Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. A dzieki robota DEVa jeszcze nam kilka modow w planie. Edit: mały Up - mała zabawa z zdjęciami w nocy. I Finał chyba setupu letniego. BY: https://www.facebook.com/timfotostudio/photos_stream?tab=photos_stream http://timfotostudio.pl/
  2. Już jestem spokojnie pracuje też A co do TV to ok (sam mam takiego nawet) czy prosty czy skomplikowany hmm.. ciężko powiedzieć wszystkie serie w tym roku są bardzo podobne. Jeśli to starsza osoba to będzie mięć i tak problem z niektórymi rzeczami. TV ogólnie ma matyce 120Hz - tylko najpierw trzeba włączyć te "ulepszacze" - matryca jest to ten sam typ co w AX800 i naprawdę ma dobrą czerń i odwzorowanie kolorów. W ogóle w tym roku od kąd panasonic porzucił plazmy (tak wynikło z przepisów UE) to ulepszają matryce LCD i serie AS mają napawdę dobry obraz, kontrast i czerń. A co do babci to nie lepiej było by ten kupić? http://www.ceneo.pl/30654197 - mniej zbajerowany. A i przy zakupie wybieraj sklepy najlepiej z odbiorem osobistym bo wtedy zawszę możesz dochodzić swoich praw z tytułu ustawy (niezgodność z umową) a w przypadku internetu nie ma tego i każdy towar jeśli ma 1 rok to mieć będzie taką gwarancje. Ogólnie przedział 50-55cali nie jest tani Chyba że chesz po prostu JUST TV - http://www.ceneo.pl/30532200
  3. Od razu od aku. I ładnie listwa z boku do bagażnika
  4. Ile masz realnej mocy na wzmacniaczu? Bo jak poniżej 600W RMS to sie mija z celem a po drugie kondensator tylko jest po to by spadku napięć wyeliminować, ale to duze moce a u ciebie spadki tworzą sie na przewodach bo sa za małe.
  5. Wiadomo ze OZ, ale po zakupie Ferrodo tarcze + Ferrodo Premier klocki - nie narzekam
  6. Kto już na zimowym setupie? Bartek wiem dzisiaj na szczęście nie było trudności do pokonania.
  7. Tak może byc bo masz FWD w quattro niestety krócej nie patrzyłem nigdy ale chyba z 150-155max. 1.8t i 2.6 w Q maja te same.
  8. Jak robi sam i kupisz fajnego angola i najlepiej polifta to wtedy sie zwraca bo na przedliftowych częściach kokosu nie zbijesz. Generalnie ja bym założył 1.8t albo 2.7 bit wybaczcie ale lube benzynę i wiem jak jeździ dlubniete 3.0 tdi i 2.7bit.
  9. Wlasnie wróciłem z sesji zdjęciowej auta, fory na dniach Precyzyjna robota DEV'a polecam każdemu ! W końcu będę miał ręczny i hebel 255mm Na wiosnę robie przod 312mm
  10. Żadna czarna maska! Co to Honda Jeśli juz folia to tylko na dach a maska niestety malowanie Cie nawet wyjdzie taniej i ładniej. Ewentualnie maska i dach czerwona folia mat ale jakos tego nie widze. Oske b5 na quattro... Ja tego bie widze a projekt z tego taki sobie bo quattro ma cały inny tył gdzies od połowy auta. Bagażnik jest mniejszy, zawieszenie jest inne, szerokość osi tylnej inna a co za tym ćwiartka tez do wstawania. 3.0 tdi pewnie da sie ogarnąć jak 5.2 wsadzili do b6. 3.0 do 2006-7 roku miało awarie napinacza rozrzadu itp a tam rozrzad jest z tylu. Sam chip dla silnika 230KM to 300KM. Dodatkowo ogarnięcie by silnik grał z zegarami itp. Zabawy jest Fc**j i kasy myśle ze 10k starczy. I masz auto z 300KM. Jak chcesz pogadać czy warto to podjedz do Robala z Genowefa garage jedyni co myśle by to ogarneli i wypowiedzieli sie o projekcie.
  11. A mowilem Teraz to kupujesz sam kabel zasilający chociaż NOWY tylko o większym przekroju np. W Turku w centertroniku i juz bangla.
  12. Gdzie te ledy? w jakie miejsca.
  13. Objechales? :shock: Ja mam u swojej w Q bite 1445kg
  14. Na twoim miejscu kupił bym amorki od 1be i sprezyny -40mm moim zdaniem to nie jest gleba ale cos niżej niz 1be a gwarantuje ze wjedziesz wszędzie:) Tak jak pisal Rafał jak chcesz cos robic to komplet 1be ponieważ 1ba ma długi skok i jest miękkie i sprezyny z be tam za wiele nie dają. A jak na przyszłość chciałbys niżej to 1ba niestety nie może byc montowane ze sprężynami -30,40,40,60 itp. Na glebie 62,5-63 wszędzie wjeżdżasz, progi policjanty, kocie łby.
  15. Krawat nie jest cięższy? i byc może w Q
  16. Zostaw dokładkę odśnieżaj zaspy Zobaczymy co przyniesie zima:) ja jak nie będę mógł wjechać we wszystkich świętych to nie parkuje
  17. Ja po wszystkich świętych będę dopiero cos myślał o zimie narazie myśle o tym Czy zdjąć dokładkę czy nie A na zimówki wleciały dzisiaj oponki pirelli bedzie można sanki targać bo z 7-8mm bierznika lekko jest.
  18. darek995 odpowiedział(a) na klejo temat w 2.6
    A niby 2.6 prosty silnik a tu juz wszyscy wymienili wszystko. A po nagrzaniu tez tak trzyma obroty? Nie ważne czy zimny czy ciepły?
  19. Ok, bo wiem że w kole jest wyjazd o 16. Ja mam do koła niecałe 20km do Konina w sumie podobnie Ale wole podjechać do Konina.
  20. Czyli co 16 ferio? I dobija do nas ekipa z koła?
  21. Musiał bym do niego zadzwonić czy by się stawił
  22. Ja bym sie nawet chyba pisał a co z reszta?
  23. To co nie ma spora w weekend? Co wy tak niemrawi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.