin
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ostatnio było RS4 B8 :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
Zazdroszczę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przy kościele? No Istebna - Centrum ... na tym skrzyzowaniu przy kościele zawsze była taka mała tak troche w dół jak byś z parkingu koscioła skręcił w lewo na andziałówke to zaraz po prawej stronie. Lody chyba tez tam byly. Aaa teraz wiem choć nigdy tam jeszcze nie jadłem pizzy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E tam, to ni ma jeden dziewięć te de i... to sie nie godzi... A tak na serio...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ta antena jest lepsza od SIRIO AS 100?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przy kościele?