Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. rav85 odpowiedział(a) na savio temat w 1.6
    w aso pytałeś?
  2. rav85 odpowiedział(a) na skrab temat w Inne marki
    auto bardzo fajne , szkoda tylko ze ma mala navi ;/
  3. Link 4 to banda oszustów, poczytaj jak ludzi robią w bambuko z szkodami z AC, sam mam z nimi problem bo 2 miesiące temu ktoś uszkodził mi zderzak i zwiał, sprawa była zgłoszona , przyjechał rzeczoznawca zrobił oględziny z linku przyszła ich wycena szkody na 3400zl a później odmowa wypłaty, wedle linku uszkodzony zderzak nie mógł być uszkodzony na parkingu , kupując AC każdy myśli ze co y się nie stało to dostanie kasę bądź naprawę w ASO ale w naszym pięknym kraju żeby do tego dotrzeć zazwyczaj trzeba sie z nimi sadzić aby cokolwiek dostać z polisy, zaznaczam ze place składkę 2890zl
  4. rav85 odpowiedział(a) na Jogurt998 temat w 4.2
    poduszki silnika
  5. Tylko jak sprzeda komus to auto i ktos bedzie bardziej rozgarniety to bedzievmial problem, sprawa w sadzie albo oddawanie kasy Ja bym sprobowal od napisania pisma do sprzedajacego w ktpeym bym zawarl ukryte/zatajone wady auta Pozniej ekspertyza pzmot potwierdzajaca zalanie auta. Sprawa w sondzie, zwrot kasy za auto i za wszystkie paragony/ faktury za czesci i naprawy Ciezka i kosztowna przeprawa niestety.
  6. po najniższej linio oporu , końcowe tłumiki od S4 sztuk 2 i wywalić tłumik środkowy, spowoduje to mruczenie auta przy rozpędzaniu i schodzeniu z obrotowy , podczas stałej jazdy nie buczy w kabinie co przy dłuższych trasach było by uciążliwe
  7. załatw sobie program elsa, tam sa schematy i procedury montażu / demontażu auta
  8. ja osobiście pojechał bym do warsztatu , zaufanego i na podnośniku sprawdził luzy, stacja diagnostyczna stacji nierówna a a szarpakach jak sprawdzają to w rzeczywistości niewiele to ma wspólnego z prawdziwymi luzami, u mnie np po diagnozie przy przeglądzie zawieszenie niby igły , a do wymiany były 2 górne wąchacze przód
  9. stuki w zawieszeniu są wtedy kiedy w wahaczach są luzy i przy wjeździe w dziurę jest głuche stukniecie
  10. jak ci strzela przy skręcie to masz już do wymiany przegub, do którego dostał się syf zewnętrzny
  11. Ja mialem identyczne recarosy w swoim bylym aucie. jak sie dba - min raz w miesiacu przejechac preparatem do konserwacji skory to beda w nienagannym stanie
  12. Jak pompa byla zasyfiona to filtr paliwa pewnie tez w nie najlepszym stanie.
  13. sprawdzany jest moduł który kodujesz
  14. kup sam silniczek pompy , koszt ok 120zl , w dziale którym jest link która pompę kupić, pewnie padła ci pompka dlatego gaśnie itd, ale jak wspomniałem wyżej bez diagnostyki to wymienianie części po omacku
  15. Podlacz auto pod komputer, kabel za 30 zl + darmowy vcds lite 1.2 i bedziesz mogl odczytac bledy i je kasowac, moze padl ci czujnik polozenia walka rozrzadu badz walu dlatego tez moze krecic i nie odpalac
  16. te najtańsze jak nordglass maja często zniekształcenia patrząc pod kątem, do tego są tak miękkie ze rysują się od patrzenia, trochę kurzu, pojedziesz wycieraczka po szybie i same rysy, w zimę od skrobaczki to samo
  17. dokładnie mając a4 b6 doposażone nie brałem AC bo koszta napraw blacharskich chociażby były nieporównywalnie niższe, tutaj jest wszystko z aluminium wiec naprawa na zamiennikach nie istnieje , chciałem się zabezpieczyć przed takimi kwiatkami i mam problem po to chyba min jest AC wykupowane aby uchronić się od podobnych sytuacji, czy to ktoś porysuje auto na parkingu pod marketem, czy połamie lusterka czy stanie się coś innego
  18. Witajcie, przygód ciąg dalszy, ktoś cofając autem przyfasolił mi w przedni zderzak , połamało ślizg prawy i lewy wypada razem z kolkami z mocowania, zderzak na dole odstaje i nie trzyma się kratka halogenu, sprawcy brak oczywiście. Czy mogę dokonać naprawy ze swojego AC? czy ktoś już dokonywał takiej naprawy? UPDATE no i problemy się zaczęły, dnia 25.08 dostałem na maila w pliku pdf z wyceną szkody na niecałe 3050l brutto, ok wycena całkiem w porządku w pliku była linijka z informacją ZGODA NA NAPRAWE - TAK w tym samym mailu była tez treść Szanowni Państwo, W załączeniu przesyłamy ocenę techniczną uszkodzeń przedmiotowego pojazdu. Ustalenia zawarte w załączniku do niniejszego pisma stanowią określenie stwierdzonych uszkodzeń w pojeździe i nie oznaczają przyjęcia odpowiedzialności przez Link4 za powstałą szkodę. Uprzejmie prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość, ponieważ została ona wygenerowana automatycznie i nasi specjaliści nie będą mieli możliwości zapoznania się z Państwa odpowiedzią. zadzwoniłem dzisiaj aby wyjaśnić sprawę bo dla mnie było to niezbyt zrozumiałem, pani na infolinii poinformowała mnie o braku zgody na wypłatę gotówki z AC, podesłała tez kolejne pismo w pdf z odmowa naprawy i jej powodem wedle link 4 cytuje " w wyniku analizy dokumentacji szkodowej audi a8 , stwierdzono ze uszkodzenia auta nie mogły powstać w zgłoszonych okolicznościach. zebrany materiał nie pozwala stwierdzić ze zgłoszone roszczenie mieści się w zakresie polisy,mając na względzie informacje podane wyżej, odszkodowanie nie przysługuje." płacąc 2860zl za ubezpieczenie auta i wykopując ubezpieczenie AC człowiek chce sie zabezpieczyć min przed takimi zdarzeniami, urwaniem lusterka porysowaniem auta czy właśnie szkoda taka jak u mnie nie ma sprawcy bo przywalił w zderzak i pojechał a ja zostaje z ręka w nocniku bo jaśnie pan ubezpieczyciel wie lepiej i nie poczuwa się do likwidacji szkody z mojego AC. Jakies rady co w odwołanie od decyzji napisać?
  19. moze pada ci czujnik położenie wału - wałka, na początku jest efekt ze raz odpala raz nie az dokumentnie padnie, wtedy kręcisz stacyjka a on kreci rozrusznikiem i nie może odpalić
  20. Blaszki, mocowania tych blaszek i dziury w karoserii
  21. czasami rozbierając tapicerkę blaszki kolki sie delikatnie deformują i nie sa tak sztywne jak przy pierwszym montazu, buda auta delikatnie pracuje wiec powstaja piski trzaski itd, najlepiej kupić nowe spinki w aso i przesmarować kremem nivea ja wymieniając podsufitkę z tapicerka na czarna S4 miałem delikatne piszczenie w upały na słupkach A przy szybie, wyciągnięciem posmarować kremem nivea , przejeździłem 6 miesiecy w tym zimę i zero pisków na dziurach i dolach
  22. http://www.zachowajto.pl/hledej?q=VCDS-lite+1.2
  23. generalnie to jak zdejmiesz ozdobny dekor to masz tam śruby 4x + na dole drzwi kolo światełka białego 1x, i pod raczka z elektrycznymi szybami 1x wsiadaniu i wysiadaniu, możesz na sile ciągnąc od góry aby go jakaś odgiąć i pociągnąć za cięgno od zamka , jak połamiesz spinki bądź tapicerkę to kupisz używana inna na allegro
  24. jak śruby mocna przerdzewiałe to faktycznie podgrzewa się je palnikiem i delikatnie porusza, trzeba poczekać aż wystygną z 50 min i dopiero robić regulacje , robiłem w E46 z palnikiem i nic sie nie stało
  25. rav85 odpowiedział(a) na szusty temat w Audi A4 B5
    czyli masz odpowiedz na swoje pytanie adaptacja immo itd , raczej komos nie chciało by się bawić w podmiankę deski w a4 B5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.