Treść opublikowana przez JawoR36
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Zamiast kubka uzylem pedzla, a i trzezwy bylem. Auta NIE SPRZEDAJE. Mimo oferty 18tys od reki, auta nie sprzedaje. Zaczalem modzic powoli. Wrzucilem lokiec, za tydzien wpada sekwencja, prawdopodobnie BOSE kompletne, galka od B6 SLine, nowe fotele itd Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Nowy mod Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Kolka 18. d*pa tam 1BV. Wczoraj porownalem do 1bv i wychodzi, ze ktos sobie najwyrazniej pozmienial sprezyny Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Spot Leszno
Podjedź kiedyś do mnie lub na zlot to podmienimy wzmacniacz
-
B6 DIVISION
Wie ktoś gdzie znajdę jakieś nazewnictwo + zdjęcia oznaczeń wnętrza, a konkretniej koloru listew itp w B6?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Nie wywieraj na mnie presji Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Grill Colour Fluo Ver.2 A tutaj nowy mod Normalnie szał modzenia ostatnio ---------- Post dopisany at 01:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ---------- A tak BTW to fotele z tego auta są na SPRZEDAŻ
-
B6 DIVISION
Wczoraj od 21:00 do polnocy, a nawet pozniej zmienialem np klocki, na dworze, w krotkim rekawku tak bylo cieplo Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Co do chlodnicy. Jesli mozna to nie mieszajcie czesci z tym tematem. Poszlo PW w tej sprawie i tym razem opoznienia nie wynikly z mojej winy, a poczty. A co do znaczka. Moze nie widac ale jest to kolor fluo taki rozowo czerwony Znaczek zdjety, przetarty sucha szmatka i prysniety byle by bylo heh dzisiaj juz sie dorobil wstawek zoltych, tym razem juz pod kolor innych elementow A jak mi sie znudzi to sobie pomaluje jeszcze w inny kolor heh troche tych znaczkow jest Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Dogonic Cie nie mogli, ze az tyle km musieli gonic? Hahahh Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
500 + 10 ? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk :decayed::decayed: To dawno było ale wtedy mi do śmiechu nie było:grin::grin: Ja jeszcze nie mialem okazji sie wykazac, dwukrotnie policjant nie zdarzyl zerwac sie i dobiec do fotoradaru hah Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
500 + 10 ? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Spot Leszno
Ja posiadam diody ambiente gdyby co ori audi Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 APS] by czorny
To poszukaj wszystkich gratow jeszcze raz i zrob mi taki Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
[B5 APS] by czorny
tak właśnie zrobie ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- przy niedzielnej nudzie można coś wyrezać, jutro wejdzie wykładzinka i będzie fabryka http://i.imgur.com/rGciX.jpg ---------- Post dopisany 16-01-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 18:05 ---------- skończone, środek wytłumiony matą do audio, reszta obszyta, materiałem takim samym jak w bagażniku, teraz zamiast skrzynki na środku uzyskałem wolne miejsce, do tego gra 3x lepiej niż w skrzyni http://i.imgur.com/A4tQc.jpg Ile Cię to wyszło?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Nazwałbym to swego rodzaju kryzysem "przed zagazowym", to znaczy, planuję wrzucić gaz. Wrzucenie gazu spowoduje to, że przywiąże się do auta na kilka lat, bo wcześniej nie będzie mi się opłacać go sprzedawać.
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Rozpoznaję rynek, a zarazem szukam kogoś, kto doceni te auto, chociaż po części tak jak ja.
-
Ile pali Wam gazu?
Potwierdzenie? Jak wsiądziesz, zalejesz, policzysz i tak Ci wyjdzie, to dopiero jest potwierdzenie. 1.6 się męczy i musi palić. Miałem, wiem. Też zagazowane.Dla pocieszenia, moje 1.8T 180KM do 100km/h zeszło do 7,6l/100, a do 120km/h 8,2l/100.
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
BiSix in S-lajn
-
co sądzicie o takim zestawie do silnika AHL 1600 benzyna ?
Mi tak gazownik powiedział jak chciałem wtryski Hany najmocniejsze, reduktor AC-R01 i Stag4+. Że to przereklamowane, że problemy same, ze serwis mnie czeka itp, i zaproponował instalację Levato za 2200zł do silnika niespełna 200konnego, instalacją tą, miałem także w 1.6, więc wiem, co to za towar.
-
Ile pali Wam gazu?
I co, chcesz osiągnąć wynik 8 litrów kosztem silnika czy jak? 2 litry różnicy to jakieś 5zł na 100km. Więcej stracisz na próby regulacji niż to warte. Prawda jest taka, ze 1.6 mniej Ci nie spali i już nie przesadzaj, bo i tak spalanie masz na poziomie 30zł/100km. A jeszcze co lepszy majster Ci zmiejszy dawkę gazu za bardzo i Ci uszczelkę pod głowicą wywali.
-
Spot Leszno
Jak ktos potrzebuje zebym zabral jakies czesci na zlot do B5 i uwaga, takze B6, to napiszcie smsa 667 83 83 64 Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Co począć ?
Starość nie radość a ślepota to normalna rzecz w tym wieku : D Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
-
Spot Leszno
Bierz Bierz bo mi ABS świeci Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk