Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. A co tam potrzeba ?
  2. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ciekawa sprawa
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja w ośce serynie też miałem po dwóch stronach. Turzol, kojarzysz czy masz tez klapkę w bagażniku ?
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaki pływak ? Ośka - pompa paliwa dostęp przez bagażnik Q - pompa paliwa - pod d*pą pasażera po prawej Q - dodatkowa pompa przelewowa - pod d*pą pasażera po lewej dobrze dedukuję ? czy każda karoseria a4 b6 ma te trzy dziury ? - pod kanapą z tyłu lewa i prawa oraz dziura w bagażniku ? chryste. To na forum już nie można napisać "d u p a" ? niezła patologia widze.
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pompa jest pod siedzeniem po prawej mówię o ośce. bo taka była fabrycznie
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co znajduje się pod tym deklem w bagażniku?
  7. ma ktoś maila do tomnika ?
  8. coś mi się obilo o uszy Dev
  9. Marcin, co ty kombinujesz z tym Q ?
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Obiecane zdjęcie zestawu ciężko się to wymienia ? dużo roboty ?
  11. skrzynia musi być od quattro. Nie da rady dorezać quattro zostawiając skrzynie starą
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli bez wywalenia tapicerki od środka się nie wyciągnie tego ?
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak wyciągnąć tą listwę w której siedzą lampki podświetlające rejestracje ?
  14. czy po swapie z 312/255 na 345/300 trzeba zmieniać kodowanie ?
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy zapalniczka w a4 b6 ma jakieś odcięcie prądu po jakimś czasie np od zamknięcia auta ? Czy ma prąd non stop?
  16. ja miałem przekładkę z innego rocznika jak mój i chodziło. Więc wg mnie rocznikiem to nie idzie.
  17. karwa Maciek nie ... robie to we wtorek. Chcesz moje stare ?
  18. slo odpowiedział(a) na miszel78 temat w Audi A4 B6/B7
    Moduł komfortu. Wyjmij akumulator, Pod serwem hamulca i pod akku masz dwie dziury na podszybiu - udrożnij je.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.