Treść opublikowana przez baszmak7
-
AVF chipowany w Dynosofcie.
obrażasz w tym momencie innych dobrych tunerów,zwłaszcza Rogala,zapędziłeś się deczko.. jebnij sie w czoło.... sam ma auto od rogala:wink: mysle ze jakby silnik pozwolił na wiecej to pokazałby sie wynik 165++ w czestochowie mamy takich asów ze z turbo ARL robia 480 Nm.... i kazdy mega zadowolony.... koleżko cyt."JEBNIJ SIĘ" w czoło i tak konkretnie najlepiej z rozpędu zanim coś napiszesz,kto cie chłopaczyno chował,kultury zero,brak słów
-
AVF chipowany w Dynosofcie.
jak w lusterku nie widzisz dymu siedząc za kierą to olej to..ten dym ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- I co to mu da?? da mu to i uzmysłowi co po niektórym że w dolocie będzie niższa temp i dymu będzie znacznie mniej.. Ale przecież pisał że przy 14 stopniach auto nadal tak samo dymi. Myslę że jak będzie jeszcze 9 stopni mniej to za dużo się nie zmieni. W aucie coś nie domaga i nie jest to raczej wina zewnętrznej temperatury. gdzie tak pisze???? o 14c??
-
AVF chipowany w Dynosofcie.
I co to mu da?? da mu to i uzmysłowi co po niektórym że w dolocie będzie niższa temp i dymu będzie znacznie mniej..
-
AVF chipowany w Dynosofcie.
w upalne dni to raczej norma że jakieś tam bąki są,jeśli na hamowni było 27c to też swoje robi,zshamuj auta jak będzie 5c
-
AVF chipowany w Dynosofcie.
dym masz z dołu? czy w całym zakresie rpm???
-
AVF chipowany w Dynosofcie.
Pewnie silnik ma już najechane sporo i głowica i PD nie są już w najlepszym stanie. Ja bym zaczął od odkręć pokrywę zaworów i sprawdzenia w jaki stanie jest wałek i popychacze. przecież pisze że pompki mają spory zapas..
-
AVF chipowany w Dynosofcie.
obrażasz w tym momencie innych dobrych tunerów,zwłaszcza Rogala,zapędziłeś się deczko..
-
wymiana oleju
takie życie
-
RS 240km/h po "siodemce"
przede wszystkim jeśli "milicja" jest w akcji ma wysyłać sygnały świetlne jeśli tego nie robi i "leci" za gościem 180km.h łamie tak samo przepisy ruchu drogowego jak pojazd ich poprzedzający........
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
endriuu ostatnio często gęsto reklamujesz dzika?? o co kamann?
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
on też się załamał
-
RS 240km/h po "siodemce"
a kto policemanom pozwolił jechać z taką prędkością???? po za tym to nie prędkośc jegomościa z RS tylko prędkość policyjnego radiowozu..
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
rozeznałem temat,3 koleżanki okazały się 3 kolegami..
-
wymiana oleju
koleżko do 3tys, mam czysty olej,ty jak od razu masz czarny to gratuluje parcha..
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Napewno masz racje... ale nie do auta ktore ma ponad 500 tys. i prawdopodobnie polowe z tej liczby przejezdzilo na połsyntetyku. I do tego na 5 tys. bierze 1 litr oleju. Ale dziekuje Pozdrawiam Dana nie macie racji 5w30 chroni lepiej niż 5w40
-
Regeneracja włącznika świateł
nowy włąćznik od pasata kosztuje 30zł i się nie ściera i pasi do b6
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
szybszy znajdzie się zawsze ale jedziemy w ruchu ulicznym z punktu A do B i wtedy wychodzą umiejętności.moc mocą ale to nie wszystko na drodze publicznej,u mnie w mieście jest dużo autek z dużymi mocami-ale to niestety z reguły to mistrzowie prostej....
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
1.9tdi z żadnym turbem wg ciebie nie robi szału..no comment
-
Nie zarobisz jak nie "zrobisz" czyli jak wygląda polski handel autami używanymi.
polacy kochają na zegarze mieć 130-170,na allegro diesel 15letni ma 180 i a na niemieckich stronach 3 letni diesel ma 150-250
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
wiem co pisze bo u mnie jest Duuuuzo więcej...ale to inna bajka
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
bo wykresem się nie jedzie,miałem BRD podobnie "niby" wstawało do GTB ale różnica kolosalna,mimo dwóch "podobnych" wykresów na GTB i BRD GTB szybciej się wkręca.---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ---------- po za tym nie każdy chce tyle koksu z dołu,robiący program mi powiedział że to co wykonał,wykonał na moją odpowiiedzialność,dół mam dokoksowany pięknie
-
Co sądzicie o tylnym zderzaku Votex + przedni S-line
massacra,agrotuning
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Sorry... i wybacz... ale co Ciebie interesuje niemiecki olej RAVE... cos tam.... Ten olej jest prawdopodobnie wogole w Polsce nie uzywany i nikt nie bedzie mial o nim bladego pojecia. Tak ze nawet, nie pytaj i zapomnij. Po co Ci wogóle ten olej...? Masz w Polsce kilka bardzo dobrych firm olejowych z wyzszej i sredniej polki... I na tym sie skoncentruj. Oczywiscie zalecane jest kupowanie oleju u zaufanego sprzedawcy, np. z forum. Kolega moderator Musashi ... zaczął wlasnie (choc nie musi tego robic- bo sprawa jest oczywista, na plus) testowac amerykanski olej Amsoil. Zainteresuj sie tym olejem jesli juz chcesz eksperymentowac. Bo jak widzisz kolega moderator, poswieca swoje auto dla forumowiczow, zeby Oni mogli spokojnie spac... A jak zarżnie silnik...? To nikt mu za to nie zwroci. I bedzie musial wylozyc z wlasnej kieszeni... Dobrze ze chociaz ma rodzine w Stanach... Szacunek Panie Moderatorze.... Dla Ciebie jest problemem czy silnik zacznie cieknac czy nie.... nalej mu syntetyk... i zobaczysz czy cieknie. Jesli tak, to pojedziesz do warsztatu i wymienia ci ten uszczelniacz na nowy. A silnik bedzie mial dobry olej, i na pewno to bedzie z korzyscia dla silnika i dla Ciebie. Pozdrawiam PS. Piszesz ze wydales duzo pieniedzy na auto i wolalbys juz wiecej nie wydawac i dokladac do auta. No niestety, ale takiej mozliwosci raczej nie ma. To nie jest nowe auto i na gwarancji ASO. W aucie zawsze jest i bedzie cos do zrobienia i z tym nalezy sie liczyc. Sadzisz ze my kupilismy nasze auta w promocji, niestety ale nie. I caly czas dokladamy. Hej Tomku... prosze nie psuj mi humoru od rana.... Jak tu jestem pare lat, to chyba 2-3 osoby wypowiedzialy sie negatywnie. Ktos nawet napisal ze mu panewka wyleciala przez wlew oleju... no fajnie. Miedzy innymi i ja skarżyłam sie po zmianie oleju. Nie u mnie, ale u kolezanki. W starej Mazdzie. Ale to nie dotyczyło przejscia z semi na full. Wystarczyło zmienic semi na semi z inna, wyzsza liczba komponentow czyszczacych. I silnik zaczał cieknac.. Ty jezdziles na bardzo dobrym oleju z duzo iloscia srodków czyszczacych. Wiec raczej ten problem nie powinien u Ciebie wystapic. A na jakim oleju bedziesz jezdzil zalezy wyłacznie od Ciebie. My mozemy Tobie tylko podpowiadac. Jest tu na forum kolega ktory jezdzi na oleju (jak sam napisał) super wyczynowym CAT... To olej do koparek... I podobno jest zadowolony. przeczytałem to co napisałaś i ,,,załamałem się---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- ma ktoś na forum amsoil 5w30??
-
[B7 BLB] Turbina BRD
czyli na 4,5,6 ciągnie ci od 1300rpm
-
Spalanie w naszych TDI
zabłysnąłeś jak sardyna w oleju