Treść opublikowana przez grzes283
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
A powiedz mi Mariusz, czy ta blenda z aukcji, co podałem z kamerka bedzie ok? Czy Ty ogarniasz tez taki potrzebny komplet kabli wraz z wtyczkami?
-
Telefon, uchytw, BT , multi kierownica . Co można z tego wyciągnąć?
Co innego oryginalna choinka, a co innego podokładane jakieś ustrojstwa. Z daleka widać, że za dużo tego.
-
Telefon, uchytw, BT , multi kierownica . Co można z tego wyciągnąć?
Ja tam nie narzekam. Słychać bdb. Dźwięk dzwonka też jest ok. Na prawdę jest spoko. I patrząc na rozwiazania nie oryginalne i ich cenę, to nawet przez myśl by mi nie przeszło inne rozwiązanie niż ori...
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
To Panowie i ja się podczepię pod temat. Od dłuższego już czasu zastanawiam się nad montażem kamerki.....pewnie spowalnia mnie fakt posiadania czujników Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Zebrałem już wszystkie (wydaje mi się) potrzebne informację i tak dla ścisłości, potrzebuję: 1. Blenda z kamerką....http://allegro.pl/audi-q7-4l0827574b-kamera-obudowa-oswietlenie-led-i5844362972.html tylko ta jest z lit. B - to ma jakieś znaczenie? 2. Moduł od Woszu, tylko pod sama kamerkę - nie potrzebuje TV, ani DVD 3. Jakieś dodatkowe okablowanie, w tym to co pokazał powyżej Turzol.....coś jeszcze? Z góry dziękuję za odpowiedź
-
Telefon, uchytw, BT , multi kierownica . Co można z tego wyciągnąć?
Patrząc na te wszystkie rozwiązania, to tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że wolę jednak parę złoty dołożyć i kupić ori BT - nic nie widać, bardzo fajna obsługa.....przecież te całe dedykowane zestawy nie dość, że ceną sięgają ori BT, to wygląda to, jak choinka.....setki kolorowych przełączników, jak w aucie Bonda Tak jak Tobie pisałem na PW, albo jakiś mały zestawik zaczepiany w słonecznik - tani, niewidoczny, no ale nie aż tak funkcjonalny. A jeśli coś bardziej funkcjonalnego, to tylko ORI bez dwóch zdań. Ja swojego BT mam schowanego, używam głównie przycisków z kierownicy do obsługi.....nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Jedyne, co to pamiętać o włączeniu BT w telefonie i nic Cię więcej nie obchodzi. Koszt samego modułu BT u mnie to ok. 450 zł - brałem tego z pełną funkcjonalnością. Poczytaj trochę o nich, bo są różne.
-
B6 DIVISION
Ciężko odpala, twardo chodzi ewentualnie będzie bardziej podatny na pedał gazu albo mniej....to samo ze spalaniem. Generalnie przyjmuje się, że kąt powinien być bliski "0", ostatecznie +- "3"w praktyce jednak bywa z tym różnie.
-
Dylemat 205/215 40 18 8J
Idealnym zamiennikiem dla 225/40/18 będzie 205/45/18......miałem je na 8.5J feldze dosyć ładnie się ułożyła. 205/40 i 215/40 to już niski profil. Będzie delikatnie oszukiwał licznik, ale to nie problem.......będzie mniej komfortowo i większa koza z tego wyjdzie
-
Gwint - problem z tyłem.
Kup dystanse gumowe ok 20-25 mm i podłóż pod regulację. Przerabiałem to samo, ty na maksymalnym podkręceniu i tak stał stanowczo za nisko - właśnie jakieś 1,5- 2,5 cm. Regulację miałem na wahaczu, pod sprężyną. Jak później się okazało wiele osób w B6 montuje nad sprężyną - różnicy w wysokości to nie przyniesie, ale ułatwi regulowanie.
-
B6 DIVISION
Dzięki, czyli za nówkę z ASO 200 zł trzeba liczyć.....do przeżycia, tym bardziej, że na allegro 150 zł za używkę wołają
-
B6 DIVISION
Z tego, co się orientuje to nie każdy zabangla z B6.....musiał byś ogarnąć sobie, który przypasi - po końcówce numeru, ja mam z końcówką Q i śmiga. Panowie, ma ktoś na sprzedaż ramię wycieraczki, wraz z wycieraczką z Q5? Moja ori jest już styrana i chciałbym zamienić od razu całość. Ewentualnie może ktoś z Was ma numer, żeby kupić komplet w ASO?
