Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. sztangi nie dotykaj bo jest ok zrób 3 logi pojedynczo 011 dyn i zobaczymy
  2. no tak, ale przyjezdza klient, tuner robi, loga, wychodzi jak ten z przeladowaniem i do widzenia wiec oceny w stylu "zmien tunera" sa dla mnie conajmniej smieszne i niepowazne, tuner ktory odmawia programu a nie ciagnie aby zarobić to jest już profesjonalista co Ty gadasz, takie przeladowania jak w tym aucie są jak najbardziej do opanowania w sofcie, wiec z tym profesjonalista to trafiles jak kula w płot ... mowisz o tym z pierwszego loga 011 z samego dolu ? hmm napewno ciężko, wrecz nie ma sensu, wiesz dlaczego ? bo raz się zacinają a raz jest tylko Overboost, raczej trzeba iść w mechanikę, chyba że te przeladowanie siegające 1.5 b jest wynikiem 1 na 100 :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 00:46_________________________________________________zresztą wiesz że to się prawie zawsze pogłębia, coraz wiecej i więcej
  3. no tak, ale przyjezdza klient, tuner robi, loga, wychodzi jak ten z przeladowaniem i do widzenia wiec oceny w stylu "zmien tunera" sa dla mnie conajmniej smieszne i niepowazne, tuner ktory odmawia programu a nie ciagnie aby zarobić to jest już profesjonalista
  4. pierwszy log, sam dół, dość spore przeładowanie
  5. moim zdaniem szerokość jest idealna będzie ładnie wyglądać i ładnie trzymać zakręty
  6. przepływomierz[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:16_________________________________________________pozno turbo wstaje
  7. oczywiście że nie zaślepiając układu trojnik, zaraz sprawdze jakie powinno być ciśnienie[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:25_________________________________________________1 b [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:28_________________________________________________Podczas pracy silnika paliwo powinno dopływać pod ciśnieniem 0,5-0,7 bara. Tandem-pump takze moze byc przyczyną. Trzeba dokonać pomiaru ciśnienia pompy tandemowej...(tej za głowica). Posiada ona korek w miejsce którego podłanczamy manometr. Przy obrotach 1400...ciśnienie zasilajace pompowtryski powinno być nie mniejsze jak 3,5 bara. Podczas kręcenia silnikiem do obrotów 4tyś rpm ciśnienie przy dobrej pompie wynosi od 7-10 bar
  8. Jeżeli naprawdę szarpanie ustaje, a logi nie wskazują na nieprawidłowe działanie nastawnika, to można go rozebrać i dokładnie obejrzeć
  9. zaslep zasilanie cisnieniem n75 i zrob loga
  10. dostałes odp a jeszcze nas sprawdzasz, to po co założyłeś tu temat? tyle odemnie pozdrawiam spokojnie kazdy robi jak uwaza/Przemo
  11. tu nie chodzi o browary czy kase lecz szacunek do innych co do kata wtr to MB 000 przejdz do BS, tdi timing, wybierz kod silnika i Ci pokaże kat wtr, wartosc ok 56 w 2 poz 000BS dawki mozesz dodac na 3,0 mg w 001 druga poz, poszukaj jak to sie robi
  12. troche zły masz ton wyziebiłeś chęć kolegom do pomocy
  13. Panowie a co z tym spalaniem? Czy dawki korekcyjne mają na to wpływ? Wydaje mi się że duże spalanie na postoju (np. tak jak u mnie, zakładam za duże o 0,5l/h) może przekładać się na zwiększone zużycie podczas jazdy, co też widać w logu statycznym, GR1, dawka paliwa ~9mg/suw. Czy tok mojego rozumowania jest prawidłowy? Jeśli tak, co zrobić żeby obniżyć te dawki? Czyszczenie środkiem Liqui moly? A może trzeba wyregulować pompki? Patrząc na BIP'y zakłdam że pompki są w dobrym stanie dawka w 001 jest odwrotnie proporcjonalna do tego co trafia do silnika, Ecu programowo podlewa wiecej dawke by utrzymac wolne obroty, 9 mg to mało moim zdaniem cos jest nie tak, sprawdziłbym paliwo w pierwszej kolejnosci czy dochodzi tyle co trzeba
  14. ma dużo, czyszczenie nie gwarantuje poprawy jak sprężynki mając luz
  15. lukjar7 , co masz na myśli mówiąc powietrze w paliwie? Dodam że z rana jest problem z odpaleniem - słychać głośne przelewanie paliwa w zbiorniku i czasami jak odpalasilnik to przez sekundę wchodzi na 500-600 obrotów a później normalnie na 900obrotów. Całemu przedstawieniu towarzyszy chmura dymu. Co ciekawe, jeśli przekręce zapłon kilkakrotnie (tj 2, 3 razy "napompuje" paliwa) odpala lepiej. Pomiar wykonany na dynomecie pokazał 175KM / 363NM Zaprzal robił moda ? szukaj nieszczelności w układzie paliwowym, ew może coś z pompką wstępnego tłoczenia
  16. napiecie paska do sprawdzenia,, korekcje slabe, przeplywka klęka
  17. jak mniej szarpie tzn ze brudny nastawnik
  18. pierwsza rzecz to szukaj powietrza w paliwie, pozniej przejdziemy do oceny połączeń PD
  19. tyle to ja też wiem ale grucha raczej dobra sądząc po 011bs ,spróbuje jeszcze loga trzasnąć na wyciągniętej i zobaczymy. jak z autem dzieją się cyrki to fizyczna diagnoza jest najlepsza, wyeliminowujesz na 100% cos i jedziesz dalej ze sprawdzanie, ale trzeba mieć pewność
  20. Korekcje nie ma bajki, Jeżeli masz chęć to możesz nastawnikiem dodać ropy, jezeli 000 to BS to zapłon do regulacji takie moje uwagi[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 17:05_________________________________________________ Net mam 6 Mb wiec nie jest źle, ale pracuje na 1024 x 768 rozdzielczości
  21. zassij, zatkaj i ma stac, jesli siie cofa to do wymiany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.