Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magicbattle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Magicbattle

  1. miernik w reke i jedziesz do masy jeden a drugi do styku i patrz czy jest napiecie. ale jesli nie daje paliwa to albo bezpiecznik spalony sprawdziles bo to najtanszy sposob a jak caly to pompa j**nieta pewnie
  2. ja bym sie pisal na takiego spota, poznac kolegow z rodzinnych stron i pochwalic sie audikiem chodz co tu sie chwalic ;p
  3. sprawdz czy dochodzi napiecie po zaplonie do pompki i jak ktos proboje odpalic cara. pompke latwo sie wyciaga przekrecasz ja trzeba troche sily ale nie boj nic sie nie polamie z zalozeniem tez jest maly problem trzeba dobrze trafic w takie prowadniczki plastikowe. no raczej nie pompuje paliwa bo mowisz ze suche. pozatympo takim kreceniu czuc by bylo paliwo pod macha niezle
  4. jesli imo to kontrolka od imo bedzie mu swiecic czy tam migac (samochodzic z kluczykiem)
  5. w audi beda chciali od stowy w gore. odemnie chcieli 200 zl wiec zadzwonilem do niemca co mial ten samochod i kodzik podal bez problemu.
  6. pompa paliwa to 28 , 27 to tylna wycieraczka avant. u mnie slychac pompe po zaplonie ciche pompowanie. albobezpiecznik albo przekaznik. bo od tak o odrazu padlo po chwilowym postoju to bardzo dziwne. a co ostatnio robiles przy samochodzie albo mechanik, przewaznie przyna jest to co ostatnio bylo ruszone
  7. na sluch. idz do bagaznika w prawym gornym rogu jest pompa a druga osoba niech wlaczy zaplon jak nie bedziesz slyszal budzenia to masz odpowiedz. sprawdz bezpiecznik od pompy moze sie sfajczyl
  8. czy slychac pompe paliwa?? pierwsze co zrob to bezpieczniki sprawdz
  9. idziesz do speca 20-30 zl i masz kod
  10. temat do zamkniecia. przeplywka tego nie powinna miec w modelu ALT
  11. albo przekaznik jest zwarty albo manetka sie sypla.
  12. haa troche to nie wygodne wiec wole wydluzenie czasu bo glupie tez by bylo wyłączać swiatla zeby spryskac szybe. moze jest patent na to?
  13. na wlasnie tu chyba byla nadzieje ze lekko siadze
  14. witam. jak mozna wydluzyc czas zalanczania sie spryskiwaczy reflektorów w zderzaku. mam ori ksenon i spryski. gdy nacisne i przytrzymam spryskiwanie szyb to juz po dwoch sekundach mi sie zalanczaja spryski w zderzaku. moze jakies kodowanie czy cos?? pozdro
  15. jak w temacie czy ori przeplywka w 2.0 ALT powinna miec termistor taki opornik mocowany na dwoch nozkach?
  16. jesli juz to z prawej strony boczka w bagazniku w gabce
  17. u mnie to jeden i ten sam silnik aeb
  18. widac samochod z wloch. fajny ale plany jakies zawsze sie znajda;p
  19. moze inaczej moze ktos kto ogarna problem w ALT ASN palacej kontrolki oleju i ubytku? gdzie co zaslepic i tak dalej pokazac na obrazu czy cos bylo by super
  20. ubezpieczycielowi trzeba napisac ze naprawa bedzie robiona w aso i koniec nie maja nic do gadania
  21. ojciec musi byc pierwszy jesli chcesz znizki mozesz lecz nie musisz dac wypowiedzenia zrobi to za ciebie firma w ktorej jest ubezpieczenie
  22. jelsi juz to palone lutro takie mocno ciemne ale daje lekki polysk
  23. przykro mi nie mozesz takiego moda wykonac. nie jest to zgodne z przepisami i mandacik bedzie stowka a znajac nadgorliwosc milicji z gostynia przypal odrazu. tu masz artykuł przykładowy : Czy można stosować lampy przeciwmgielne jako światła do jazdy dziennej? - Układ elektryczny - Eksploatacja - Wieszjak.pl
  24. dzieki koledzy bede szukal u siebie czy gosciu ma cos jeszcze takiego
  25. to bedzie jakas sciepa czy jak gdzie ten nr konta?? ojcu teraz sciagalem igle nowke b6 z niemiec 2001 dobry wypas i wogole za 17 tys a oni takiego parcha chcieli wiecej niz 22 tys buhaha. pozdro Bartek mądry chlopak jestes wiec bedzie dobrze. a Twoja fura kozak. pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.