Treść opublikowana przez mapper
-
A4 B5 1.8T BFB - pompa paliwa - jakiej firmy zamiennik?
Pomp energy montowałem kilka u siebie na warsztacie, działają polecam. Maxgear masakra.. chyba rzadko która działa.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
dużo zastanawiałem się nad zmiana, ale te dostaną nowy lakier, dekielki i będzie malina. atsy były po kobiecie czyli deko zmęczone ( 4 prostowałem jedna solidnie spawana) te sa idealnie proste z nowymi oponkami także zmiana na +
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Zderzak był założony na sztukę żeby do domu dojechać. dziś spasowałem i jest ok. halogenów i spryskiwaczy nie miałem, kratek na razie nie zakładam, nawet fajnie bez nich wygląda. Z resztą to nie ma wyglądać tylko jeździć
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Sprysków i halogenów nie było i nie będzie. nawet klaksony nie weszły zamontowałem 2 mniejsze z mazdy:) jeszcze musze popracować nad kratkami może wejdą, ogólnie ciasno. Ic z audi A5 2.0 tdi. teraz muszę pomyśleć nad turbo i w końcu strojenie.
-
A4 B5 AFN+ by mapper
038 130 107j Dziś wleciał gwint H&R i malowanie zacisków na czerwono. Zostało teraz założyć opony na felgi i fura przestanie straszyć Założyłem w końcu 18 ats dtm competition, zostało pomalować maske i uzupełnic listwy. Zmiana kółek: Montaż FMIC: Tu ze zderzakiem ale jeszcze nie spasowany do końca [/uR Działa i jeździ fmic za max 200zł
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Dziś rezałem IC z A5 zrobiłem parę fotek może komuś się przydadzą, jakość z tel 2mpx fmic wersja budżetowa: Tu ze zderzakiem ale jeszcze nie spasowany do końca [/uR Działa i jeździ fmic za max 200zł
-
Nowy przegub się rozlecial.
To kup teraz meteli dasz pewnie ze 40zł więcej i masz spokój.
-
Karpacz i okolice
A na obiad Idź na kolorową do knajpy u petiego na panserotti i źywca..
-
Map sensor 3 bar
Tylko ten od asn ma trochę inna budowe i działa inaczej dziś go zamontowałem i auto na nim do 3500rpm w ogóle nie idzie, turbo nie dmucha, także szukam od awx.
-
Map sensor 3 bar
Potrzebuje map sensor 3 bar do mojego afn zamówiłem od awx, po czym sprzedawca stwierdził że nie ma i wysłał mi od 3.0 v6 asn o numerach: 036 906 051c 0261 230 053 Czy to jest to samo co w awx potrzebuje do zestrojenia fury.
-
witam czy jest możliwa wymiana samego środka turbiny w AWX 130HP
Poczytaj najpierw trochę o turbinach do tdi. Kup 4-pak piwa wejdź w dział tuning i studiuj.
-
B5 2.6 malinka.
Ładna, zderzak robi robotę
- 1.9 TDI AHH 1Z+G60
-
Quattro 1.9 tdi afn mocne sprzegło
U mnie od wczoraj ślizga się zestaw od luk 1z na sztywnym kole po 20 tys km. Zastanawiam się czy nie dać na dwumas od afn sprzęgło od awx i tarcz dać do obicia kewlarem. ma ktoś taki zestaw u siebie? palan jest zrobić ok 200/400
-
Końcówka wtryski wuzetem
Zamówiłem firad 0.240 robione w nadarzynie, ustawione na 220/300
-
Końcówka wtryski wuzetem
Nic więcej do wyboru niema? fird nie biorę pod uwage. pisałem z vag-tuning.pl i od lipca mają wprowadzić wzm 0.230.
-
Końcówka wtryski wuzetem
Jakieś namiary na końcówki 225 lub 230 ? 216 od groma a 230 niema.
-
Końcówka wtryski wuzetem
Na 216 bez zestrojenia latam bez problemu choć na pompie 11 jest trochę dymu czy jak wlecą 230 to da rade na nich pojeździć bez strojenia? mam już ic z a5 zostało do ogarnięcia gtb17 i map 3bar. ale to za 2-3 miechy. czy na 230 nie będzie problemów z codzienną jazdą? robię ok 70 km dziennie. A strojenie chciałbym zrobić dopiero jak cala mechanika będzie przygotowana.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Końcówka wtryski wuzetem
Jakieś namiary na końcówki 225 ?.
-
Końcówka wtryski wuzetem
Znalazłem takie końcówki: http://vag-tuning.pl/?id=koncowka-wtryskiwacza-0230-mm-do-210-km-mocy,p1,12,12 co to za firma? Ewentualnie gdzie kupię w miarę tanie 0.230 ??
-
Końcówka wtryski wuzetem
Na razie zbieram graty a nie licze konie. Jest pompa 11, 216 i turbo awx a niedługo upycham gtb17 i jakiś fmic także przed strojeniem wolał bym dorzucić 230. Źle planuje?
-
Końcówka wtryski wuzetem
Wszystko ok aktualnie przelatane ok 20 tys. Teraz wpadła pompa 11. Już żałuje że to nie 230 także jak je sprzedam to wsadze 230 jak nie to będą jeździć dalej. szkoda że wuzetem nie robi 230 bo na pewno ponownie bym je kupił.
-
Co to za gwint ? Foto
Kto wie co to za gwint?? Kupiłem po taniości i okazał się w bdb stanie choć na zdjęciach nie wygląda. Amortyzatory bardzo twarde gazowo-olejowe ręką praktycznie nie idzie wdusić nakrętki koloru czerwonego, gwint zbijany z amortyzatora, sprężyny koloru srebrnego, oznaczenia nieczytelne, amortyzator czarny? Możliwe że to h&r ???
-
Ile oleju do "suchego" AFN
Albo od jeżdżenia na glebie i powginanej miski od studzienek :grin: