Treść opublikowana przez KrzyDG
-
[ALL] Audi 60L !
Jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem niech pisze na PW~!
-
Strefa motocyklistów
Proszę ile motocyklistów Sam jeżdżę na GSX-R 600 K1 i jak najbardziej polecam ! Jeśli może potrzebowali byście jakiś opon do motocykli piszcie Mam w super cenie znane marki !
-
[ALL] Audi 60L !
Jeśli chodzi o części to mam wszystkie nawet na 2 takie cała piwnica części od liczników po dodatkowe skrzynie biegów, chromy, kierownic chyba z 5 no po prostu wszystko. Żeby to zacząć robić to trzeba najpierw za blacharkę się zająć a później znaleźć kogoś kto już składał takie klasyki bo samemu nie był bym w stanie za dużo zdziałać
-
[ALL] Audi 60L !
No trochę kasy by trzeba było wyłożyć... Dlatego najprawdopodobniej pójdzie do żyda
-
[ALL] Audi 60L !
Witam. Zaprezentuję swoją Audi. Jak na razie jest ona w częściach i cały czas się waham co z tym robić być może sprzedam. A więc tak Audi ma wszystkie dokumenty co jak na ten model i rok produkcji to cud Tak powinno wyglądać : A jest tak : Jednostka napędowa : I kupa części na przynajmniej 2 takie http://imageshack.us/g/812/obraz024qr.jpg/
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Mówisz o takiej wersji ? http://otomoto.pl/audi-rs2-rs-blau-quattro-315-ps-rarytas-C16763486.html W takim aucie radio bym wymontował.
-
[B6 AVB] Moja slicznotka
Drewno dla dziadków Będzie przekładka ?
-
[B6 ALT] Moja karoca :)
W tych B6 nawet siedzenia nie ze skóry wyglądają spoko. Super fura gratulacje
- A4 b7 1.8t
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Wszystko zaje jedyne co to bym zdemontował to coś na telefon
-
[B6 BBK] eSencja cabrio
Pierwsze co moim zdaniem dach na czarno ))
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Ładny potwór ! 342,5 ps xdd
-
[B8 CDH] Sebrna a4 b8
Jak ktoś chce bardzo po oszczędzać może gaz założyć do takiej
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ostro modzisz. Nie wiem czy miałbym na tyle odwagi by tak rozkręcić taką furę Podziwiam!
-
[ALL B8] B8 Allroad
Ja bym zostawił ją tak jest ! Bo jest mega !
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No wypas dobry ! Nie dość że taka fura do jazdy to jeszcze zarabia na siebie !
-
[B5 AFN] Moja A4. cukierass
Jeśli prawdziwy przebieg to jeszcze trochę pojeździsz
-
Bunia Wąskiego ....
Super kolor ; ]
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Zaje!!!
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Wypas skóra
-
[B5 AHH] Moja Audinka 1.9 TDI :)
Wypas ! Ale zmienił bym jeszcze kierownice na trój ramienną
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Powiem tak gdy odwiedziłem ten temat miałem 5 min czasu spędzonego na forum teraz mam 2:58...To coś świadczy ! : D Pozdrawiam, gratuluje kolekcji i życzę powodzenia w dalszych modach a tak poza tym na pewno zajrzę tu jeszcze
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Mega nie wiem czy jej czasem nie widziałem w Zakopanym
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich !