Treść opublikowana przez JawoR36
-
Spot Leszno
Pewnie ! Będę 100%
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Jakbyś się upomniał o kostki, to byś je dostał.. Kompletnie zapomniałem, że do foteli miałeś dostać ori kostki
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Wiem wiem tez sie usmiałem dzieki ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- spoko nie uprzeadj faktów Ohoo.. Już widzę opiłeś nowy zakup Tak tak nie ma co ukrywac skora dzis zagosci srodek do czyszczenia zakupiony i bede zaraz sie bawil ,na ta chwile rana zdjołem zwrotnice i wprasowałem fozysko vag-a bo mi sie rozszczelniło.... http://s17.postimage.org/vbyqeuum3/IMAG0258.jpg http://s12.postimage.org/fltd12109/IMAG0259.jpg ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Jawor dawaj namiar na fejsa jak masz. ---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- he he he Mam nadzieje, że cały dojechałeś I jak, miękko w dupkę? Ta było cieplutko czasem az natto W sumie 420km zrobilem ale h*j..sie jedzie wieczorami z twych okolic. Mam, ale nie używam Jak Ty przez Górę do mnie jechałeś to ładnie musiałeś po tych latać zapierdzielać
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
spoko nie uprzeadj faktów Ohoo.. Już widzę opiłeś nowy zakup
-
Spot Leszno
Kolega się boi, że pijąc dzień wcześniej, na następny dzień będzie o 19 nadal mieć coś we krwi To ile Ty obalasz?
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
he he he Mam nadzieje, że cały dojechałeś I jak, miękko w dupkę?
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
.. if you know what i mean Czekamy
-
Spot Leszno
Mi spasi, jakby się co zmieniło, dam znać
-
Spot Leszno
Mój będzie prawdopodobnie u majstra. A nie lepiej niedziela? BTW. Jakie dwie? Pamiętam o jednej.
-
Spot Leszno
Ale żeś dorzucił do pieca Patrz w dane obok i skojarz fakty
-
Spot Leszno
U mnie się trochę zmieniło
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
W przyszłym tyg powinna już być przekitrana Włożyłbym sobie dodatkowe 4 poduchy w słupek z przodu i środkowy, ale ni ciula nie znajdę plastików w czerni z logiem "AirBag"
-
Ceny paliwa marzec 2026
Yhy, jasne...a gaz ma byc za ponad 4 zl .... UE to wprowadzi i zabije caly transport, yhy ... wierz w bajki dalej Mój ojciec montował gaz 8 lat temu w aucie i już wtedy pierdzielili w mediach, że to nieopłacalne, że będzie kosztować tyle co PB, że sroto i tamto
-
mocowanie składanej kanapy sedan vs avant oraz przedlift vs polift
1995/avant/ucho 1996/avant/ucho Wszystkie polifty avanty po 99r mają trzpienie, a sedany ucha, tylko w tych przedliftach jest namieszane.
-
fotele i kanapa z avanta pasują do sedana ?
Nie.
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
To oczywiste, na dniach będę robić. ---------- Post dopisany at 01:52 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ---------- No 1BA to, to nie jest ---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ---------- Zobaczymy co tam i jak tam wyjdzie ---------- Post dopisany at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ---------- Gdyby świnie umiały latać.. Jakby te auto miało kierę po lewej stronie to byłoby 3 razy droższe, a tak, to ja sobie przerzucę, opłacę i będę śmigać. A co do ewentualnej sprzedaży, bardzo wątpliwe, ze względu na to, iż lepszego silnika i wyposażenia, w tej kaście raczej się już nie znajdzie w normalnych pieniądzach, więc po co mi to sprzedawać?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Przyszedł czas na rozstanie Auto na sprzedaż. Poprzednią Audicę z 1.6 sprzedałem.. Nie byliśmy dla siebie stworzeni najwyraźniej, ponieważ bez większego problemu przesiadłem się na te cudeńko Ogólnie auto dorwane w Polsce, od polko-angielki. Serwis do samego końca. Ostatni przegląd w ASO 12tyś km temu. Nie klepane, silniczek cichutko, suchutko i ciszej niż poprzednie 1.6 Audi A4 B5 SPORT Rocznik 2000r Silnik 1.8T AJL 180KM w serii + Quattro :jerk: Kolor LY7W Przebieg ok 195 tyś km Bajery / Modyfikacje Body : Seria, że HEJ ! Zawieszenie : 1BV Wydech : Seria + końcowy Scorpion Hamulce : Seria + przód do wymiany Koła : Audi "S-Line" 18'' + Opony 225/40/18 Wnętrze : - Kubełki w półskórze z niebieską nicią - Czarna podsufitka ze słupkami itp - Lampka "Ambiente" (czerwone diody) - Biały licznik z białym podświetleniem - Pełen FIS - Kierownica S4 z pakietem skóra - Zmieniarka - Concert JAPAN Plany : - Podnieść mapę do 200KM - Zmiana gałki na oryginał (obecnie MOMO) [OK] - Gaz sekwencja [OK] - Wymiana lamp na diodowe tył [OK] - BI-Xenon/nowe żarówki przód [OK] - Środek w LED [OK] - Podłokietnik w skórze [OK] - Ściemka szyb [OK] - Nowy system audio BOSE [OK] - Obszycie kierownicy skórą z czerwoną nicią [OK] - Dekory obklejamy, ale na razie nie wiem na jaki kolor [OK] - Obrys US [się robi] - Prawdopodobnie 2DIN [OK] - Grill S4 [OK] Naprawy / konserwacja - Maglownica regener. 28/02/13 - Rozrząd INA 01/03/13 - Oleje + filtry 01/03/13 - Przegub lewy 01/03/13 - Uszczelka pod klawiaturą 01/03/13 - Prowadnica bagnetu 01/03/13 Fotki byle jakie, byle by były na razie Początek / gdzieś w lutym / 2013r 05/03/2013 06/03/2013 18/03/2013 Bi-Xenon 28/03/2013 "LEDOWO MI" wymiana wszystkich żarówek w aucie na LED. 03/04/2012 Obszyta kierownica _________________________________________________________________________________________________________________ Z racji tego, że jestem dość mało systematyczny w uzupełnianiu tego tematu będę sobie wrzucać fotki z biegu Jakoś wcześniej Brak Daty Dorezany łokieć BRUDAS NYSA 2013
-
[B5 APS] by czorny
nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem no risk - no fun Kurcze u mnie się niczego nie czepiają.. Jeżdżę na obrysie, nie widoczna rejestracja, rozmawiam przez telefon, latam bokiem po parkingach, w dodatku anglikiem.. Zero problemów
-
[B5 APS] by czorny
Lusterko kikut
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
obrysów nie będzie i niegdy nie miało byc, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł? jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest stickerbomba wywaliłem to już napewno nie będzie xero:grin: teraz mam pierwszą ori czarną połysk folę na dekorach - rezerwuję Ale nie w okolicy:wink: Luuuz:thumbup1: Nakręcam sobie wejścia na wątek, nic tak nie działa jak mała afera:wink: ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- Tak to znaczy, jak bo nie rozumiem? (być może dlatego, że dalej jestem w szoku po przeczytaniu wątku o sprzedarzy rs-a na smerfach:shock3:) To znaczy mijania dać na dół, jeden pasek LED, a stop na górę.
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
I sie tym jara Wrzuć w końcu jakiś soundcheck tego cuda.
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
I tu się zaczyna problem bo posucha na allegro jak nie wiem Wszystko tylko ori i ori Mam chrapkę na jeden wzór ale jest w kosmicznej cenie ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- PW Też chciałbym poznać koszt gwintu, podeślesz na PW?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
wyrezaj sobie fisa i popatrz na spalanie, gwarantuje Ci, ze juz nidgy tak nie pojedziesz a co do odejścia, porównywalne z moim 1.6... jak jest na podnośniku Nie musi rezać, ja się pochwalę W momencie takiego popierdzielania może zmieścisz się w 50l/100 Praktycznie wir w baku FIS to ZŁO ! Nie zakładaj, bo Ci zabierze frajdę z jazdy i na pewno, zanim znowu depniesz w piec, pomyślisz, czy aby na pewno nie szkoda wachy
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
7,6 sek ma 180KM w Q.
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Czyli masz opcję włączenia obrysu bez włączenia postojówek przód?