Treść opublikowana przez hafken
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
1.9 pancerny, jednak przepaść w ekonomi pomiędzy dieslem a pb to mit
-
Przyciemniane lampy przedlift całe czy 3/4
hehe, nie to nie to Po prostu czas na zmianę, szkoda mi trochę bo mam ją ponad 4 lata .. No ale cóż ..
-
b6 1.8t lubi brać olej?
1.8t to chyba po 1.9tdi najbardziej udany silnik, a to czy bierze olej może byc spowodowane jak wyżej turbiną albo po prostu niewłaściwym eksploatowaniem danej jednostki.
-
Przyciemniane lampy przedlift całe czy 3/4
hah tak sie składa że podgrzewaliśmy folie i też byliśmy po piwku bo to na grilu było Nie udało nam się i spasowałem. Teraz audi na sprzedaż
-
zwiększenie mocy 1.8T AVJ
Przecież wszystko jasne hah. Słowo klucz: ironia. A tak na serio rozumiem że uszczelka może pójść ale jak się zwiększy moc diametralnie a nie w bezpiecznym zakresie, każdy silnik ma jakieś rezerwy.
-
Felgi 17'' do avanta ?
kupiłeś ?
-
Opinia dotycząca felg
albo 17, kompromis pomiędzy komfortem a wyglądem lub 19,20 do lansu.
-
Audi a4 b5 ADR 1.8 125 km Sedan. Co proponujecie ?
pv
-
zwiększenie mocy 1.8T AVJ
czyli jak będzie się zbliżać do maxa to lepiej wyciągnąć ?Czy upuścić ?
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
z tego co pamiętam, kierunki trzymają się na tym rancie blachy, pozostaje przymocować je na opaski.
-
Przyciemniane lampy przedlift całe czy 3/4
Jak Ty to zrobiłeś, za chiny nie mogłem wyprofilować tej foli. Ogólnie, fajnie to wygląda ale przy kolizji możesz mieć problem, bo to nie jest dozwolone, ktoś może powiedzieć że nie widział kierunkowskazu np.
-
twarde zawieszenie
Audi generalnie ma twardsze zawieszenie od reszty vaga.
-
a4 b5 czy te felgi pasują (wysokie et)?
Daj spokój z podróbkami, jeszcze żeby były podrobione dobrze, ale z daleka widać że allegrówki, jak chcesz mam ładne 17 od a8, spolerowane na ładnych oponach, jak cos to pisz.
-
Wybór felg 17"
Avus
-
Monoblock 17" porada co do koloru:)
może w kolor auta
-
S line na jaki kolor ?
Minimum 800 zł Ja ma polerowane ręcznie, i powiem wam że polerka wibracyjna nie zawsze daje rade, zależy od stopu .
-
swap 4,2 lub 2,7 biturbo
1.9 pancerne Ale do 2.7 to mu brakuje heh.
-
zwiększenie mocy 1.8T AVJ
Prawda że spalanie mniejsze po chipie ?
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
fajna ta czarna okleina, pasuje.
-
Audi a4 b5 ADR 1.8 125 km Sedan. Co proponujecie ?
Co do felg miałbym coś smacznego do czarnej
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
Ja polecam wyciąć ten fragment blaszki która nie jest taka gruba i idzie ręcznie brzeszczotem, ogarnąć za parę groszy wtyczki zmienić i cieszyć się odmłodzony autem, przerabiałem i na pewno warto się pobawić
-
Przejście na czerwonym świetle bez mandatu?
haha
-
Przejście na czerwonym świetle bez mandatu?
Polska niestety narzuca wiele ograniczeń, ale z drugiej strony patrząc na nieodpowiedzialne społeczeństwo wcale aż tak sie nie dziwie.
-
Car audio a4 b5, slabo slyszana tuba z bagaznika.
zainwestuj i nagłośnij przednie drzwi, wygłuszenie, dystanse, porządne glosniki, wzmacniacz i tuba bedzie zbędna ...
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Podepnę się troszeczkę, planuje założyć do mojej b5 radio z b6, zwykłe symphony, nie wiecie czy podejdzie ?