Treść opublikowana przez grzes283
-
B6 DIVISION
u niego http://allegro.pl/show_user.php?uid=426531
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Nie, z allegro brałem. Trochę drożej, jak się okazała, ale ponoć lepszy
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Dzięki, dzięki choć rozpasany to on nie jest, brakuje mu do elity a Ta ciągle ucieka Ale, jak to się mówi, czy tam śpiewa: " gdzieś na szczycie spotkamy się..." Póki co powolutku do przodu, a więc na półce leży: - moduł DRL H7 z przekaźnikiem, - moduł świateł z literką F, - lusterko fotochrom - niestety bez kompasu, troszkę cena nie warta tego bajeru - przełącznik świateł AUTO - panel z przełącznikiem DRL i CLH Oczywiście tu ogromne podziękowania za zaangażowanie w szukaniu i kompletowaniu dla Józia, Domina, Wladiego, Karola - naprawdę pomocna ekipa. Do montażu jeszcze trochę czasu, na razie zbieranie informacji, kompletacja wiązek etc... http://imgur.com/0nrpJPs http://imgur.com/StExbOk http://imgur.com/UeYLtrr
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
takie są fakty!!! Dodam tylko,że jest TU (oczywiście to nie wina forum, tylko ludzi, co się sugerują zbyt mocno) masa postów, która powoduje tym o nikłej wiedzy mętlik w głowie i szukają dziury w całym Dokładnie, sens remontu silnika jest przy ciśnieniu poniżej 25 barów - to samo słyszałem od mechaników Ja już się wyleczyłem z mitycznych awarii. Silnik pracuje, jak pracuje. Ważne, że odpala, jeździ dobrze,więc po co szukać dziury w całym. Naprawdę Panowie, nie warto. To już nigdy nie będzie auto z fabryki, może tylko polepszymy dosłownie delikatnie kulturę pracy i MOŻE osiągi, ale za jaką cenę. Gdy bym mógł cofnąć czas, to nie wymieniał bym u siebie hydrauliki - przynajmniej na razie. Nic to nie wniosło a kosztowało 10% wartości auta, był sens???
-
Listwy Dekory LED
Hahaha, trzeba by listę zrobić i niech każdy się wpisuje. Swoją drogą, to kwestia czasu i 80% forumowiczów zapoda u siebie taki bajer. Ja też się piszę, ale na razie z czymś innym walcze. Warto by ogarnąć to w miarę szybko, bo na zimę najlepszy efekt
-
B6 DIVISION
Mordeczki, gdzie kupić piny do wtyczki włącznika świateł, oraz do wtyczki lampki podsufitki?
-
B6 DIVISION
Mordeczki, gdzie kupić piny do wtyczki włącznika świateł, oraz do wtyczki lampki podsufitki?
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
i do PINu 1 włącznika świateł dolutowujemy sygnał z PIN1 lusterka fotochrom 11. Odpinamy wtyczkę 32 PINową z modułu centralnej elektryki (zamontowany pod kolumną kierownicy na wysokości lewej nogi kierowcy) 12. Rozpinamy wtyczkę i wpinamy do PIN 19 przewód z PIN 19 modułu centralnej elektryki a do PIN 30 przewód z PIN 3 lusterka fotochrom. 13. Składamy całość i cieszymy się nowym „tjiuningiem” w A4ce Panowie, czy mi się wydaje, czy w opisie jest błąd? Czy nie powinno być tak, że do PIN 19 MCE podłaczamy kabelek z PINu 11 lampki podsufitowej? Jeśli się mylę, to przepraszam za zamieszanie, ale nie mogę tego rozgryźć
-
Listwy Dekory LED
Takie coś się nada? http://led.home.pl/pl/p/Tasma-LED-3528-czerwona-60LEDm-300LED5m-wodoodporna-IP63-rolka-5mb/235 różne kolory do wyboru. Ale wydaje mi się, że takie paski ledowe można kupić w marketach budowlanych, ale pewnie nie ma większego wyboru Działac Panowie, działać. Fajny, tani i elegancki modzik. Choć tak trochę to choinka się robi, tylko w takim ekskluzywniejszym wydaniu
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dawaj foty z listwami Przy okazji dzięki za linka z lusterkiem, zakupiłem
-
Listwy Dekory LED
A co za problem nie robić tego na stałe tylko na jakiejś wtyczce? Może być problem, żeby wtyczka się zmieściła. Dekor dosyć ciasno przylega.....
-
Listwy Dekory LED
No tak, w ten sposób też można Tak, czy siak bardzo fajnie wygląda. A powiedz, nie odstaje dekor?
-
Listwy Dekory LED
Wygląda super Gratuluje pomysłu Ale jest jedno "ale", przy następnym demontażu boczka mamy lekki problem z dekorem. Mianowicie nie odczepimy go bez przecinania kabla, czy się mylę ...?
-
B6 DIVISION
Wiem, ale może ktoś by miał gotowy z pinami
-
B6 DIVISION
Panowie, potrzebuje wtyczke 8E0 971 833 z kawałkami kabelków do lusterka foto z B6, ma ktoś na zbyciu. Znalazłem na allegro, ale ktoś mnie uprzedził....coś takiego jak w aukcji: http://allegro.pl/8e0971833-wtyczka-zlacze-vw-audi-skoda-seat-i4748586616.html
-
B6 DIVISION
tak na samym programie? Za Toba, to pewnie czarne chmury są, czy jeszcze bezdymny ?
-
B6 DIVISION
Fenkju mordeczko Ale jeszcze poproszę wtyczkę lusterka
-
B6 DIVISION
Panowie, potrzebuję dwa numery części: 1. wtyczka panelu DRL CLH z A4B7 2 wtyczka lusterka fotochrom A4B6, Pomożecie?
-
B6 DIVISION
Odbiornik jest zamontowany na tylnej belce, z prawej strony. Raczej ciężko będzie nie ściągać zderzaka - bez sensu coś zniszczyć Tam jest duża wilgoć, co też odbija się na czujnikach parkowania. Może spróbuj jakimś contakt sprayem styki prysnąć. Ponoć od Q7 mają mocniejszy sygnał, ale to nie jest potwierdzone, więc niech ktoś mądrzejszy sprawdzi plotkę
-
B6 DIVISION
fenkju, a czemu mordo nie odpisujesz na PW, zamykamy temat?
-
B6 DIVISION
Ludziska, jeśli dobrze kojarzę, to silniczek lewy przód (kierowcy) posiada możliwość podłączenia lusterka składanego i fotochrom, wymienić bym musiał tylko prawy przód, tak? http://imgur.com/7XV4M3w
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Z innej beczki, czy silniczki z modułem z końcówką H ogarną składane lusterka i fotochromy?
-
B6 DIVISION
kupić samo body 100D? nie mam za dużego pola manewru tutaj niestety. krajobrazy głównie bym chciał robić ale na zoomie też mi zależy 70-300 robi dosyć ładne zdjęcia, oczywiście kwestia opanowania parametrów, pogody no i chęci.Tj max obiektyw do którego nie potrzebujesz statywu, takie zdjęcia jeszcze wyglądają. No chyba, że jesteś po imprezce. Swoją drogą, to statyw fajna sprawa, więc będziesz miał wydatki. Ale kolega Slo dobrze prawi, częściej używasz 17-50, niż 70-300 Najlepszym wyborem na początek będzie 18-105
-
B6 DIVISION
Źle się wypowiedziałem, bardziej chodziło mi o zdjęcia krajobrazów, obiektów z daleka.