Treść opublikowana przez Andrzej07
-
Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY
Ja spróbował bym otworzyć maske i poszukać kogoś z kablami aby podładować aku, lub jeszcze dostać się do klamki pomocny był by Ci metalowy wieszak do ubrań
-
Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY
Jaka jeszcze opcja istnieje? no ale chyba u kogoś tam jesteś kawałek przewodu żarówka choć by z postojówki i już chyba wiesz jak sprawdzic:wink: ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- to chyba najtaniej nie wyjdzie:whistling:
-
Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY
Mądry polak po szkodzie... Nie używałem wcale wkładek tylko pilota, nie wiedziałem że są popsute. Całkiem możliwe że aku całkiem się wyładował spróbuj otworzyć maskę i sprawdz akumulator:wink:
-
Moje prace
Seria 7 to już konkretny sprzęcior:kox: co powiedział byś o takiej warto?? Karcher K5 Pressure Washer c/w Car Pack planuje kupić ale nie wiem czy za słaba nie jest:kwasny: czy lepiej z 300 stówki ojro dorzucić do seri 7:kox:
-
Moje prace
Profi robota jak zawsze:jerk: ps: jaki model Karcher-a używasz:whistling:
-
Falujące obroty, lekkie szarpanie.
odłącz przepływomierz i zobacz czy będzie jakaś różnica, kable sprawdzałeś?
-
problem z laptopem
Zrobiłem tak jak pisałeś ale nadal to samo musze skopiować dane i spróbuje przywrócić system od zera:naughty: no właśnie podładowywałem go bo był rozładowany i po odłączeniu po około 30 minutach od ładowarki wyłączył się i taki błąd wyskoczył wiec nie ma mowy tu o usunięciu plików thx za porade:hi: zrobiłem przywracanie i śmiga thx za pomoc kolego:hi::hi:
-
bład 16500 i 16804
ten pierwszy powraca jak bumerang od skasowania zrobiłem około 10 km i jeszcze żaden nie wyskoczył gdzie ten czujnik temperatury się znajduje:whistling:
-
bład 16500 i 16804
Witam:hi: w oczekiwaniu na kolegę stałem autem przodem w dół jakies 3-5 minut po czym autko zgasło próbowałem odpalać z 3 razy i nic sturlałem się na prostą i po odczekaniu około 2 minut odpaliło sprawdzałem błędy i oto jakie mi się ukazały:16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 007 - Short to Ground 16500 - Shareware Version. To Decode all DTCs P0116 - 009 - Please Register/Activate - Intermittent wiem że ten pierwszy mówi o kacie ale ten 2 od czego jest:whistling:
-
problem z laptopem
Zrobiłem tak jak pisałeś ale nadal to samo musze skopiować dane i spróbuje przywrócić system od zera:naughty: no właśnie podładowywałem go bo był rozładowany i po odłączeniu po około 30 minutach od ładowarki wyłączył się i taki błąd wyskoczył wiec nie ma mowy tu o usunięciu plików thx za porade:hi:
-
Nie chce odpalić - kontrolka EPC
zobacz czy są jakieś błędy w silniku
-
problem z laptopem
emachines-eM350 series produkcja Acer
-
problem z laptopem
Witam:hi: ładowałem dziś laptopa po odłączeniu ładowarki wyłączył się a po ponownym uruchomieniu pojawił się komunikat: windows/system32/config/system i coś w stylu że mogę naprawić po przez włożenie do napędu płytki z windowsem i tp itd. ale ja nie mam napędu u siebie ba nawet płytki z winem nie mam bo jest na dysku:facepalm: da się to naprawić samemu czy musze odwiedzić kuzyna:naughty:
-
Wymiana boczków w bagażniku.
jak dla mnie powinny podejść ale niech się wypowie ktoś kto przekładał
-
Przelotowy wydech w A4 B7 2.0TDI, a policja
oby nie było głośniej niż 90-pare decybelów ile to sam możesz sprawdzić dzwoniac np. do ITD:polew:
-
środek led
a zamieniałeś ledy czy 2 robi tak samo:whistling: może jest walnięty.......
-
Nowe tarcze biją i słabo hamują
Witaj:hi: na nie próbował toczyć tych tarcz jakiś super-extra mechanik nie mało takich:kox: i tylko wydają Ci się nowe:naughty:
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
Witam:hi: mam tez problem z stukaniem:facepalm: ale tylko przy ruszaniu jak zmieniam z 1 na 2 bieg to słychać metaliczny stuk-puk:kox: ale jak zrobię to delikatnie to nic nie stuka:naughty: byłem na sprawdzeniu amorów są dobre ale prawy dolny wachacz(prawy przód) ma luz no i odboje na amorach są w opłakanym stanie:facepalm: jak ma mały luz to może ten nieszczęsny wachacz stukać??
-
Jaki wosk ? od A do Z
myśle że po pierwsze polece ironixem:whistling: mycie , glinka a później to:Halfords Ireland | Meguiars Deep Crystal Paint Cleaner 473ml następne to: Halfords Ireland | Meguiars Deep Crystal Car Polish Step 2 473ml i na to wszystko wosk ten co podałem wyżej:naughty: będzie to grało czy jak to zrobić Jak najbardziej Jedyne co to możliwe, że ten Meguiar`s skróci Ci trochę trwałość wosku ale powinien za to podbić look :kox:thx
-
Jaki wosk ? od A do Z
myśle że po pierwsze polece ironixem:whistling: mycie , glinka a później to:Halfords Ireland | Meguiars Deep Crystal Paint Cleaner 473ml następne to: Halfords Ireland | Meguiars Deep Crystal Car Polish Step 2 473ml i na to wszystko wosk ten co podałem wyżej:naughty: będzie to grało czy jak to zrobić
-
Jaki wosk ? od A do Z
Witam:hi: a co powiecie o tym wosku: Halfords Ireland | Autoglym High Definition Wax wart swej ceny:whistling:
-
Nieszczęsne hologramy, jak się ich pozbyć?
Witam:hi: mam w jednym miejscy hologramy po poprzednim właścicielu gdzieś około 20 cm na 20 cm da się to ręcznie jakoś wypracować bo nie mam polerki:facepalm:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
E AMG:slina:
-
Co może oznaczać ten błąd i jak sie go pozbyć?
Podłączę się po temat u mnie wyskoczył też błąd: 16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 007 - Short to Ground 16706 - Shareware Version. To Decode all DTCs P0322 - 009 - Please Register/Activate - Intermittent ten pierwszy to jest od kata czy chodzi o 1-wszą sonde? 2 błąd to od położenia czujnika obrotów silnika już wymieniłem błędy nie powracają ale nadal ciężko mi auto pali a wczoraj wyskoczył inny błąd:16556 - Fuel Trim: System Too Rich: Bank 1 P0172 - 007 - Short to Ground
-
Sprzedaż auta.
Auto jest kupione za 500 zł czy od tej kwoty równiez płaci sie te 2 % podatku ? oni tam maja swoje średnie ceny za dane auto i jak masz zaniżona dużo wartość to d*pa policzą po swojemu no chyba że masz wpisane w umowie że w aucie do malowania jakiś element lub skrzynia itp. itd. Możesz napisać pismo o anulowanie kary do jakiegoś guru tam w US ja robiłem tak jak na razie 2 razy i przeszło tyle że ja do 2 miesięcy się ociągałem z opłata