Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. na ostatnim zdjęciu widzę kabel koncentryczny ?
  2. też prawda. chyba, że wieziesz 4 pijanych nocą z imprezy
  3. tak, musi być sucho i ciut cieplej, żeby to była przyjemność a nie udręka
  4. no tak, bo klima jest wtedy wyłączona. i szybki paru paru
  5. sprzet nie gra roli. ustawie Wam lampki to będziecie patrząc na zdjęcia jakie powstają w Waszych aparatach
  6. w ramach jakiegoś spociku mogę urządzić mini kursik bądź wspólne focenie furek z lampami studyjnymi w plenerze i jakąś bardziej "pro" sesje
  7. obczaję bo nie uśmiecha mi się wymieniać szybki/dotyku po upadku z 50cm na podłogę. btw.. niunia się ucieszy spóźniony prezent na walentynki
  8. vario widziałem Twój pokrowiec, zgrabny nawet. możesz rzucić linkiem z allegro ?
  9. a dotyk nie zgibał się ?
  10. a gdzie tam. wymiana 100zl szybka. jaki ajfon ? 3gs czy 4 ?
  11. otarcia niestety głębokie.. Domowymi sposobami tego nie usuniesz. Lakiernik ok 300 - 350zł za część
  12. Fakt. W DTM-ie Arkiego siedzi Miltek - od tego wszystko się zaczęło Nagrywaliśmy w KC więc dźwięk niestety słabej jakości...
  13. zależy kto ją składał. lewa szczelina może być za mała, prawa jest za duża to na pewno.. byś musiał zrobić fotki lewej i prawej strony, z podobnych perspektyw
  14. w czwartek jestem umówiony na rozrząd itp itd to audiczka dostanie nową krew i filterki
  15. przeczytałem kilka wpisów z forum o podróbkach i zrezygnowałem z kupna na allegro. Kupiłem u kolegi dzik'a : - )
  16. Motul, ten co polecasz czyli specific VW 505.01
  17. może maska przesunięta na zawiasach ?
  18. No a jakiej Ty się spodziewasz odpowiedzi? Wiadomo że na allegro to loteria, sprawdź sprzedającego na ile możesz, czy jest oficjalnym sprzedawcą danej marki oleju itd. jakie ma opinie, zadzwoń popytaj go co i jak i wtedy decyduj. Najlepiej to kup od kolegi z forum bo tu masz pewny olej: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0 dzięki kupione.
  19. @Musashi kupiłem oliwke i filterki u dzik'a
  20. może się ktoś inny wypowiedzieć jeszcze na ten temat ?
  21. chlopaki tu macie mój dźwięk
  22. no wlasnie o to mi chodzi.. chciałem kupić tego motula 505.01 cena 114zł + 20zł przeesyłka za 5L. to nie za tanio ?
  23. czy można kupować olej na allegro ?
  24. Chyba właśnie od tego zacznę.. drogie nie jest, zobaczymy. Madbar, no box był pierwsza klasa Adas pisal o silniku benzynowym no tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.