-
B6 DIVISION
HAHAHHAAHA.................Panie i Panowie....udanej zabawy i do....jutra....hahahaha
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/a4-b6-zderzak-przod-lz5l-pod-ksenon-kompletny-i5884866507.html To chyba nawet mój kolor. Wysłałem zapytanie o lepsze foty bo z tej jednej wygląda na dość "zmęczony" życiem ten zderzak. Nie chcę w innym kolorze bo nie chcę inwestować w auto za mocno w dodatki bo przy sprzedaży tego nie odzyskam. Niedaleko mnie koleś w B5 ma wmontowane dysze od Alfy takie malutkie i powiem szczerze wygląda to przyzwoicie, a z pewnością kosztowo dużo taniej. Pozwól, że powstrzymam się od komentarza tego zdania dot. odzyskania kasy przy sprzedaży. Chyba fora pomyliłeś, tak mi się wydaje... To po co w ogóle cokolwiek robisz....... Po co montujesz spryski pod xenon......jeszcze bierzesz pod uwagę jakieś mega druciarstwo Nie to forum, polecam www.agromaszyna.pl
-
Audi A4 B6 BDV by Boski Mario ;)
Fajna sztuka, co do drewna i tej kiery, to jak dla mnie fajnie to wygląda. Miałem taki zestawik w Borze i szczerze mówiąc najdłużej na tym jeździłem.....mi się osobiście podoba, na zewnątrz pazur, a w środku coś bardziej stonowanego. Szkoda, że nie wychodziły w drewnie grzane i pod MF kiery do B6, na pewno bym pomyślał o takim pakiecie. Powodzenia w modzeniu
-
B6 DIVISION
Dokładnie, można za około 400 zł ominąć to bez ingerencji w legalność....ale wtedy koszta modów diametralnie rosną. Za dużo tam jest różnych myków, dlatego trzeba by kupić już dobrze wyposażoną wersję, a to niestety robi dużą cenę.....zresztą tak samo jest w naszych B6, zwyklaka można mieć już za 16 tyś ( nie wnikam w oryginalność przebiegu lub wypadkowość), ale za oryginalnego i pełnego s-line i jeszcze na bogatym wyposażeniu już trzeba położyć około 30 tyś. Swoją drogą nie znalazłem na allegro sztuki, która by powalała czymś z wyposażenia, ale ceny niektórych sięgają 25...28 tyś, co do wersji s-line też mało jest oryginalnych i kompletnych. niby w opisie "pełny s-line", a oprócz naklejek na listwach drzwi nic s-line tam nie ma. Ale ludzie się nabierają, w końcu jest znaczek, więc jest s-line....
-
B6 DIVISION
Mamy te same typy, z tym że SuperB II gen akurat w ogóle mi się nie podoba. B8 tylko polift, przedlift do mnie nie przemawia. Jeszcze Pastuch CC ze skrzynią DSG brałbym na tapetę. Ogólnie to nic ciekawego w granicy do 50koła nie ma. , Mi akurat SuperB II ok. 2009r robi, co do B8 - tak jak piszesz, tylko poliftowa.....ehhh tak, czy siak wszystko powyżej 50k, a uważam, że proporcjonalnie i tak daleko tym autom do naszych B6stek.......poza oczywiście wiekiem, dlatego trzeba się otrząsnąć i jeżdzić dalej. Jutro znajomek podjeżdza do mnie A6C6 3.0 tdi 290PS, nie pamietam Nm, ale coś pod 600 podchodzi. Skrzynia manual i ponoć łeb urywa. Świeżo po programie, pełna dokumentacja przebiegu i stanu.....45k dał, ale co do wyposażenia, to na bank wersja soft....teraz weź to sobie doposaż, to z 30k nie Twoje a ile zabawyz tymi światłowodami etc....
-
B6 DIVISION
Ja mam kilku faworytów, ale jak dla mnie, to sporo trzeba by dołożyć. A6C6 FL, A4B8.....lub SuperB, ale wszystko, co fajne to powyżej 50k, a swoje za ile sprzedać....28....30 to już o cud się obije. A jak oddać za ok. 25, to bez sensu, przesiąść się na nowszego golasa, jak tu ma się wszystkie wygody, jak w apartamencie w Dubaiu
-
B6 DIVISION
Coś się dzieje. ...co raz więcej forumowy perełek idzie pod młotek. Można by zrobić specjalny dział a4 z division for sale :-) Może też bym swojego dziada wystawił;-) ale ile tu cenić....
-
B6 DIVISION
Panowie, bo później może już nie być okazji...........Zdrowych i Wesołych, a pod choinką kluczyków do jakiejś RS6 .......
-
B6 DIVISION
Dokładnie o takich myślałem, choć cena za nie jest zaporowa. o ile z rs4b5 można kupic za ok1.5k o tyle na te potrzeba przynajmniej 2.5k. Znalazłem ostatnio czarne za 2k, ale jakoś średnio mi to na oryginał wygląda......są zbyt nowe, więc może po jakiejś regeneracji. Kilka aukcji dalej i OEMy kosztuja powyżej 4k, także zbyt duża różnica.
-
B6 DIVISION
Bierz ori z RS4 B5 - 18" ET30 8.5J chyba najlepsze parametry......bądź z A5, Misza chyba takie ma mają ET29 8.5J - jeszcze lepiej
-
B6 DIVISION
TDI, a check engine się tli.........
-
B6 DIVISION
Dałeś mi do myślenia, akurat na tym nie ma co oszczędzać.....swoją drogą moje mają już swoje lata. Kto wie, czy jeszcze taśmy montażowej nie pamiętają.
-
Buczenie z okolic filtra powietrza?
Standard w większości klekotów, olej temat bo sobie sieczkę w głowie zrobisz
-
B6 DIVISION
Moim zdaniem ktoś musiał pomóc ze ten przewód pekł jeszcze w takim miejscu. jak masz standardowe heble to wkładaj zwykłe przewody ale jak masz coś wiekszego to bez oplotu nawet nie startuj. widziałeś jak sie zachowuje zwykły przywód hamulcowy w zestawie np 320/288? Strach w oczach Qwa Jarek nie strasz ludzi.....ja 3 lata jeżdżę na zwykłych i odpukać nie miałem jeszcze awarii. Teraz będę miał dylemat, czy hamować, czy nie.....hahahah
-
B6 DIVISION
Dosyć ślizgi on już jest po samym Megsie....to może nie warto wywalać 400 zł na Poorboysy, skoro efekt nie będzie dużo lepszy? Znajomy oddał A8 z 2008 na mocny detaling,korekte etc..i szczerze mówiąc poza tą aksamitna slizgością efektu zabardzo nie widać, a prawie 2k zapłacił. Lakier to taka kawa z mlekiem.