Treść opublikowana przez Magicbattle
-
AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić
miernik w reke i jedziesz do masy jeden a drugi do styku i patrz czy jest napiecie. ale jesli nie daje paliwa to albo bezpiecznik spalony sprawdziles bo to najtanszy sposob a jak caly to pompa j**nieta pewnie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja bym sie pisal na takiego spota, poznac kolegow z rodzinnych stron i pochwalic sie audikiem chodz co tu sie chwalic ;p
-
AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić
sprawdz czy dochodzi napiecie po zaplonie do pompki i jak ktos proboje odpalic cara. pompke latwo sie wyciaga przekrecasz ja trzeba troche sily ale nie boj nic sie nie polamie z zalozeniem tez jest maly problem trzeba dobrze trafic w takie prowadniczki plastikowe. no raczej nie pompuje paliwa bo mowisz ze suche. pozatympo takim kreceniu czuc by bylo paliwo pod macha niezle
-
AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić
jesli imo to kontrolka od imo bedzie mu swiecic czy tam migac (samochodzic z kluczykiem)
-
Key do CHORUS
w audi beda chciali od stowy w gore. odemnie chcieli 200 zl wiec zadzwonilem do niemca co mial ten samochod i kodzik podal bez problemu.
-
AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić
pompa paliwa to 28 , 27 to tylna wycieraczka avant. u mnie slychac pompe po zaplonie ciche pompowanie. albobezpiecznik albo przekaznik. bo od tak o odrazu padlo po chwilowym postoju to bardzo dziwne. a co ostatnio robiles przy samochodzie albo mechanik, przewaznie przyna jest to co ostatnio bylo ruszone
-
AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić
na sluch. idz do bagaznika w prawym gornym rogu jest pompa a druga osoba niech wlaczy zaplon jak nie bedziesz slyszal budzenia to masz odpowiedz. sprawdz bezpiecznik od pompy moze sie sfajczyl
-
AEB 1.8T umarło - nie chce odpalić
czy slychac pompe paliwa?? pierwsze co zrob to bezpieczniki sprawdz
-
Key do CHORUS
idziesz do speca 20-30 zl i masz kod
-
Czy przepływka w ALT powinna mieć termistor temperatury
temat do zamkniecia. przeplywka tego nie powinna miec w modelu ALT
-
Tylna wycieraczka A4 B5 AVANT
albo przekaznik jest zwarty albo manetka sie sypla.
-
Spryskiwacze reflektorów-czas załączania
haa troche to nie wygodne wiec wole wydluzenie czasu bo glupie tez by bylo wyłączać swiatla zeby spryskac szybe. moze jest patent na to?
-
czy podejdzie zawiecha od 1.6 do 1.8?
na wlasnie tu chyba byla nadzieje ze lekko siadze
-
Spryskiwacze reflektorów-czas załączania
witam. jak mozna wydluzyc czas zalanczania sie spryskiwaczy reflektorów w zderzaku. mam ori ksenon i spryski. gdy nacisne i przytrzymam spryskiwanie szyb to juz po dwoch sekundach mi sie zalanczaja spryski w zderzaku. moze jakies kodowanie czy cos?? pozdro
-
Czy przepływka w ALT powinna mieć termistor temperatury
jak w temacie czy ori przeplywka w 2.0 ALT powinna miec termistor taki opornik mocowany na dwoch nozkach?
-
Sterownik alarmu
jesli juz to z prawej strony boczka w bagazniku w gabce
-
Zimne węże na dole
u mnie to jeden i ten sam silnik aeb
-
Spokojne Turbo...
widac samochod z wloch. fajny ale plany jakies zawsze sie znajda;p
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
moze inaczej moze ktos kto ogarna problem w ALT ASN palacej kontrolki oleju i ubytku? gdzie co zaslepic i tak dalej pokazac na obrazu czy cos bylo by super
-
stłuczka z OC - pomóżcie
ubezpieczycielowi trzeba napisac ze naprawa bedzie robiona w aso i koniec nie maja nic do gadania
-
Polisa OC, kupno pojazdu, współwłaściciel
ojciec musi byc pierwszy jesli chcesz znizki mozesz lecz nie musisz dac wypowiedzenia zrobi to za ciebie firma w ktorej jest ubezpieczenie
-
Jaka Folia na szyby B5
jelsi juz to palone lutro takie mocno ciemne ale daje lekki polysk
-
halogeny jako dzienne
przykro mi nie mozesz takiego moda wykonac. nie jest to zgodne z przepisami i mandacik bedzie stowka a znajac nadgorliwosc milicji z gostynia przypal odrazu. tu masz artykuł przykładowy : Czy można stosować lampy przeciwmgielne jako światła do jazdy dziennej? - Układ elektryczny - Eksploatacja - Wieszjak.pl
-
Przyciski konsoli środkowej
dzieki koledzy bede szukal u siebie czy gosciu ma cos jeszcze takiego
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
to bedzie jakas sciepa czy jak gdzie ten nr konta?? ojcu teraz sciagalem igle nowke b6 z niemiec 2001 dobry wypas i wogole za 17 tys a oni takiego parcha chcieli wiecej niz 22 tys buhaha. pozdro Bartek mądry chlopak jestes wiec bedzie dobrze. a Twoja fura kozak. pozdro