Treść opublikowana przez fanthomas18
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok, dzięki wielkie:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wazeliną ją przesmaruje i będzie miała poślizg że hoho:grin:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To poszukaj dobrze:decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W ogóle nic nie kodowałem:facepalm: I narazie nie będę kodował bo mnie będzie po oczach raziło, dopiero jak kupie pompkę na 3 pin to zakoduje i sprawdzę. Oprócz pompki na 3 pin coś muszę dołożyć jeszcze?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zobacze czy coś się będzie działo jak poziom spadnie poniżej czujnika, teraz nic mi nie wywala:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przedliftowy
-
[B5 AFN] Audi a4 b5- zalozenie klimatu do wersji bez klimatu
To zrób jakiś temat o zakładaniu takiej klimy, zakładałeś automatyczną czy manualną? O manualnej jest temat ale o automacie nie ma:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jeśli do przedlifta założyłem czujnik, tzn tego "grzybka" to jak będzie poniżej poziomu to nie pokaże mi tego na fisie? Na razie mam płyn prawie na full (powyżej czujnika) i nic mi nie wywalało:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Koledzy da radę dokupić gdzieś samą taśmę do fisa do przedlifta? Wyświetlacz mam sprawny tylko w taśmie są przerwane ścieżki:kwasny:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to jest ta dioda odpowiadajaca za podswietlenie zegarow? jak tam zwarcie zrobic zeby nic innego nie uszkodzic?
-
podświetlenie stacyjki
Powiesz mi coś więcej na ten temat? Gdzie dokładnie jest te połączenie mas? U mnie podświetlenie działa gdy je się samemu włączy, nie działa przy otwarciu drzwi
-
podświetlenie stacyjki
A ja u siebie mam coś zwalone i nie działa mi ;/
-
podświetlenie stacyjki
A w przedlifcie? Ja bym chętnie coś takiego sobie wyrezał
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Szyba pomożesz?
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Taką miał moc że mu silnik wyrywało:grin:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
masz coś namieszane w pinoucie, podłącz podswietlenie do włącznika świateł. Co do diody, trzeba rozebrać licznik i na górnej nodze i dolnej z prawej strony diody zrobić zworkę i problem z przygasaniem zegarów znika. Co masz na myśli mówiąc "górnej i dolnej nodze"? A co do podłączenia to jak to podłączyć? Tzn chodzi mi o to, czy któryś kabel z kostek zasilających licznika odpowiada za podświetlenie? To bym go przeciął i podłączył sobie pod włącznik świateł ---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- Jakbyś miał fotkę jakąś tych "nóg":wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam pytanie odnośnie swoich zegarów, tzn, podświetlenie zegarów zapala się po włączeniu zapłonu- na starych zegarach zapalało się przy włączeniu świateł pozycyjnych, przy wciśnięciu "reset" gaśnie mi całe podświetlenie zegarów, łącznie z fisem, da radę w przedlifcie zrobić tak, aby podświetlenie zegarów włączało się po zapaleniu świateł pozycyjnych? A przy wciśnięciu "reset" gasł tylko sam fis? Ogólnie mam też problem z podświetleniem zegarów, jest bardzo słabe (pokrętłem ustawione na max) rozjaśnia się dopiero po zapaleniu lampki podsufitki po zgaszeniu znowu jest słabsze:kwasny: Ten problem był już poruszany, ale nie rozwiązany:kwasny: Była mowa o jakimś czujniku światła w zegarach czy coś w tym stylu, da radę oszukać jakoś ten czujnik, żeby podświetlenie nie reagowało na zapalanie/gaszenie lampki podsufitki? Mam przedlifta i zegary z fisem też z przedlifta
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Bo 1,6 to potwór, gdybyś nie miał to by Ci bude rozerwało:grin::grin:
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
No tak, to wiem, ale chodzi mi konkretnie, jak wsadzić te wsuwki w kostkę od komputera, ona jest rozbieralna? Jak je tam umocowałeś? Podłączyłeś tak jak pisał na pierwszej stronie Tommy Gun? Bo pisałem do niego i mówił, że przy takim podłączeniu tempomat nie rozłącza się przy wciśnięciu sprzęgła:kwasny:
-
Przekładka skrzyni z innego auta - czy każda skrzynia podejdzie?
http://www.skrzynie.com.pl/images/companies/6/zdjecia/vag/vw-wlepka-3-a-800.jpg
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Mógłby ktoś powiedzieć jaką długość ma dolna rozpórka w B5? ---------- Post dopisany 07-09-2013 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2013 at 20:58 ---------- Labiel pw:decayed:
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Całkiem fajnie wyszło, jak już poskładasz do kupy wszystko to zrób fotki z bliska:wink:
-
Brak podgrzewanych lusterek ?
Najłatwiej jest chyba sprawdzić tak jak ja to robiłem, tylko ja mam u siebie w B5 lusterka podłączone pod grzanie tylnej szyby:wink: Włączyłem sobie grzanie szyby i zwykłą probówką z żarówką sprawdziłem po prostu czy żarówka świeci:banan: Ewentualnie zaczekaj do niższych temperatur i sprawdź moim sposobem:decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ostatnio podłączałem u siebie w przedlifcie zegary z fisem (z przedlifta), przy podłączeniu czujnika temperatury zewnętrznej (nie mam klimy:kwasny: czujnik dokładałem) wywala mi błąd- nie pamiętaj dokładnie jaki ale coś w stylu zwarcie do plusa- błąd sporadyczny. Wszystkie polutowane kable były ładnie poizolowane opaskami termokurczliwymi, także nie wiem co jest nie tak:kwasny: Zauważyłem to, gdy przy odpalaniu samochodu była jakaś dana temperatura a po chwili jazdy temperatura rosła o kilka stopni w górę. Czujnik przyczepiłem na trytytke do lewego odboju zderzaka, jest on delikatnie schowany w belkę. No i podłączyłem 1 pin do licznika a drugi do masy.
-
Wymiana FIS-a, brak jakiej kolwiek reakcji
pw:wink: