Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 AJM] logi do oceny
sztangi nie dotykaj bo jest ok zrób 3 logi pojedynczo 011 dyn i zobaczymy
-
[B5 AJM] logi do oceny
no tak, ale przyjezdza klient, tuner robi, loga, wychodzi jak ten z przeladowaniem i do widzenia wiec oceny w stylu "zmien tunera" sa dla mnie conajmniej smieszne i niepowazne, tuner ktory odmawia programu a nie ciagnie aby zarobić to jest już profesjonalista co Ty gadasz, takie przeladowania jak w tym aucie są jak najbardziej do opanowania w sofcie, wiec z tym profesjonalista to trafiles jak kula w płot ... mowisz o tym z pierwszego loga 011 z samego dolu ? hmm napewno ciężko, wrecz nie ma sensu, wiesz dlaczego ? bo raz się zacinają a raz jest tylko Overboost, raczej trzeba iść w mechanikę, chyba że te przeladowanie siegające 1.5 b jest wynikiem 1 na 100 :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 00:46_________________________________________________zresztą wiesz że to się prawie zawsze pogłębia, coraz wiecej i więcej
-
[B5 AJM] logi do oceny
no tak, ale przyjezdza klient, tuner robi, loga, wychodzi jak ten z przeladowaniem i do widzenia wiec oceny w stylu "zmien tunera" sa dla mnie conajmniej smieszne i niepowazne, tuner ktory odmawia programu a nie ciagnie aby zarobić to jest już profesjonalista
-
[B5 AJM] logi do oceny
pierwszy log, sam dół, dość spore przeładowanie
-
[B7 Avant BRB] Felgi bez dystansów?
moim zdaniem szerokość jest idealna będzie ładnie wyglądać i ładnie trzymać zakręty
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów - brakuje 20 KM
przepływomierz[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:16_________________________________________________pozno turbo wstaje
-
[INNE] [ASZ] Prośba o analizę logów
oczywiście że nie zaślepiając układu trojnik, zaraz sprawdze jakie powinno być ciśnienie[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:25_________________________________________________1 b [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:28_________________________________________________Podczas pracy silnika paliwo powinno dopływać pod ciśnieniem 0,5-0,7 bara. Tandem-pump takze moze byc przyczyną. Trzeba dokonać pomiaru ciśnienia pompy tandemowej...(tej za głowica). Posiada ona korek w miejsce którego podłanczamy manometr. Przy obrotach 1400...ciśnienie zasilajace pompowtryski powinno być nie mniejsze jak 3,5 bara. Podczas kręcenia silnikiem do obrotów 4tyś rpm ciśnienie przy dobrej pompie wynosi od 7-10 bar
-
[B5 AVG] Prośba o analize logu VAG - Auto Scan - problem z turbo
było było było
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
Jeżeli naprawdę szarpanie ustaje, a logi nie wskazują na nieprawidłowe działanie nastawnika, to można go rozebrać i dokładnie obejrzeć
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
zaslep zasilanie cisnieniem n75 i zrob loga
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów...sporadyczny notlauf błąd 575 na vag-u
dostałes odp a jeszcze nas sprawdzasz, to po co założyłeś tu temat? tyle odemnie pozdrawiam spokojnie kazdy robi jak uwaza/Przemo
-
[B5 AFF] Jakby miał ktoś czas proszę o przejrzenie logów
tak
-
[B5 AFF] Jakby miał ktoś czas proszę o przejrzenie logów
tu nie chodzi o browary czy kase lecz szacunek do innych co do kata wtr to MB 000 przejdz do BS, tdi timing, wybierz kod silnika i Ci pokaże kat wtr, wartosc ok 56 w 2 poz 000BS dawki mozesz dodac na 3,0 mg w 001 druga poz, poszukaj jak to sie robi
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
ktoś dwie mapy znalazł
-
[B5 AFF] Jakby miał ktoś czas proszę o przejrzenie logów
troche zły masz ton wyziebiłeś chęć kolegom do pomocy
-
[INNE] [ASZ] Prośba o analizę logów
Panowie a co z tym spalaniem? Czy dawki korekcyjne mają na to wpływ? Wydaje mi się że duże spalanie na postoju (np. tak jak u mnie, zakładam za duże o 0,5l/h) może przekładać się na zwiększone zużycie podczas jazdy, co też widać w logu statycznym, GR1, dawka paliwa ~9mg/suw. Czy tok mojego rozumowania jest prawidłowy? Jeśli tak, co zrobić żeby obniżyć te dawki? Czyszczenie środkiem Liqui moly? A może trzeba wyregulować pompki? Patrząc na BIP'y zakłdam że pompki są w dobrym stanie dawka w 001 jest odwrotnie proporcjonalna do tego co trafia do silnika, Ecu programowo podlewa wiecej dawke by utrzymac wolne obroty, 9 mg to mało moim zdaniem cos jest nie tak, sprawdziłbym paliwo w pierwszej kolejnosci czy dochodzi tyle co trzeba
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
ma dużo, czyszczenie nie gwarantuje poprawy jak sprężynki mając luz
-
[INNE] [ASZ] Prośba o analizę logów
lukjar7 , co masz na myśli mówiąc powietrze w paliwie? Dodam że z rana jest problem z odpaleniem - słychać głośne przelewanie paliwa w zbiorniku i czasami jak odpalasilnik to przez sekundę wchodzi na 500-600 obrotów a później normalnie na 900obrotów. Całemu przedstawieniu towarzyszy chmura dymu. Co ciekawe, jeśli przekręce zapłon kilkakrotnie (tj 2, 3 razy "napompuje" paliwa) odpala lepiej. Pomiar wykonany na dynomecie pokazał 175KM / 363NM Zaprzal robił moda ? szukaj nieszczelności w układzie paliwowym, ew może coś z pompką wstępnego tłoczenia
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów...sporadyczny notlauf błąd 575 na vag-u
napiecie paska do sprawdzenia,, korekcje slabe, przeplywka klęka
-
[B5 AFN] Prosze o analize logów
jak mniej szarpie tzn ze brudny nastawnik
-
[INNE] [ASZ] Prośba o analizę logów
pierwsza rzecz to szukaj powietrza w paliwie, pozniej przejdziemy do oceny połączeń PD
-
[INNE] Proszę o analizę logów - ASV
Słaby zapał do auta
-
[B5 AFN] Ciągły notlauf... brak pomysłów 575 nowy problem. LOGI
tyle to ja też wiem ale grucha raczej dobra sądząc po 011bs ,spróbuje jeszcze loga trzasnąć na wyciągniętej i zobaczymy. jak z autem dzieją się cyrki to fizyczna diagnoza jest najlepsza, wyeliminowujesz na 100% cos i jedziesz dalej ze sprawdzanie, ale trzeba mieć pewność
-
[B5 AFF] Jakby miał ktoś czas proszę o przejrzenie logów
Korekcje nie ma bajki, Jeżeli masz chęć to możesz nastawnikiem dodać ropy, jezeli 000 to BS to zapłon do regulacji takie moje uwagi[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 17:05_________________________________________________ Net mam 6 Mb wiec nie jest źle, ale pracuje na 1024 x 768 rozdzielczości
-
[B5 AFN] Ciągły notlauf... brak pomysłów 575 nowy problem. LOGI
zassij, zatkaj i ma stac, jesli siie cofa to do wymiany