Treść opublikowana przez gregski
-
B8 TrOOOOp
W sumie porównanie nie jest obiektywne, bo w A4 jest BKN bazowo 204KM i inna skrzynia biegów, a w A5 CAPA 240KM. A4 chodzi jak wściekła, a A5 troszkę zamula, ale nie jest źle Pewnie na wiosnę program do A5 też wjedzie dzieki. wrociesz do Aligatora?
-
B8 TrOOOOp
Jakiego czujnika? przypadkiem nie chodzi o czujnik roznicy cisnien? On sie chyba sam adaptuje... Tak, wymienilem i musze w Coding II wyzerowac wartosci. Niestety w moim vcds 10.6 ta funkcja nie jest aktywna. No wlasnie guzik Coding II jest nieaktywny :-/ Znam tylko taka procedure: VAG-COM/VCDS > Auswahl > 01 - Motorelektronik > Codierung 2 - 11 30605 = Anpassung Drucksensor 1 für Abgas (G450) lub taka z passata: 1. Zündung EIN 2. 5 Sekunden warten 3. Zündung AUS 4. 40 Sekunden warten Pierwszej nie moge zastosowac, druga nie dziala...
-
B8 TrOOOOp
f*ck Moj vcds 10.6 nie obsluguje kodowania II czyli nici z adaptacji czujnika
-
Błędy silnika A4 B8. Prośba do znawców tematu...
ach te obietnice...
-
B8 TrOOOOp
Staszek, widze, ze masz porownanie: 3.0 z i bez wirusa, mozesz cos napisac? zadowolony z remapu? Odczuwalna roznica z A5?
-
B8 TrOOOOp
W sumie nienajgorzej sie stalo, ze to G450. Balem sie, ze DPF niedomaga, a tu sie okazuje, ze ma 0,21 l sadzy wiec chyba jeszcze posmiga. Pytalem w berlinskim aso - 65 jurkow, tyle, ze na ebayu sprzedaja oryginaly po 41... Ustalam numer czesci z jednym sprzedawca i zamawiam. NEU Audi Differenzdrucksensor DPF Sensor A3 A4 A6 TT G450 Drucksensor Filter | eBay Gdyby ktos mial akurat otwarty katalog i mogl potwierdzic numer.. A4 '08 silnik CAPA... Zrobie fotki przy wymianie i opisze dla potomnych.
-
B8 TrOOOOp
Jutro podjade. Dzieki Grzes. PS: Audi jest wierne jak pies, pierwsza awaria dokladnie w momencie gdy moge juz smigac skuterem (od pierwszego marca) i uruchomilem Californie na lato. Wczesniej nie zawiodl, wiedzial, kiedy przejsc w tryb serwis. Dobry audik.
-
B8 TrOOOOp
dzieki Grzes, doczlapalem do domu, lookne na spokojnie. jest spora szansa, ze G450 bo wyskoczyl rowniez jego blad: 5 Faults Found 5188 - Diesel Particulate Filter (Bank 1): Restricted/Clogged P242F 00 [175] - No Signal/Communication Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 9 Mileage: 126127 km Date: 2013.03.01 Time: 17:11:02 5462 - Starter Control; Returned Message: 50 Short to Ground P3053 00 [032] - Short to Plus Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 15 Mileage: 126127 km Date: 2013.03.01 Time: 17:09:58 5253 - Exhaust Pressure Sensor 1 (G450): Signal too High P0473 00 [032] - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation 5162 - Exhaust Pressure Sensor 1 (G450): Implausible Signal P0471 00 [096] - Open or Short to Plus Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 125632 km Date: 2013.02.13 Time: 18:56:44 5189 - Particulate Trap Bank 1: Efficiency Below Threshold P2002 00 [047] - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation Freeze Frame Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 9 Mileage: 126127 km Date: 2013.03.01 Time: 17:11:02 ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- to ostanie pytanie i wiecej nie marudze: moze ktos podrzucic numer tej czujki G450 czy jest tojakis standard?
