Treść opublikowana przez Magicbattle
-
[All A4 B5] Brak reakcji na odpalanie
az takiego problemu nie ma ale jesli nie wiesz jak sie za to zabrac to zostaw to jakiemus mechanikowi. najpierw sprawdz czy wszystkie kable sa cale nie zasniedziale popraw laczenia.
-
[B5 ADP] Alternator
tez tak sadze badz tez nowy, ustal w jakims zakladzie zeby w cenie altka ci go odrazu zamontowali
-
[B5 AFN] 18.3 i brak prądu
no widzisz zawsze jest tak, trzeba pomyslec co ostatnio bylo ruszane i temu uwaznie sie przyjrzec. bedzie zdrow hehe.
-
[B5 ADP] Alternator
no to jesli chcesz to zrobic fachowo to kup nowy altek albo znajdz moze gdzies na fotum albo alledrogo czy ktos ma albo w swojej miejscowosci poszukaj uzywanego gdzie jest dobry komutator razem z osprzetem i sobie wymien i problem z glowy. chyba ze masz portfel pelen keszu to nowke alterka i ladny prezent dla bryki na nowy rok
-
[B5 AJM] ZBIORNICZEK WSPOMAGANIA - OBOK zaślepka ? co to jest?
a wiec o co?
-
[B5 ADR] Smierdzi gazem
sprawdz przewody od gazu pod macha. pewnie gdzies jakies popenkane sa.
-
[B5 ADP] Ubywa benzyny na lpg
nie ma takiej opcji zeby pobieralo bene do regulacji obrotow ha. paliwo krazy w ukladnie tak zeby pompa sie nie zatarla. wspomagac tez sie nie moze jesli listwa by sie konczyla. poprostu ci wylaczy gaz i dalej na benie jedzie,
-
[B5 ANB] Poziom gazu w butli
a samochod kupiles gdzies w swoich okolicach. zobacz w papierach gdzie byl zakladany gaz moze gdzies nie daleko. jak do sedana to powinna wejsc butla w kolo do 53 litrów. w pelnej jest plywak magnetczny elektroniczny jakos tak. mozna go okrecac co powoduje zmiany wartosci na tych kontrolkach . kabelki raczej masz wszystkie podlaczone bo nie ma jakos specjalnie duzo wtyczek (jedna) sprawdz przy butli cczy nie jest luzna
-
[B5 ALF] Nowa instalacja BRC - dużo pali
plywak elektroniczny oszukuje. sprawdz ile ci pali i przeliczysz czy duzo. ja nigdy nie ufam rezerwie. w trasie spokojnie po zapaleniu rezerwy robie 150km. po przebiegu 1000km na gazie podjedz sobie na kontrol i ewentualnie jesli duzo bedzie palil powiedz im o tym to ci ustawia mape i inne pierdulki.
-
[B5 AWT] Czy warto instalować gaz
jesli duzo jezdzisz to zakladaj. zwroci sie szybko jak sam pisales. ja mam 4 lata gaz przy swoim 1.8t przy przebiegu 237 tysi. i jest super. tylko listwa wtryskowa byla wymieniona bo stara padla.
-
[B5 ABC] Nie odpala
tak jak kolega pisze sprawdz czujnik halla ale jak nie wywala vag bledu to raczej nie to. na plaka samochodu sie nie pali bo wtedy to mozesz narobic sobie problemu. przeczysc przelpywke i przepustnice.
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
ustaw sobie w granicach 25-30 chyba ze beda jakies strasznie mrozne zimy to 50 stopni. tak czy inaczej 30 to rozsadna granica. jesli masz dobry plyn chlodzacy czysty uklad i instalacja gazowa tez jest czysta to szybko ci sie przeloczy
-
[B5 ADP] Alternator
większego raczej nie założysz bo nie bedzie pasował rozstaw śrub bodajrze. ale to do sprawdzenia. po drugie spokojnie pociagnie to co masz założone chyba ze np. kolumny estradowe masz;p. a nie laduje ci juz ze chcesz wymienić komutator?
-
[All A4 B5] Brak reakcji na odpalanie
nie zapala ci sie jakas kontrolka na liczniku przy odpalaniu wykrzyknik ? masz mozliwosc podpiecia vag?
-
[B5 AFN] 18.3 i brak prądu
18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne. a sprawdziles co vag ci pokazal?
-
[ALL B5] Kontrolka airbag
Kontrolka airbag ma to do siebie ze nawet jak wymienisz glupia zaroweczke w liczniku to bedzie sie swiecic az nie skasujesz vagiem. podpalenie samochodu bez licznika tez powoduje ze pojawia sie blad.
-
[ALL B5] Nie działa lewe tylne postojowe światło
mozna przeczyscic odrazu styki kontakt spray i śrubokrętem plaskim troche styki przejechac
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
a mi to zajelo jakies pol godziny bo jedna lampe trzeba bylo wykrecic rozgrzac lutownice i wyciac nia sobie dziure na zaróweczke, na listwie zarowkowej byl prad tylko brak zaróweczki ktora tam zamontowalem przelozylem piny 1-4 1-4 (2 minuty) bardzo latwo rozpiac wtyczke i wyjac piny i super dziala w moim avanciku. pozdro
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
wlasnie nie chcialem w bocznej za duzo kombinowania wiercenie i te sprawy a jak zaslonisz jedna noga to na druga juz nic nie swieci a tak ladnie daje z przodu i ani jednego kabelka nie widac wszystko schowane jak w fabryce ;p
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
a u mnie to wyglada tak ;p http://www.fotosik.pl/u/magicbattle/album/1042425
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem
zacznij od sprawdzenia pompki slychac zasysanie powietrza w prawym tylnim rogu bagaznik?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy Audiczek i wogóle forumowiczów:)