Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wróciłem
-
Spalona Żarówka Podświetlenia Zegarów
OK a jak by bardziej "nasycić" czerwień i zapakować czerwone mocne diody ? żarówka o kodzie R5 z tego co kojarzę.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
jeszcze jest trochę pracy ale już tylko duperele jak: obszycie kiery skórą jakieś 16" na zimę alu lampka polift itp
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A dziękować
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A co z przodem? bo teraz myślę by na przód wpakować : zestaw nr. 1 : 10mm z kołnierzem na merca a tył 13mm. Bądź zestaw nr. 2: przód 7mm a tył 10mm z kołnierzem pod merca. Czasem się zdarzy pasażer z tyłu i nie wiem czy nie zestaw nr.2 podłożyć :myśli: ---------- Post dopisany 29-07-2014 at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2014 at 12:14 ---------- ok więc wpadł dystans 5mm na przód i 7mm na tył zobaczymy jak będzie zawsze można zmienić, czas ogarniac FIS. I szykwać się do sesji bo auto już pod detailingu Ogarnałem jakieś foto na szybko kilka dni temu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A czyli w normie, tez tak pokazuje jak przyspieszam to nawet do 28-30 dochodzi, normalnie ok 17-24 a lekko 14-17. W czasie jazdy nirmalnie od 8 do 14. Srednie na fis ok 12,4.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sa albo podswietlane albo nie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Napewno telefon? Bo po zmianie forum inaczej jest na tapatalku.Panowie gdzie ładować naklejkę ? Z boku szyby czy na środku jak pokazywałem wczesniej ta illest.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale jest pierdzielenia z tym odkładaniem. Ile masz spalanie chwilowe jak "przepedalujesz" auto? Do ilu dochodzi?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Oko spoko
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Miałeś felgi jak Czorny ?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
I wszyscy podąża do "mordoru"
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Miszcz cytatu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
sprawdzę jutro Ok po "remoncie", na Fis zero błędów. Miałem złe zrobione PINy. Pin 12 dolozony w kostkę niebieskiej, pin 16 pod masę w w małej kostce, 9 z małej wolny i 19 w małej masa i bangla wszystko Dodatkowo zmieniłem żarówki bo pól licznika nie świeciło.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Do oema bedzie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Teoretycznie bedzie ok bo na tych 5mm jeszcze lekko luzu jest. Co do negatywy normalna sprawa.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
zaraz zabieram się za upload a co do dystansów to na tył wpadło 7mm i to już max maxów co się da bez kołnierza zrobić a przód 5mm i jak dla mnie wystarczy teraz jest przód et30 na 8j, a tył et28 8j Link do Galerii : http://postimg.org/gallery/43mgfl24/
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Pokoje pasują Piętro nademną zgniecie parter
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok dzięki tylko nie pamiętam czy 16 pin to ja nie mam wolnego bo coś mi się kojarzy. Bo ja mam kostkę czerwoną 20 pinową ale to chyba bez znaczenia. A 9 pin mam zmasowany stąd błąd.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Z początku masz same zera wszystkie dodatki wyłączone. a i powiedz mi bo wywala mi błąd od sprysków który pin za to odpowiada? bo w rozpisce pinów znaleźć nie mogę: Licznik przed 1997 r. connector, blue, 26-pin 1 -not used 2 -Buzzer actuation 3 -Terminal 15 4 -Terminal 15 5 -not used 6 -Terminal 61 7 -Handbrake/brake malfunction 8 -ABS direct 9 -Airbag direct 10 -CAT 11 -ABS inverted 12 -Airbag inverted 13 -Right parking light 14 -Ignition lock, S-Contact 15 -Buzzer actuation 16 -not used 17 -not used 18 -Oil pressure 1.8 bar 19 -Terminal 58d 20 -Coolant level 21 -Right turn signal 22 -Main beam 23 -Speedometer input 24 -Brake fluid 25 -Brake pad 26 -Left parking light connector, yellow, 26-pin 1 -Terminal 58 2 -Terminal 58 3 -Engine-speed signal 4 -A/C compressor 5 -Time - output 6 -Vehicle speed signal 1 7 -Vehicle speed signal 2 8 -Door contact, driver's side 9 -Terminal 30 10 -Terminal 30 11 -not used 12 -Tank warning 13 -Left turn signal 14 -not used 15 -not used 16 -Belt buckle switch 17 -not used 18 -Terminal 31 19 -Terminal 31 20 -Diagnosis wiring 21 -not used 22 -not used 23 -Glow plug indicator lamp 24 -Immobiliser 25 -Fuel gauge sender 26 -Coolant temperature sender connector, black, 20-pin 1 -Consumption signal (sygnał ECU) 2 -not used 3 -not used 4 -not used 5 -Ambient temperature (temp. Otoczenia) 6 -Gear indicator - wskaźnik biegów 7 -not used 8 -not used 9 -Coolant level - poziom płynu chłodzącego 10 -Hydraulic system pressure - Ciśnienie w układzie hydraulicznym 11 -On-board computer - Reset 12 -Radio/telephone - Clock 13 -Radio/telephone - Data 14 -On-board computer, left 15 -Radio/telephone - Enable 16 -Tail lights/dipped beams - Światła tylne / Światła mijania 17 -Glow plug relay - Przekaźnik świecy poświata 18 -On-board computer, right 19 -Brake light - światło hamowania 20 -not used connector, black, 4-pin 1 -Oil temperature sender (temp. Oleju) 2 -not used 3 -not used 4 -not used
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok, zobaczę tą wtyczkę czy mam tam w pinie 12 coś, a kodowanie ? chodzi ci o to co można tam przestawić między r4 a v6? instruments -> Recode ? mam takie samo.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kod: 01025 dodam ze lampka airbag swieci non stop.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kasowales blad? Po skasowaniu wraca? No właśnie po skasowaniu wraca :/ na starych zegarach tego nie było. Bo taśma airbagunto blad był by inny chyba nie?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Miałem uk nsi czy jakos tak a mam teraz vdo.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie jestem w trakcie montażu fisa z którego przewodu z orginalnego termometru wziąć sygnał temp? bo w fisie potrzebny jest tylko ten sygnał ( w małej kostce) a w tym termometrze mam 5 przewodów. :/ Rozumiem że tamta reszta +/- itp nie będzie potrzebna? Ok zamontowalem z przewodu brozowo-żółtego. Spalanie dziala i temp oleju, obroty i licznik tez, ale wywala błędy lamp i spryskiwaczy a mi sie wydaje ze w czerwonej kostce nie ma tam tych pinów. A i jeśli czegoś nie mam to mam to zmasowac? Nie dziala mi jeszcze manetka Fis przycisk do góry. Po zamontowaniu FISa wywaliło dodatkowo blad poduszki