Treść opublikowana przez darek995
-
Znaczenie ET Felgi
Dystans 20mm załatwi sprawę i jaka z tym zabawa?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
gdzie tam stypa paczka od wandeja przyszła pipercross przyszedł, bo k&n juz swoje najlepsze chwile ma za sobą.
-
problem z lpg
Jak wyglada mapa? Co masz za wtryski? Jakie cisnienie na postoju i przy bucie? Tam bedzie problem.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Filmik filmik !!
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Pokaz mi no obroty synek
-
Spoty Słupecko - Konińskie
możesz czyjeś byle hajs sie zgadzał +1
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Czikłaczento sprzedaj
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
No wlasnie mi chodzi o te plastiki do srub.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Proponuje tyl na sztywno i jeszcze nizej.
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
Gdzie takie plastiki kupic?
-
Dystanse 5mm i notoryczne bicie w kierownicy
a masz zdjęcie jak to wyglada? Bo akurat 10mm to zostaje ci niecałe 4mm piasty albo i mniej, wychodzi na to ze jeździsz na samych srubach
-
Spoty Słupecko - Konińskie
niby co ? niż się spocić
-
Spoty Słupecko - Konińskie
to kto będzie ja z fatboyem? halo ? Lepiej sobie przez telefon pogadać i mms zdjęcia wysłać jak tak mało osób
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ajpoerw trzeba ludzi nagrać ale myśle ze standard 16.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
dobre dobre. No widzisz, lekko stres jest czy wszystko wyjdzie itp bo tylko 2 tygodnie zostały.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Pewnie pohandlowales mu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok to dalej kto bedzie w niedziele i juz, pogadamy
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
B6 prawie sline bo brakowało z przodu zderzaka takiego, widziana ok 20 na Orlenie w Turku, klubowa wlepa na szybie. Kto to?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jeden woli brunetki a drugi blondynki. Do każdego auta forumowego mógłbyś sie przyczepić.. A akurat moje nie odbiega jakos od wszystkiego nie mowię ze jest super nisko i szeroko ale w życiu czasem trzeba mieć ten złoty środek i kompromis. Hejty przyjmuje na klate, szkoda ze mało słów otuchy by działać dalej ale cóż czasem tak musi byc Od razu nikt rs'a nie miał i czasem trzeba iść swoją droga
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Chciałem pogadać, no nic trzeba bedzie jechać na pojazdowke do ghosta Arek gdzie teraz robisz? A tak ogólnie za 2 tyg wesele wiec chociaż chciałbym wiedzieć co i jak.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Zawsze można sie zrzeszyc a mi bardziej chodzi o samo znaczenie
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A u mnie sie rodzina zakłada
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No fajnie szeroko ale w 4 osoby jechałes?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A dziękuje no mam pierścienie centrujące w felgach z racji że są od mercedesa muszę obadać co i jak. Ale centrowanie ma znaczenie gdy felga opiera się o piastę? u mnie jest o tyle źle że mam et35 i jak walnę 13mm to wychodzi mi et22 zmieści się ale musiałbym mieć na sztywno i spas a auto mam jako daily,
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Spot w niedziele co by się zobaczyć ? ja jestem chętny