-
B8 TrOOOOp
Help! Wszedl w tryb serwisowy i nie chce wykasowac tych bledow: Co mu? Czujnik padl? Dpf wyglada chwilowo tak: Nie da sie tak jezdzic
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Zrobiłem podłączenie oświetlenia nóg na przód - kodowanie bez problemu i wszystko działa jak należy. Regulacja jest, włączenie oświetlenia na pełną jasność przy otwieraniu tylnych lub przednich drzwi. Przy okazji zrobiłem test z żarówkami w miejsce led: również działają, sterownik nie zapisuje błędów. Tak więc przód jest, a co z tyłem??? Podpinales jedna zarowke czy wiecej? Bo jedna to chyba bez problemu dzwignie sterownik, ale z wieksza iloscia moze miec problem
-
B8 TrOOOOp
Ale zamykalo ci obieg przy spryskach?
-
B8 TrOOOOp
Ja chyba to mam. Ktory to numerek dla klimatronika? Tez wydaje mi sie, ze tylko w 2/3 strefowej klimie ta opcja jest dostepna. Czy w kazdej wersji zamyka sie obieg powietrza, gdy uzywa sie spryskiwaczy, czy wlasnie tylko w przypadku posiadania tego czujnika? U mnie sie nie zamyka jednostrefowa. Mozna to zakodowac? Bylo by super
-
B8 TrOOOOp
Czad! :thumbup1: szkoda, ze muze puscili
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
tak, na fisie olej wyskakuje tylko po otwarciu maski silnika.
-
B8 TrOOOOp
Hej, może późno, ale ja przed zakupem korzystałem z tej strony VIN decoder for AUDI, VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT, MITSUBISHI, OPEL, FORD, vin code check, vin decoding. Co prawda płatne - 3,75EUR, ale listę wyposażenia dostajesz praktycznie od ręki (do 15 min to trwa). Pozdrawiam, Damian Fajna stronka. Mnie policzyło 95 centów. tak, audi 0.95€ rosyjska strona ale dziala. raport bardzo szczegolowy, po angielsku. potwierdzilem np, ze mam u siebie elektryczny dogrzewacz: Electric auxiliary air heater
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
U mnie jest seryjnie, bardzo wygodne. Na mmi w menu car oraz po otwarciu maski np na stacji na chwile sie pojawia raport na fisie.
-
B8 TrOOOOp
Hej, może późno, ale ja przed zakupem korzystałem z tej strony VIN decoder for AUDI, VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT, MITSUBISHI, OPEL, FORD, vin code check, vin decoding. Co prawda płatne - 3,75EUR, ale listę wyposażenia dostajesz praktycznie od ręki (do 15 min to trwa). Pozdrawiam, Damian Dzieki! O cos takiego chodzilo.
-
B8 TrOOOOp
chopy, mozna gdzies po vinie zdekodowac wyposazenie auta? ktos cos podpowie?
-
B8 TrOOOOp
chopy, mozna gdzies po vinie zdekodowac wyposazenie auta?
-
B8 TrOOOOp
możecie się zawieść.. nie umiem szydełkować Namaluj naklejki!
-
B8 TrOOOOp
napisalem mu.. w kazdym razie jesli ktos szuka to to naprawde igla z salonu w pl. nie wiem tylko jaki debil im doradzal w salonie, ze tylko mmi basic..
-
B8 TrOOOOp
Auto znajomych, praktycznie niejezdzony, maja kilka aut: http://otomoto.pl/audi-s5-C27862449.html
-
B8 TrOOOOp
-ło. Z powodu ceny, a co za tym idzie małego popytu zaprzestali produkcji. Wygląda to kozacko na żywo. Poza tym(chyba)nikt takiego moda na forum nie ma. Aha. PL wersji nie bylo zdaje sie?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
A nie koroduje ci klapa w tym miejscu ? ja w prawie w kazdym sedanie to widziałem Nie zwrocilem uwagi, sprawdze. Tu fota wywiniecia blotnika, ktos pytal: Jak na tak zaawansowane auto to i tak w sumie niewiele wpadek. Audi mi podpadlo w A5. Kolega odebral wlasnie polifta i bangolufsen totalnie nie gra w tym aucie. Mam wrazenie, ze raz bang zrobil projekt w limo a4 - tu gra najlepiej, kombi moze jeszcze, ale w a5 wrzucili troche z obydwu i wyszla z tego kupa. Porownywalismy w kilka osob, pytalismy nawet ignorantow - wszyscy zgodni. A5 ma sknoconego banga.