Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A dzieki robota DEVa jeszcze nam kilka modow w planie. Edit: mały Up - mała zabawa z zdjęciami w nocy. I Finał chyba setupu letniego. BY: https://www.facebook.com/timfotostudio/photos_stream?tab=photos_stream http://timfotostudio.pl/
-
Wybór TV
Już jestem spokojnie pracuje też A co do TV to ok (sam mam takiego nawet) czy prosty czy skomplikowany hmm.. ciężko powiedzieć wszystkie serie w tym roku są bardzo podobne. Jeśli to starsza osoba to będzie mięć i tak problem z niektórymi rzeczami. TV ogólnie ma matyce 120Hz - tylko najpierw trzeba włączyć te "ulepszacze" - matryca jest to ten sam typ co w AX800 i naprawdę ma dobrą czerń i odwzorowanie kolorów. W ogóle w tym roku od kąd panasonic porzucił plazmy (tak wynikło z przepisów UE) to ulepszają matryce LCD i serie AS mają napawdę dobry obraz, kontrast i czerń. A co do babci to nie lepiej było by ten kupić? http://www.ceneo.pl/30654197 - mniej zbajerowany. A i przy zakupie wybieraj sklepy najlepiej z odbiorem osobistym bo wtedy zawszę możesz dochodzić swoich praw z tytułu ustawy (niezgodność z umową) a w przypadku internetu nie ma tego i każdy towar jeśli ma 1 rok to mieć będzie taką gwarancje. Ogólnie przedział 50-55cali nie jest tani Chyba że chesz po prostu JUST TV - http://www.ceneo.pl/30532200
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Od razu od aku. I ładnie listwa z boku do bagażnika
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ile masz realnej mocy na wzmacniaczu? Bo jak poniżej 600W RMS to sie mija z celem a po drugie kondensator tylko jest po to by spadku napięć wyeliminować, ale to duze moce a u ciebie spadki tworzą sie na przewodach bo sa za małe.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Wiadomo ze OZ, ale po zakupie Ferrodo tarcze + Ferrodo Premier klocki - nie narzekam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kto już na zimowym setupie? Bartek wiem dzisiaj na szczęście nie było trudności do pokonania.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak może byc bo masz FWD w quattro niestety krócej nie patrzyłem nigdy ale chyba z 150-155max. 1.8t i 2.6 w Q maja te same.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Nie kuś mnie )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak robi sam i kupisz fajnego angola i najlepiej polifta to wtedy sie zwraca bo na przedliftowych częściach kokosu nie zbijesz. Generalnie ja bym założył 1.8t albo 2.7 bit wybaczcie ale lube benzynę i wiem jak jeździ dlubniete 3.0 tdi i 2.7bit.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Wlasnie wróciłem z sesji zdjęciowej auta, fory na dniach Precyzyjna robota DEV'a polecam każdemu ! W końcu będę miał ręczny i hebel 255mm Na wiosnę robie przod 312mm
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Żadna czarna maska! Co to Honda Jeśli juz folia to tylko na dach a maska niestety malowanie Cie nawet wyjdzie taniej i ładniej. Ewentualnie maska i dach czerwona folia mat ale jakos tego nie widze. Oske b5 na quattro... Ja tego bie widze a projekt z tego taki sobie bo quattro ma cały inny tył gdzies od połowy auta. Bagażnik jest mniejszy, zawieszenie jest inne, szerokość osi tylnej inna a co za tym ćwiartka tez do wstawania. 3.0 tdi pewnie da sie ogarnąć jak 5.2 wsadzili do b6. 3.0 do 2006-7 roku miało awarie napinacza rozrzadu itp a tam rozrzad jest z tylu. Sam chip dla silnika 230KM to 300KM. Dodatkowo ogarnięcie by silnik grał z zegarami itp. Zabawy jest Fc**j i kasy myśle ze 10k starczy. I masz auto z 300KM. Jak chcesz pogadać czy warto to podjedz do Robala z Genowefa garage jedyni co myśle by to ogarneli i wypowiedzieli sie o projekcie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A mowilem Teraz to kupujesz sam kabel zasilający chociaż NOWY tylko o większym przekroju np. W Turku w centertroniku i juz bangla.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Gdzie te ledy? w jakie miejsca.
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Objechales? :shock: Ja mam u swojej w Q bite 1445kg
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Na twoim miejscu kupił bym amorki od 1be i sprezyny -40mm moim zdaniem to nie jest gleba ale cos niżej niz 1be a gwarantuje ze wjedziesz wszędzie:) Tak jak pisal Rafał jak chcesz cos robic to komplet 1be ponieważ 1ba ma długi skok i jest miękkie i sprezyny z be tam za wiele nie dają. A jak na przyszłość chciałbys niżej to 1ba niestety nie może byc montowane ze sprężynami -30,40,40,60 itp. Na glebie 62,5-63 wszędzie wjeżdżasz, progi policjanty, kocie łby.
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Krawat nie jest cięższy? i byc może w Q
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zostaw dokładkę odśnieżaj zaspy Zobaczymy co przyniesie zima:) ja jak nie będę mógł wjechać we wszystkich świętych to nie parkuje
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja po wszystkich świętych będę dopiero cos myślał o zimie narazie myśle o tym Czy zdjąć dokładkę czy nie A na zimówki wleciały dzisiaj oponki pirelli bedzie można sanki targać bo z 7-8mm bierznika lekko jest.
-
Falujące obroty
A niby 2.6 prosty silnik a tu juz wszyscy wymienili wszystko. A po nagrzaniu tez tak trzyma obroty? Nie ważne czy zimny czy ciepły?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok, bo wiem że w kole jest wyjazd o 16. Ja mam do koła niecałe 20km do Konina w sumie podobnie Ale wole podjechać do Konina.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Czyli co 16 ferio? I dobija do nas ekipa z koła?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jakoś tak to wygląda, film nagrywany rok temu.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Musiał bym do niego zadzwonić czy by się stawił
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja bym sie nawet chyba pisał a co z reszta?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To co nie ma spora w weekend? Co wy tak niemrawi?