Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Zamiast kubka uzylem pedzla, a i trzezwy bylem. Auta NIE SPRZEDAJE. Mimo oferty 18tys od reki, auta nie sprzedaje. Zaczalem modzic powoli. Wrzucilem lokiec, za tydzien wpada sekwencja, prawdopodobnie BOSE kompletne, galka od B6 SLine, nowe fotele itd Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  2. Nowy mod Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  3. Kolka 18. d*pa tam 1BV. Wczoraj porownalem do 1bv i wychodzi, ze ktos sobie najwyrazniej pozmienial sprezyny Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Podjedź kiedyś do mnie lub na zlot to podmienimy wzmacniacz
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie ktoś gdzie znajdę jakieś nazewnictwo + zdjęcia oznaczeń wnętrza, a konkretniej koloru listew itp w B6?
  6. Nie wywieraj na mnie presji Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  7. Grill Colour Fluo Ver.2 A tutaj nowy mod Normalnie szał modzenia ostatnio ---------- Post dopisany at 01:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ---------- A tak BTW to fotele z tego auta są na SPRZEDAŻ
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wczoraj od 21:00 do polnocy, a nawet pozniej zmienialem np klocki, na dworze, w krotkim rekawku tak bylo cieplo Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  9. Co do chlodnicy. Jesli mozna to nie mieszajcie czesci z tym tematem. Poszlo PW w tej sprawie i tym razem opoznienia nie wynikly z mojej winy, a poczty. A co do znaczka. Moze nie widac ale jest to kolor fluo taki rozowo czerwony Znaczek zdjety, przetarty sucha szmatka i prysniety byle by bylo heh dzisiaj juz sie dorobil wstawek zoltych, tym razem juz pod kolor innych elementow A jak mi sie znudzi to sobie pomaluje jeszcze w inny kolor heh troche tych znaczkow jest Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  10. Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dogonic Cie nie mogli, ze az tyle km musieli gonic? Hahahh Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    500 + 10 ? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk :decayed::decayed: To dawno było ale wtedy mi do śmiechu nie było:grin::grin: Ja jeszcze nie mialem okazji sie wykazac, dwukrotnie policjant nie zdarzyl zerwac sie i dobiec do fotoradaru hah Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    500 + 10 ? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja posiadam diody ambiente gdyby co ori audi Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  15. To poszukaj wszystkich gratow jeszcze raz i zrob mi taki Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  16. tak właśnie zrobie ---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- przy niedzielnej nudzie można coś wyrezać, jutro wejdzie wykładzinka i będzie fabryka http://i.imgur.com/rGciX.jpg ---------- Post dopisany 16-01-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 18:05 ---------- skończone, środek wytłumiony matą do audio, reszta obszyta, materiałem takim samym jak w bagażniku, teraz zamiast skrzynki na środku uzyskałem wolne miejsce, do tego gra 3x lepiej niż w skrzyni http://i.imgur.com/A4tQc.jpg Ile Cię to wyszło?
  17. Nazwałbym to swego rodzaju kryzysem "przed zagazowym", to znaczy, planuję wrzucić gaz. Wrzucenie gazu spowoduje to, że przywiąże się do auta na kilka lat, bo wcześniej nie będzie mi się opłacać go sprzedawać.
  18. Rozpoznaję rynek, a zarazem szukam kogoś, kto doceni te auto, chociaż po części tak jak ja.
  19. Potwierdzenie? Jak wsiądziesz, zalejesz, policzysz i tak Ci wyjdzie, to dopiero jest potwierdzenie. 1.6 się męczy i musi palić. Miałem, wiem. Też zagazowane.Dla pocieszenia, moje 1.8T 180KM do 100km/h zeszło do 7,6l/100, a do 120km/h 8,2l/100.
  20. Mi tak gazownik powiedział jak chciałem wtryski Hany najmocniejsze, reduktor AC-R01 i Stag4+. Że to przereklamowane, że problemy same, ze serwis mnie czeka itp, i zaproponował instalację Levato za 2200zł do silnika niespełna 200konnego, instalacją tą, miałem także w 1.6, więc wiem, co to za towar.
  21. I co, chcesz osiągnąć wynik 8 litrów kosztem silnika czy jak? 2 litry różnicy to jakieś 5zł na 100km. Więcej stracisz na próby regulacji niż to warte. Prawda jest taka, ze 1.6 mniej Ci nie spali i już nie przesadzaj, bo i tak spalanie masz na poziomie 30zł/100km. A jeszcze co lepszy majster Ci zmiejszy dawkę gazu za bardzo i Ci uszczelkę pod głowicą wywali.
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Jak ktos potrzebuje zebym zabral jakies czesci na zlot do B5 i uwaga, takze B6, to napiszcie smsa 667 83 83 64 Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  23. Starość nie radość a ślepota to normalna rzecz w tym wieku : D Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Bierz Bierz bo mi ABS świeci Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.