Treść opublikowana przez JawoR36
-
Wasze opinie o 3 cylindrowych silnikach o pojemności kartonu mleka
Czemu co 15 a nie co 10tys km? Pierwsze zasadnicze pytanie, bedziesz tym jezdzil Ty czy pracownik? Bo jak pracownik, to rozumiem, ale jak ty masz zamiar tym jezdzic to nie rozumiem wyboru. I jeszcze jedno, bierzesz to w leasing, na stale/na lata czy ile czasu chcesz to uzytkowac?
-
Oryginalne czy nie?
Jeśli masz nr seryjny np 8T0, 8K0 itp to jest to oryginał.
-
Oryginalne czy nie?
5sek szukania, by zaprzeczyć mongolskiej teorii spiskowej. Większość felg w tamtym czasie robione były w PL i właśnie to tych "Made in Italy, German" itp bardziej bym się bał/sprawdzał, gdyż najczęściej podróbki są znaczone tak, by sprawiały wrażenie ori, a kto tam z tych skośnookich by wiedział, że pewniej by było wpisać "made in Poland", a nie jak wszyscy podróbkowicze "Italy". "Ronal to kultowa i doskonale rozpoznawalna marka felg aluminiowych. Znaczna część produkcji powstaje w Polsce (Wałbrzych, Jelcz Laskowice..)"
-
B8 TrOOOOp
Wiem, ale taka gotowa proforma prosto z ASO wygladala by bardziej przekonujaco niz luzno rzucone kwoty od Kowalskiego niewiadomo skad
-
B8 TrOOOOp
Nie wie ktos gdzie znajde tutaj na forum kogos, kto pracuje w ASO i moglby mi zrobic wycene trzech czesci? Dwoch wkladow i obudowy lusterka? Potrzebuje do walki z AC.
-
Koła 19" A4 B7 Avant
Jeśli masz ET ok to nic ci dobijać nie będzie.
-
B8 TrOOOOp
Zerknij na moja, jest w dziale sprzedam. Lepszy spas, pomodzone, mocniejszy silnik i co najwazniejsze Quattro, a kosztuje, moim zdaniem, niewiele wiecej. No i do tamtej dolicz opłaty związane z rejestracją i cłem znając handlarzyków.
-
1.8T Nowy samochód, zużycie oleju, płukanka silnika, ceramizery i inne pytania.
Wypłukwanie silnika (olejem) nic ci nie da na ubytki oleju. Płukanki i ceramizery wsadź między bajki w dziecięcym, jesli chodzi o to czy moglyby pomoc na zuzycie oleju. Tak jak mowilem, wymieniaj olej co 10k i problem sie sam rozwiąże. 1.8T coś tam zawsze oleju wezmie, a np 1.9TDI nie musi. 1-1,5l to normalka na 10k, a na pewno nie powod by sie martwic.
-
1.8T Nowy samochód, zużycie oleju, płukanka silnika, ceramizery i inne pytania.
A co miałeś wcześniej z uturbionych silników?
-
1.8T Nowy samochód, zużycie oleju, płukanka silnika, ceramizery i inne pytania.
Czemu od razu uczepiłeś się silnika, a nie np puszczającego turbo? PS. Ja bym wymieniał olej co 10kk, a wtedy się okaże że wciąga ok litra na 10kk, bo tuż przed samą wymianą nie będziesz dolewać idealnie, żeby na miareczce było po środku, a wtedy nie ma czego szukać problemu.
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Na Stage2 już tak Bo to moim zdaniem pierwsza rzecz ktora trzeba zrobic z 3.0TFSI
-
Kradzież wkładów fotochrom a AC
I tak właśnie by to musiało wyglądać. Potrzebowałbym numery wkładów fotochrom grzanych do lifta i nr obudowy lusterka prawego S4 lift. Podesłałbym im od razu numery części do wyceny, mniej roboty będą mieli
-
B8 TrOOOOp
80C6 - Naprawa elementu grzejnego, to będzie ta nagrzewnica?
-
Demontaż sprzęgła i dwumasy a4 b7 2.0T ośka
Największy problem będziesz miał z odkręceniem śrub ręcznie, bo wraz ze śrubami będzie się okręcać sprzęgło wraz z wałem. Musisz zablokować dwumas lub użyć klucza udarowego.
-
B8 TrOOOOp
Tylko najwiekszy problem jest w tym, ze ja tych lusterek oryginalnie nie mialem. Jak wklepia VIN to pokaze in zwykle lustra, a ja mam S4 na fullu.
-
B8 TrOOOOp
A to poznakowanych już nie ukradną?
-
Kradzież wkładów fotochrom a AC
Witam. Ukradli mi dwa wkłady fotochrom do Audi A4 B8 Lift, parking bez kamer we Wrocławiu. Wezwałem policje, spisali i pojechali wspominając o wniesieniu zawiadomienia. Na auto mam pełne AC. Opłaca się to zgłaszać czy szkoda zniżek? Dodam że fotochromu nie było w fabrycznym wyposażeniu auta.
-
B8 TrOOOOp
Orientuje sie ktos ile kosztuja wklady w ASO do lifta, fotochrom? Bo jakis uczyny złamas mi we Wrocławiu buchnął
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Nie wybiera się ktoś do sklepu w centrum? Wybrałem się z buta do sklepu i cos nie bardzo podoba mi sie powrot z buta
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Wstęp wolny rozumiem?
-
Podłączenie przyczepki- spore wibracje
Żeby potwierdzić tą teorię musiałbyś się przejechać na przyczepce, a tego pewnie nie zrobiłeś Zerknij na gumy na szybko pod auto by wykluczyć jakieś uszkodzenia gum, skoro wyczuwasz drgania na aucie, po podpięciu przyczepki (większe obciążenie), ale pomysł z podpięciem innej przyczepki jak najbardziej trafiony. Jak ciągnąłeś przyczepkę o ładowności 400kg, która w swoim życiu nie widziała mniej niż tonę węgla na raz to faktycznie można by się jej czepić.
-
Podłączenie przyczepki- spore wibracje
A wiesz, że np guma na wale ma to do siebie, że dzisiaj działa, a jutro pęka i już nie działa? Takie uroki gumy
-
Podłączenie przyczepki- spore wibracje
Sprawdź gumy na wale, łapy dyfra i skrzyni. Skrzynia dostała obciążenia i wyszło coś, co nie wyjdzie bez przyczepki.
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Swoją drogą, co trzeba mieć w głowie, żeby wpaść na taki pomysł
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Spoko