Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

otomsono

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez otomsono

  1. to są zupełnie inne wahacze pan Henio, mechanik, pojechał po bandzie
  2. A w tunelu chyba też coś trzeba podciąć...
  3. Musisz wymienić kosz, klimatronik i popiołkę na 2din. Klimatronik można w sumie podciąć bez wymiany ale później takiego chyba nie sprzedasz...
  4. Co niektórzy powinni się ogarnąć. Jeździcie Audi a szkoda wam dołożyć 100zł na porządny akumulator
  5. 288 tak, a 312 prawdopodobnie nie, niech się inni wypowiedzą.
  6. Pisał o tym, że możesz wymienić cały zacisk pod większe tarcze, w tym przypadku przesiadka z Twoich 280 na 288 lub 312(przy tych ostatnich chyba musi być felga min. 16")
  7. To nie jest rozmiar klocków tylko tarcz.
  8. Jak tylko mój obecny powie dość to też kupuje j/w ten sam aku u tego samego sprzedawcy. Ja najpierw napisałem do gościa czy ma taki na stanie, odpisał że tak i cena to 490zł, przy sprzedaży dał rabat na czteropaka (480zł). A na półce w sklepie miał na nim wystawioną cenę 519zł, więc się nie przestrasz tylko poproś o rabat
  9. Nie zwlekałem długo i dziś kupiłem Moll M3 plus K2 85Ah 710 prąd rozruchowy. Cena: 480zł, u tego sprzedającego: MOLL M3 95AH SKLEPY BIELSKO KATOWICE ZABRZE Śląsk! (2887034951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Nie mają całej oferty na allegro, jak ktoś ma blisko to warto podjechać, koleś ogarnięty w temacie i napewno doradzi
  10. U mnie Moll wytrzymał 8lat, jutro niestety jadę po nowy akumulator bo ten już klęknął. Moll robi nadal takie dobre aku ?
  11. Wg. mnie lepsza od poprzedniej. Ale ta cena...
  12. DIESEL MUSI DYMIĆ naklejka cult german jdm style (2834609054) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jolo23, gdzie można kupić takie ramki
  13. Najlepiej zaspawać
  14. Obawiałbym się, że jak nią zachaczysz to możesz pourywać dokładkę zderzaka/spoiler koła/nadkola...
  15. otomsono odpowiedział(a) na Wowka temat w Audi A4 B6
    Ja mam ori hak, a zadzwoniłem z ciekawości
  16. W prawej lampie jest plastikowa zaślepka w miejscu przeciwmgielnego...
  17. Taka opcja jest niemożliwa, chyba że ktoś wcześniej wymieniał stołki... Fajnie by było dostać taki "nadziany" samochód i poodblokowywać sobie dodatkowe opcje podłączając vag'a lub kupując jakąś tam manetkę
  18. otomsono odpowiedział(a) na Wowka temat w Audi A4 B6
    Z ciekawości zadzwoniłem dziś do aso. Nowy ori hak do b6 to wydatek ok. 2800zł, do tego montaż (jeżeli nie trzeba przerabiać instalacji elektr.) ok 900zł.
  19. Suba trzeba wyjąć ale jest tylko na 3'ech srubach, lamp nie trzeba odkręcać... Jak zdejmiesz boczki w bagażniku to zostanie Ci już tylko odkręcanie zderzaka
  20. Jak robi to pierwszy raz to trochę się pomęczy bo ma avanta i trzeba rozgrzebać prawie cały bagażnik
  21. Jak dobrze zamontujesz to co ma trzeszczeć ??
  22. U wujka na piekarni same sprintery i jeden lublin który zajmuje aż dwa garaże, bo w jednym stoi lublin a drugi cały części do niego...
  23. To chyba max. 3'ci bieg wrzucałeś, bo 4'ka przy 60 to zamulanie silnika...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.