Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Czemu co 15 a nie co 10tys km? Pierwsze zasadnicze pytanie, bedziesz tym jezdzil Ty czy pracownik? Bo jak pracownik, to rozumiem, ale jak ty masz zamiar tym jezdzic to nie rozumiem wyboru. I jeszcze jedno, bierzesz to w leasing, na stale/na lata czy ile czasu chcesz to uzytkowac?
  2. Jeśli masz nr seryjny np 8T0, 8K0 itp to jest to oryginał.
  3. 5sek szukania, by zaprzeczyć mongolskiej teorii spiskowej. Większość felg w tamtym czasie robione były w PL i właśnie to tych "Made in Italy, German" itp bardziej bym się bał/sprawdzał, gdyż najczęściej podróbki są znaczone tak, by sprawiały wrażenie ori, a kto tam z tych skośnookich by wiedział, że pewniej by było wpisać "made in Poland", a nie jak wszyscy podróbkowicze "Italy". "Ronal to kultowa i doskonale rozpoznawalna marka felg aluminiowych. Znaczna część produkcji powstaje w Polsce (Wałbrzych, Jelcz Laskowice..)"
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiem, ale taka gotowa proforma prosto z ASO wygladala by bardziej przekonujaco niz luzno rzucone kwoty od Kowalskiego niewiadomo skad
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wie ktos gdzie znajde tutaj na forum kogos, kto pracuje w ASO i moglby mi zrobic wycene trzech czesci? Dwoch wkladow i obudowy lusterka? Potrzebuje do walki z AC.
  6. Jeśli masz ET ok to nic ci dobijać nie będzie.
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zerknij na moja, jest w dziale sprzedam. Lepszy spas, pomodzone, mocniejszy silnik i co najwazniejsze Quattro, a kosztuje, moim zdaniem, niewiele wiecej. No i do tamtej dolicz opłaty związane z rejestracją i cłem znając handlarzyków.
  8. Wypłukwanie silnika (olejem) nic ci nie da na ubytki oleju. Płukanki i ceramizery wsadź między bajki w dziecięcym, jesli chodzi o to czy moglyby pomoc na zuzycie oleju. Tak jak mowilem, wymieniaj olej co 10k i problem sie sam rozwiąże. 1.8T coś tam zawsze oleju wezmie, a np 1.9TDI nie musi. 1-1,5l to normalka na 10k, a na pewno nie powod by sie martwic.
  9. A co miałeś wcześniej z uturbionych silników?
  10. Czemu od razu uczepiłeś się silnika, a nie np puszczającego turbo? PS. Ja bym wymieniał olej co 10kk, a wtedy się okaże że wciąga ok litra na 10kk, bo tuż przed samą wymianą nie będziesz dolewać idealnie, żeby na miareczce było po środku, a wtedy nie ma czego szukać problemu.
  11. Na Stage2 już tak Bo to moim zdaniem pierwsza rzecz ktora trzeba zrobic z 3.0TFSI
  12. I tak właśnie by to musiało wyglądać. Potrzebowałbym numery wkładów fotochrom grzanych do lifta i nr obudowy lusterka prawego S4 lift. Podesłałbym im od razu numery części do wyceny, mniej roboty będą mieli
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    80C6 - Naprawa elementu grzejnego, to będzie ta nagrzewnica?
  14. Największy problem będziesz miał z odkręceniem śrub ręcznie, bo wraz ze śrubami będzie się okręcać sprzęgło wraz z wałem. Musisz zablokować dwumas lub użyć klucza udarowego.
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko najwiekszy problem jest w tym, ze ja tych lusterek oryginalnie nie mialem. Jak wklepia VIN to pokaze in zwykle lustra, a ja mam S4 na fullu.
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A to poznakowanych już nie ukradną?
  17. Witam. Ukradli mi dwa wkłady fotochrom do Audi A4 B8 Lift, parking bez kamer we Wrocławiu. Wezwałem policje, spisali i pojechali wspominając o wniesieniu zawiadomienia. Na auto mam pełne AC. Opłaca się to zgłaszać czy szkoda zniżek? Dodam że fotochromu nie było w fabrycznym wyposażeniu auta.
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Orientuje sie ktos ile kosztuja wklady w ASO do lifta, fotochrom? Bo jakis uczyny złamas mi we Wrocławiu buchnął
  19. Nie wybiera się ktoś do sklepu w centrum? Wybrałem się z buta do sklepu i cos nie bardzo podoba mi sie powrot z buta
  20. Wstęp wolny rozumiem?
  21. Żeby potwierdzić tą teorię musiałbyś się przejechać na przyczepce, a tego pewnie nie zrobiłeś Zerknij na gumy na szybko pod auto by wykluczyć jakieś uszkodzenia gum, skoro wyczuwasz drgania na aucie, po podpięciu przyczepki (większe obciążenie), ale pomysł z podpięciem innej przyczepki jak najbardziej trafiony. Jak ciągnąłeś przyczepkę o ładowności 400kg, która w swoim życiu nie widziała mniej niż tonę węgla na raz to faktycznie można by się jej czepić.
  22. A wiesz, że np guma na wale ma to do siebie, że dzisiaj działa, a jutro pęka i już nie działa? Takie uroki gumy
  23. Sprawdź gumy na wale, łapy dyfra i skrzyni. Skrzynia dostała obciążenia i wyszło coś, co nie wyjdzie bez przyczepki.
  24. Swoją drogą, co trzeba mieć w głowie, żeby wpaść na taki pomysł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.